20
Oklahomos „Thunder“ – Oklando „Warriors“ (nuotr. SCANPIX)

Nors ilgametis Oklahomos „Thunder“ žaidėjas Kevinas Durantas ir nežaidė, jį namų arena sutiko itin nesvetingai. Pratrūko ir buvęs mylimiausias komandos draugas Russellas Westbrookas, apsistumdęs su Stephenu Curry. Tiesa, Oklando „Warriors“ svečiuose užtikrintai nugalėjo 95:111.

20

Domantas Sabonis pralaimėjusių gretose per 11 minučių pelnė 4 taškus (2/3 dvit., 0/1 trit), atkovojo 4 kamuolius, po kartą suklydo ir prasižengė.

Pats rungtynių startas dar priklausė „Thunder“ ekipai, tačiau nuo antrojo kėlinio vidurio „kariai“ taip spurtavo, kad netruko susikrauti didesnės nei 20 taškų persvaros.

Vis tik įdomybės vyko antrajame kėlinyje. Tajus Gibsonas ir Andre Iguodala stojo šokti ginčo, o Semajas Christonas dėl vietos prie linijos apsistumdė su Stephenu Curry.

Visai šalia buvo ir Russellas Westbrookas, jis be didesnių ceremonijų puolė S. Curry, o į susistumdymą įsitraukė ir daugiau žmonių. Tiesa, labai rimto konflikto išvengti pavyko.

Kai aistros kiek aprimo, o teisėjai galutinai išskyrė konflikto dalyvius, techninėmis pražangomis buvo apdovanoti R. Westbrookas, S. Curry, S. Christonas ir D. Greenas.

Tiesa, pirmajame kėlinyje Stephenas Curry pirmą kartą šį sezoną atliko dėjimą.

„Thunder“: V. Oladipo (6 atk. kam., 5 rez. perd.) 17, R. Westbrook (8 atk. kam., 7 rez. perd.) ir E. Kanter (10 atk. kam.) po 15, S. Christon ir T. Gibson po 10.

„Warriors“: K. Thompson (6 atk. kam.) 34, S. Curry (6 rez. perd.) 23, J. McGee 10.