Praėjusią naktį Naujajame Orleane susirinkę krepšinio aistruoliai tapo įspūdingos akistatos liudininkais. Russellas Westbrookas užfiksavo trigubą, o Anthony Davisas – galingą dvigubą dublį. Komandą į pergalę atvedė pastarasis – Naujojo Orleano „Pelicans“ 114:107 nugalėjo Oklahomos „Thunder“.

A. Davisas rungtyniavo beveik be keitimų – 45 minutes. Aukštaūgis per jas surinko 36 taškus ir sugriebė 15 atšokusių kamuolių.

R. Westbrookas aikštėje praleido 39 minutes, per kurias pelnė 22 taškus, atkovojo 16 kamuolių bei atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Galingai pasirodė ir Dwightas Howardas. Jis padėjo iškovoti pergalę Šarlotės „Hornets“, kuri namie 118:102 pranoko Minesotos „Timberwolves“.

D. Howardas per 31 minutę pasižymėjo 25 taškais bei 20 atkovotų kamuolių. Aukštaūgis gerokai prisidėjo prie to, kad „Hornets“ laimėtų kovą po lenta – 52:38.

Tokiu pat rezultatu buvo pranašesnė ir San Antonijo „Spurs“, namie 96:85 nugalėjusi Atlantos „Hawks“.

Didžiuliu skirtumu po krepšiais galingesni buvo Filadelfijos „76ers“ žaidėjai, kurie kovą dėl kamuolių namie laimėjo 55:34, o rungtynes prieš Jutos „Jazz“ – 107:86.

Panašiai ir Niujorke, kur „Knicks“ 107:85 buvo stipresnė už Los Andželo „Clippers“, o po krepšiais dominavo 51:36.

Rezultatyviausias rungtynių žaidėjas – šeimininkų atstovas Kristapas Porzingis. Latvis pelnė 25 taškus ir atkovojo septynis kamuolius.

Nors Portlando „Trail Blazers“ Memfyje rungtynes prieš „Grizzlies“ laimėjo 100:92, kovą dėl kamuolių – 60:35. Portlando krepšininkai atliko gerokai mažiau rezultatyvių perdavimų – 11:23.

49:34 kovą po krepšiais ir 114:98 rungtynes laimėjo Denverio „Nuggets“ krepšininkai, svečiuose nugalėję Sakramento „Kings“.

Praėjusią naktį varžovų negailėjo Kyrie Irvingas. Jis per 39 minutes pelnė 47 taškus, o Bostono „Celtics“ svečiuose po pratęsimo 110:102 nugalėjo Dalaso „Mavericks“.