Šiąnakt NBA krepšinio lygoje savo komandoms pergales garantavo įspūdingas rungtynes sužaidę Russellas Westbrookas ir Bradley Bealas. Pirmasis pasižymėjo trigubu dubliu, antrasis – 51 tašku.

Oklahomos „Thunder“ savo aikštėje 100:94 (19:28, 20:19, 29:33, 32:14) nugalėjo Jutos „Jazz“.

Šeimininkai varžovus vijosi 45 minutes. Jiems iniciatyvą pavyko perimti pačioje rungtynių pabaigoje.

Prie to daugiausia prisidėjo R. Westbrookas. Jis per 39 minutes pelnė 34 taškus, atliko 14 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 13 kamuolių. „Thunder“ lyderis pataikė 12 metimų iš 25 bei septyniskart suklydo.

Vašingtono „Wizards“ svečiuose 106:92 (24:22, 27:15, 28:29, 27:26) įrodė pranašumą prieš Portlando „Trail Blazers“.

Pirmajame kėlinyje geriau sekėsi šeimininkams, bet per likusius tris ketvirčius dominavo „Wizards“.

Vašingtono krepšininkai perėmė 16 kamuolių, Portlando – du.

Įspūdingu rezultatyvumu blykstelėjo B. Bealas. Jis per 44 minutes pataikė 21 metimą iš 37 ir pelnė 51 tašką. Tai – rezultatyviausios rungtynės krepšininko karjeroje.