orelikas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „orelikas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „orelikas“.

Seną istoriją prisiminęs Orelikas: „Turėjome gerą sezoną, nežinau, kodėl „Rytas“ atleido Šeškų“

Interviu rubrikoje, kurią pristato prekybos tinkas DEPO, pokalbis su Panevėžio komandos atstovu Gediminu Oreliku. Krepšininko debiutas elitinėje šalies lygoje įvyko gana anksti – 2007-aisiais, kuomet „Šiauliuose“ rungtyniavusiam G. Orelikui buvo vos 16 metų. Tuo metu saulės miesto ekipoje netrūko patyrusių žaidėjų – ekipai atstovavo Marius Prekevičius, Andrius Mažutis, Tadas Klimavičius, Vaidas Pauliukėnas, Arvydas Čepulis ir Aurimas Kieža.
2023-04-28

Milaknis vedė komandą į pergalę prieš Oreliko ekipą

Pergalę Turkijos lygoje iškovojo Bursos „Tofaš“ (4/1) ekipa, kuri namuose 80:72 (15:21, 21:25, 23:16, 21:10) nugalėjo Stambulo „Bešiktaš“ (1/4) komandą. Artūras Milaknis nugalėtojams per 30 aikštėje praleistas minučių įmetė 16 taškų (1/1 dvit., 4/8 trit., 2/2 baud.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 kamuolį, tačiau prasižengė 4 kartus. Gediminas Orelikas pralaimėjusiems per 27 minutes pelnė 5 taškus (0/1 dvit., 1/6 trit., 2/2 baud.
2022-10-29

Pasirodymą Europoje baigė ir Oreliko atstovaujamas „Bešiktaš“ klubas

Triuškinantį pralaimėjimą FIBA Europos taurės atrankoje patyrė Stambulo „Bešiktaš“ komanda su Gediminu Oreliku. Lietuvio atstovaujama ekipa 62:93 (20:22, 6:29, 23:23, 13:19) neatsilaikė prieš Šolė „Basket“ klubą iš Prancūzijos. 29 minutes žaidęs G.Orelikas pelnė 13 taškų (2/2 dvit., 3/10 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, padarė 2 klaidas, kartą prasižengė ir surinko 11 naudingumo balų. Už puolėją rezultatyviau žaidė tik Jordanas Usheris su 16 taškų (8 atk.
2022-09-29

Prieš mūšį Utenoje Orelikas atviras: „Niekas mūsų komandoje apie lengvas rungtynes neturi minčių“

„Betsafe-LKL“ čempionate įsibėgėjo atkrintamųjų varžybų etapas. Trečiadienio vakarą visos keturios poros bus sužaidusios jau po dvejas ketvirtfinalio serijos rungtynes. Viena iš itin intriguojančių porų – Panevėžio „Lietkabelis“ ir Utenos „Uniclub Casino – Juventus“. Pirmoji šių komandų akistata Panevėžyje pareikalavo pratęsimo. Dramatišką pergalę paskutinėmis akimirkomis 102:101 tada iškovojo „Lietkabelis“. Antrasis Panevėžio ir Utenos ekipų mačas trečiadienį prasideda 18:30 val.
2022-05-04

Į krepšinį sugrįžtantis Orelikas: „Buvo ir pschiloginių bėdų“

Šią savaitę „Šiauliai“ sudrebino „Betsafe-LKL“ naujienomis apie ekipoje vykstančias permainas. Klubą paliko kapitonu buvęs Aurimas Urbonas ir nepritapęs legionierius Sethas LeDay, taip pat prie komandos prisijungė veteranas Mindaugas Lukauskis. Visgi didžiausią naujienų bombą šiauliečiai susprogdino trečiadienį, kai krepšinio portalų antraštės skelbė – „Šiauliuose“ krepšininko karjerą gaivina Gediminas Orelikas.
2020-10-16

Tritaškiais varžovus apšaudęs Gediminas Orelikas – vėl rezultatyviausias

Penktadienį Turkijoje dar vieną pergalę iškovojo Gedimino Oreliko vedama Bandirmos „Banvit“. Ji namie 97:71 (30:24, 25:16, 20:12, 22:19) sutriuškino Ankaros „Halk Enerji“. G. Orelikas vėl buvo rezultatyviausiu nugalėtojų gretose. Lietuvis per 24 minutes pelnė 18 taškų. 26-erių krepšininkas prametė abi dvitaškius, bet taiklūs buvo penki jo tritaškiai iš aštuonių. G. Orelikas atkovojo tris kamuolius, blokavo du varžovų metimus, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė.
2017-04-21

Gediminas Orelikas Turkijos lygoje pelnė 19 taškų

Pirmadienį Turkijos krepšinio lygos 18-ojo turo rungtynėse Bandirmos „Banvit“ 79:64 (21:26, 24:14, 13:15, 21:9) nugalėjo Stambulo „Galatasaray“. Gediminas Orelikas jau per pirmuosius du kėlinius surinko 15 taškų. Iš viso lietuvis per 32 minutes pelnė 19 taškų (1/2 dvitašk., 5/5 tritašk., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir kartą prasižengė. Tryliktą pergalę iškovojęs Bandirmos klubas Turkijos lygoje užima ketvirtą vietą. Stambulo ekipa patyrė septintą pralaimėjimą ir rikiuojasi septinta.
2017-02-13

Gediminas Orelikas Turkijoje surengė tritaškių šou

Turkijos krepšinio lygos rungtynėse Bandirmos „Banvit“ ekipa 91:71 (24:17, 13:20, 30:12, 24:22) nugalėjo Giresuno „Yesilgiresun“ klubą. Gediminas Orelikas per 33 minutes pelnė 23 taškus (1/2 dvit., 7/14 trit.), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą prasižengė ir tris kartus suklydo. Lietuvis Bandirmos ekipoje buvo antras pagal rezultatyvumą. Jis nusileido tik 24 taškus surinkusiam Jordanui Theodore‘ui.
2017-01-22

„Žaibo klausimai“: Gediminas Orelikas vairavo traktorių, Antanas Kavaliauskas – palaiko „Spurs“

Šįkart rubrikoje „Žaibo klausimai“ dalyvavo „Lietuvos ryto“ komandos puolėjai Gediminas Orelikas ir Antanas Kavaliauskas. Žaidėjai turėjo kuo greičiau atsakyti į netikėtus klausimus. „Ar norėčiau pavairuoti traktorių? Jau vairavau“, – nusišypsojo G.Orelikas. A.Kavaliauskas pernelyg ilgai nesuko galvos, kai reikėjo pasirinkti labiau patinkantį filmo personažą. „Rokis Balboa“, – legendiniui boksininkui simpatijas skyrė vidurio puolėjas, į šoną nustūmęs Terminatorių.
2016-04-22

Įdomioji „Lietuvos ryto“ statistika: kitoks naudingiausias žaidėjas ir Gedimino Oreliko kontrastai

Vilniaus „Lietuvos rytas“ – labiausiai šiuo metu aptarinėjama Lietuvos komanda. LKL.lt nusprendė pasikapstyti po LKL vicečempionų statistiką ir atrado ten įdomių niuansų. MVP. Naudingiausias „Lietuvos ryto” žaidėjas kyla nuo suolo. Adas Juškevičius į žaidimą įneša vid. 8,4 taško, 3,6 atkovoto kamuolio, 4,1 rezultatyvaus perdavimo ir 14,1 naudingumo balo. Kai jis atakuoja krepšį, tikslą pasiekia daugiau nei kas antras metimas: 72,2 proc. dvitaškių ir 47,8 proc. tritaškių. Šiauliečiai.