Penktąją pergalę šeštose Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito diviziono rungtynėse iškovojo Prienų „Rūdupio“ ekipa, kuri savo aikštelėje po pratęsimo 94:85 (16:22, 23:22, 22:15, 17:19, 16:7) įveikė ketvirtąją nesėkmę per penkis susitikimus patyrusius Kauno „Baltų“ krepšininkus.

Likus žaisti keturias sekundes Aidas Viskontas dvitaškiu padidino aikštės šeimininkų pranašumą iki trijų taškų (78:75), tačiau Žygimantas Janavičius aidint finalinei mačo sirenai tolimu metimu išlygino rezultatą - 78:78.

Pratęsimo metu Povilo Butkevičiaus ir Dainiaus Šalengos vedini prieniškiai netruko nutolti (89:81), o svečiai išsigelbėti jau nesugebėjo.

„Rūdupis“: P.Butkevičius 32 (dvitaškiai 9/12, baudos 14/16 12 atk. kam., 11 išprov. praž., 45 naud. bal.), G.Orelikas 15 (8 atk. kam.), D.Šalenga 11, S.Buterlevičius 9 (8 atk. kam.).

„Baltai“: Ž.Janavičius 23 (8 rez. perd.), V.Čepukaitis 14, M.Kupšas ir V.Čižauskas - po 11, Š.Vasiliauskas ir M.Delašas - po 9.

Po šios pergalės Prienų klubas tapo turnyro lentelės lyderiu, o kauniečiai užima devintąją poziciją.