„Lietuvos rytui“ nepavyko įsirašyti dar vienos pergalės Europos taurės turnyro „Last 32“ grupėje. Vilniečiai išvykoje 82:88 (22:18, 22:24, 17:16, 21:30) nusileido „Sevillos“ komandai.

Prieš pat rungtynes „Lietuvos rytas“ neteko puolėjo S. Jasaičio. Antradienį jam pakilo temperatūra, bet krepšininkas iš pradžių dar treniravosi. Tačiau kai „Lietuvos ryto“ žaidėjas rungtynių dieną atvyko į areną, S. Jasaičio temperatūra šoktelėjo iki 38-ių. Snaiperis grįžo į viešbutį ir mačą stebėjo per televizorių. Svečiai užtikrintai pradėjo susitikimą ir po G. Oreliko metimo pirmavo 10:3. „Sevillos“ gretose atsirado puolimo lyderis – K. Porzingis. Tai padėjo šeimininkams sušvelninti skirtumą iki 2 taškų (15:13). Rezultatyvus M. Gecevičiaus ir K. Lavrinovičiaus žaidimas leido vilniečiams laimėti pirmąjį kėlinį – 22:18. K. Lavrinovičius toliau baudė „Sevillos“ klubą. Po B. Barono tolimo šūvio vilniečiai susikrovė dviženklę persvarą (30:20, 12 min.). Šeimininkai nenuleido rankų ir laimėjo atkarpą 7:0 (30:27). Ispanų spurtas tęsėsi ir jie persvėrė rezultatą (38:40, 19 min.). Po dviejų kėlinių „Lietuvos rytas“ pirmavo 44:42. Po didžiosios pertraukos „Sevillos“ puolėjas K. Porzingis rinko taškus ir šeimininkai vėl išsiveržė į priekį (46:49). T. Leslie puolime atkovojo kamuolį ir sumažino svečių atsilikimą iki minimumo (54:55). K. Lavrinovičius vėl buvo taiklus ir po trijų kėlinių „Lietuvos rytas“ turėjo 3 taškų pranašumą – 61:58. M. Moseris pataikė sudėtingą metimą, tačiau ispanai pradėjo kibiai gintis ir greitai susikrovė 5 taškų pranašumą – 63:68 (32 min.). Vilniečius į priekį truktelėjo G. Orelikas, „Sevillos“ pranašumą bandė karpyti ir M. Gecevičius – 69:73. Šeimininkai toliau žaidė pakiliai ir išnaudojo Lietuvos klubo spragas gynyboje – 71:81 (37 min.). „Lietuvos rytui“ pavyko šiek tiek priartėti, tačiau ispanai taikliai metė baudos metimus ir iškovojo pergalę 82:88. „Lietuvos rytas“: G. Orelikas 19 (7 atk. kam.), K. Lavrinovičius 16, M. Gecevičius ir A. Juškevičius po 14, M. Moseris 9, B. Baronas 6, T. Leslie ir A. Kavaliauskas po 2. „Sevilla“: D. Byarsas 20 (5/6 trit.), K. Porzingis 16, N. Radičevičius (7 atk. kam.) ir B. Woodside’as po 12, G. Hernangomezas 11, A. Urtasunas 8, O. Balvinas 4, B. Rodriguezas 3, P. Oriola 2.