r. westbrookas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „r. westbrookas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „r. westbrookas“.

Trigubų dublių mašina Westbrookas užfiksavo rekordą

Vašingtono „Wizards“ žvaigždūnas Russellas Westbrookas per jėgą tempia savo komandą į „play-in“ turnyrą, o jo statistiniai rodikliai – neįtikėtini. Amerikietis tapo pirmuoju žaidėju NBA istorijoje, kuris per tris rungtynes atkovojo 50 kamuolių ir atliko 50 rezultatyvių perdavimų. Prieš Domanto Sabonio „Pacers“ gynėjas pelnė 14 taškų, atkovojo 21 kamuolį ir išdalino 24 rezultatyvius perdavimus.
2021-05-07

Kosminis krepšinis Vašingtone – 295 taškai ir įspūdinga atomazga

Russellas Westbrookas ir Bradley Bealas per paskutines 9 sekundes suleido po tritaškį, o jų atstovaujama Vašingtono „Wizards“ (4/12) iškovojo įspūdingą pergalę NBA. „Burtininkai“ namuose 149:146 (28:38, 37:33, 36:37, 48:38) nukovė Bruklino „Nets“ (13/9). Likus 9 sekundėms B. Bealas tritaškiu sumažino „Wizards“ atsilikimą iki 2 taškų (144:146). Tada svečiai absurdiškai atidavė kamuolį į rankas „Wizards“ ekipai ir dar vieną tolimą metimą pataikė R. Westbrookas.
2021-02-01

NBA lygoje – trigubi ryškiausių žvaigždžių dubliai

Naktį NBA lygoje labiausiai spindėjo ryškiausios žvaigždės – LeBronas Jamesas ir Russellas Westbrookas. Abu krepšininkai atvedė savo komandas į pergales, užfiksavę trigubus dublius. Klivlando „Cavaliers“ namie 98:87 (18:25, 30:22, 25:30, 25:10) nugalėjo Dalaso „Mavericks“. Šeimininkai metė 23 baudas, svečiai – 11. L. Jamesas prie laimėjimo per 39 minutes prisidėjo 16 taškų, 13 atkovotų kamuolių ir 12 rezultatyvių perdavimų.
2018-04-02

NBA lygoje – pratęsimą išplėšęs metimas ir įspūdinga gynėjų kova

Praėjusią naktį NBA lygoje spindėjo trys krepšininkai – Devinas Bookeris, Jamesas Ennisas ir Russellas Westbrookas. J. Ennisas, iki rungtynių pabaigos likus septynioms sekundėms, dėjimu išplėšė komandai pratęsimą. Vis dėlto Detroito „Pistons“ papildomas penkias minutes svečiuose pralaimėjo 2:11, o mačą Orlando „Magic“ – 106:115. Įspūdinga gynėjų dvikova vyko Finikse, kur vietos „Suns“ 116:124 nusileido Oklahomos „Thunder“. Pastarąją komandą į pergalę vedė R. Westbrookas.
2018-03-03

NBA lygoje – įspūdingas rezultatyvumas ir du trigubi dubliai

Šiąnakt NBA lygoje žaidė keturios komandos. Jos pasižymėjo įspūdingu rezultatyvumu. Du krepšininkai surinko trigubus dublius. Oklahomos „Thunder“ svečiuose 127:117 (30:33, 34:31, 30:33, 33:20) įveikė Los Andželo „Clippers“. Nugalėtojų lyderis Russellas Westbrookas užfiksavo trigubą dublį. Gynėjas per 39 minutes pelnė 29 taškus, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų. Krepšininkas pataikė 11 metimų iš 24 bei penkias baudas iš šešių.
2018-01-05

NBA lygoje – trigubi Pau Gasolio ir Russello Westbrooko dubliai

NBA lygoje eilinį trigubą dublį užfiksavo Oklahomos „Thunder“ lyderis Russellas Westbrookas. Jis atvedė savo komandą į pergalę svečiuose – „Thunder“ 103:89 (28:22, 19:21, 29:21, 27:25) nugalėjo Jutos „Jazz“ krepšininkus. R. Westbrookas per 39 minutes pelnė 27 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų. Gynėjas pataikė 11 metimų iš 24. Rečiau už R. Westbrooką trigubus dublius renka Pau Gasolis. Tačiau praėjusi naktis 37-erių ispanui buvo išskirtinė.
2017-12-24

NBA naktis: trigubas dublis ir pusšimtis taškų

Šiąnakt NBA krepšinio lygoje savo komandoms pergales garantavo įspūdingas rungtynes sužaidę Russellas Westbrookas ir Bradley Bealas. Pirmasis pasižymėjo trigubu dubliu, antrasis – 51 tašku. Oklahomos „Thunder“ savo aikštėje 100:94 (19:28, 20:19, 29:33, 32:14) nugalėjo Jutos „Jazz“. Šeimininkai varžovus vijosi 45 minutes. Jiems iniciatyvą pavyko perimti pačioje rungtynių pabaigoje. Prie to daugiausia prisidėjo R. Westbrookas.
2017-12-06

NBA – įspūdinga Russello Westbrooko ir Anthony Daviso akistata

Praėjusią naktį Naujajame Orleane susirinkę krepšinio aistruoliai tapo įspūdingos akistatos liudininkais. Russellas Westbrookas užfiksavo trigubą, o Anthony Davisas – galingą dvigubą dublį. Komandą į pergalę atvedė pastarasis – Naujojo Orleano „Pelicans“ 114:107 nugalėjo Oklahomos „Thunder“. A. Davisas rungtyniavo beveik be keitimų – 45 minutes. Aukštaūgis per jas surinko 36 taškus ir sugriebė 15 atšokusių kamuolių.
2017-11-21

MVP tapęs Russellas Westbrookas: šis apdovanojimas skirtas ne man

Oklahomos „Thunder“ įžaidėjas Russellas Westbrookas po magiško sezono buvo išrinktas naudingiausiu NBA krepšininku 2016-17 metais. Gynėjas tapo pirmuoju žaidėju per 55 metus, kuris sugebėjo vidutiniškai rinkti trigubą dublį: 31,6 taško, 10,4 rezultatyvaus perdavimo ir 10,7 atkovoto kamuolio per rungtynes. Paskutinis vidutiniškai trigubą dublį rinko Oscaras Robertsonas, jis tai padarė 1961-62 metų sezone.
2017-06-27

Domantas Sabonis stebėjo NBA rekordus mušusio R. Westbrooko pasirodymą

Oklahomos „Thunder“ lyderis Russellas Westbrookas surengė neeilinį pasirodymą. Jis surinko 57 taškus, atkovojo 13 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų, o Oklahomos ekipa per pratęsimą 114:106 nugalėjo Orlando „Magic“. Dar trečiajame kėlinyje komandas skyrė net 21 taškas, tada pirmavo Orlando krepšininkai, tačiau „Thunder“ stebuklingai atsitiesė, o rezultatą išlygino, kai iki ketvirtojo kėlinio pabaigos buvo likę 7 sekundės.