Studentų universiadai besirengianti Lietuvos studentų rinktinė kontrolinėse rungtynėse naujoje Klaipėdos „Švyturio“ arenoje 94:91 (23:23, 16:22, 32:21, 23:25) nugalėjo Europos krepšinio pirmenybėms pasirengimą tęsiančią Latvijos nacionalinę rinktinę.

Po pirmuosius du kėlinius vykusios atkaklios kovos Vitoldo Masalskio auklėtiniai pirmą kartą rezultatą savo naudai persvėrė trečiajame ketvirtyje sužaidus dvi minutes, kai po Dariaus Gvezdausko metimo išsiveržė į priekį - 46:45. Per likusį laiką latviams taip ir nepavyko pasivyti Lietuvos komandos.

Po Mato Sapiegos dvitaškio prasidėjus priešpaskutinei minutei lietuviai susigrąžino aštuonių taškų pranašumą (88:80), tačiau vienos atakos metu šešis taškus pelnę svečiai netruko sugrąžinti intrigą - 88:86. Visgi du taškus pelnė Marius Valukonis (90:86), o pražangų pagalba Ainaro Bagatskio ir Roberto Štelmaherio komandai išsigelbėti nepavyko - 94:91.

Lietuvos studentų rinktinei 30 taškų pelnė Gediminas Orelikas (tritaškiai 4/7), 21 - M.Valukonis, 13 - D.Gvezdauskas, 10 - Ernestas Ežerskis, 7 - Matas Sapiega.