Naudingiausiu praėjusios savaitės BEKO-LKL krepšininku pripažintas Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipos puolėjas Gediminas Orelikas. Rungtynėse su „Nevėžio“ ekipa vilniečiai tris kėlinius kovėsi taškas į tašką ir ketvirtojo kėlinio pradžioje rezultatas buvo lygus – 66:66. Tačiau tuomet G.Orelikas pataikė iš toli, po kelių akimirkų dar pridėjo dvitaškį ir „Lietuvos rytas“ rungtynes užbaigė galingai – 98:74.

„Lietuvos ryto“ krepšininkas dvikovoje su Kėdainių „Nevėžiu“ per 33 minutes iš viso pelnė 27 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir surinko 34 naudingumo balus.

G.Orelikas geriausiu savaitės žaidėju išrinktas jau antrą kartą.

Į savaitės žaidėjo titulą taip pat pretendavo:

Evaldas Žabas („Lietkabelis“) – 2 rungtynės, 11,5 tšk., 2,5 at. kam., 4,5 rez. perd., 16,5 naud. balo;

Simas Galdikas („Neptūnas“) – 2 rungtynės, 14,5 tšk., 5 at. kam., 16 naud. balų;

Raimundas Danys („Mažeikiai“) – 2 rungtynės, 13,5 tšk., 5 at. kam., 14 naud. balų.

Savaitės žaidėjas renkamas atsižvelgiant į asmeninius krepšininko rodiklius ir jo komandos rezultatus.