Pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse iškovojo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (10 ir 7) ekipa, namuose 72:63 nugalėjusi Prienų „Rūdupio“ (15 ir 4) krepšininkus.

Pasvaliečiai sugebėjo atitrūkti po didžiosios pertraukos, kai trečiąjį kėlinį pradėjo atkarpa 8:0 ir skirtumas nuo 6 taškų šoktelėjo iki 14. Vėliau šeimininkai pirmavo 17 taškų persvara. Nors baigiantis kėliniui Valdo Dabkaus pastangomis „Rūdupis“ priartėjo (60:67), tačiau užtikrintai žaidę Roberto Štelmaherio auklėtiniai išlaikė pergalę savo rankose.

Nugalėtojams Trevonas Hughesas pelnė 19 taškų (8 atk. kam.), Sylvesteris Morganas - 13 (13 atk. kam.), Aurimas Kieža - 12, Gytis Sirutavičius pridėjo 10 taškų.

Svečiams V.Dabkus įmetė 23 taškus, Gediminas Orelikas ir Simas Buterlevičius surinko po 11.