Naktį NBA lygoje labiausiai spindėjo ryškiausios žvaigždės – LeBronas Jamesas ir Russellas Westbrookas. Abu krepšininkai atvedė savo komandas į pergales, užfiksavę trigubus dublius.

Klivlando „Cavaliers“ namie 98:87 (18:25, 30:22, 25:30, 25:10) nugalėjo Dalaso „Mavericks“.

Šeimininkai metė 23 baudas, svečiai – 11.

L. Jamesas prie laimėjimo per 39 minutes prisidėjo 16 taškų, 13 atkovotų kamuolių ir 12 rezultatyvių perdavimų. Tiesa, Karalius neblizgėjo atakuodamas – pataikė penkis metimus iš 21-o.

Oklahomos „Thunder“ svečiuose 109:104 (20:28, 33:22, 27:25, 29:29) įveikė Naujojo Orleano „Pelicans“.

R. Westbrookas per 37 ant parketo praleistas minutes pelnė 26 taškus, atkovojo 15 kamuolių bei atliko 13 rezultatyvių perdavimų. Gynėjas realizavo devynis metimus iš 17-os ir aštuonias baudas iš 11-os.

Individualiu meistriškumu blykstelėjo Jamalas Murray. Gynėjas išplėšė komandai pratęsimą, po kurio Denverio „Nuggets“ itin permainingose rungtynėse namie 128:125 (22:34, 41:20, 16:38, 32:19, 17:14) pranoko Milvokio „Bucks“.

Pastaroji, likus beveik dviem minutėms, pirmavo 111:103, bet „Nuggets“ ketvirtąjį kėlinį baigė spurtu 8:0. Per šią atkarpą šešis taškus pelnė J. Murray. Gynėjas paskutinėmis sekundėmis išprovokavo pražangą bei realizavo visas tris baudas.

Denverio krepšininkai papildomas minutes sužaidė geriau ir nugalėjo.