Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „new bridgepix“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „new bridgepix“.

Fotografo užpuolimu įtariamo rabino paieškos užsitęsė

Praėjus daugiau kaip mėnesiui po incidento, kuomet rabinas, kaip įtariama, užpuolė žydų kapinių ribų paieškas norėjusį užfiksuoti fotografą, prokurorai vis dar neapklausė kaltinamojo. Kaip BNS ketvirtadienį sakė tyrimą kuruojantis Vilniaus apylinkės prokuratūros prokuroras Vaidas Sasnauskas, šiuo metu yra išsiųsti užklausimai Interpolui ir kitoms užsienio bei Lietuvos institucijoms. „Renkama informacija. Nuo atsakymų priklausys tolesnė tyrimo eiga“, - sakė V.Sasnauskas.

Vilniaus teisėsauga aiškinasi, kur gyvena fotografą užpuolęs rabinas

Vilniaus teisėsaugos pareigūnai nustatinėja žydų rabino, kaip įtariama, prie Vilniaus koncertų ir sporto rūmų archeologinių kasinėjimų metu užpuolusio fotografą, buvimo vietą. Policijos tyrimą kontroliuojančios Vilniaus miesto apylinkės prokuratūros Antrojo nusikalstamų veikų tyrimo skyriaus prokuroras Marius Švanas BNS sakė, kad kol kas apklausta nukentėjusioji pusė ir įvykio liudytojai, kurių buvo nemažai.

Rabinui užpuolus fotografą policija pradėjo ikiteisminį tyrimą

Prie Vilniaus koncertų ir sporto rūmų, kur vykdomi archeologiniai kasinėjimai žydų kapinių riboms nustatyti, rabinui užpuolus fotografą policija pradėjo ikiteisminį tyrimą. Kaip BNS pranešė Vilniaus 1-ajame policijos komisariate, tyrimas pradėtas dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Ketvirtadienio rytą vaizdo naujienų agentūros „News Bridgepix“ fotografui su kolega iš Izraelio atėjus į kasinėjimų vietą, lietuvį užpuolė kasinėjimus stebintis rabinas.

Eurobasket 2007 finalas: Rusai - čempionai

Europos krepšinio pirmenybių, vykstančių Ispanijoje, finale aikštelės šeimininkai pirmauja prieš Rusijos komandą. Rezultatas prieš dlemiamą kėlinuką 49-46  (22-11, 12-20, 15-15).Žaidimas nuo pat pradžių vyko didele sparta ir ispanams pradžioje pavyko atitrūkti bei laimėti pirmąjį ketvirtį 11 taškų. Ispanijos rinktinė leido žaisti beveik visiems krepšininkams. Rusijos rinktinei antrajame kėlinyje pavyko priartėti prie varžovų. Paskutinis tritaškis J.C. Navaro metimas iš toli buvo netaiklus.
2007-09-16

Rusija - Lietuva 86:74

Lietuvos krepšininkai nežais Europos čempionato finale. Rusijos rinktinė po sudėtingos ir atkaklios kovos turnyro pusfinalyje rezultatu 86:74 (25:12, 15:21, 25:25, 21:16) nugalėjo lietuvius ir žais dėl pirmos vietos su ispanais.Rungtynes pustuštėje arenoje geriau pradėjo Rusijos rinktinė.
2007-09-15

Europos čempionato ketvirtfinalyje prancūzai pralaimėjo rusams

Ispanijoje vykstančiame Europos vyrų krepšinio čempionate, pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse, šiuo metu grumiasi Rusijos ir Prancūzijos ekipos. Rungtynės vyksta taškas į tašką. Prieš didžiąją pertrauką, rezultatu 42-39 pirmavo prancūzai.Antra rungtynių pusė vyko taškas į tašką. Viskas sprendėsi paskutinėmis ketvirtojo kėlinuko minutėmis. Jos buvo padalintos į daugybę smulkių atkarpų, abi komandos metė daug baudos metimų.
2007-09-13

Eurobasket 2007: Rusijos rinktinė palaužė kroatus

Trečiosiose Europos čempionato E grupės rungtynėse Kroatijos rinktinė be traumuoto Marko Popovičiaus patyrė trečiąjį pralaimėjimą, rezultatu 70:83 (21:19, 21:22, 14:19, 14:23) nusileidusi Rusijos ekipai.Nuo pat pirmojo kėlinio aikštėje užvirė atkakli kova. Nė viena komanda nesugebėjo atitolti daugiau nei kelių taškų persvara.
2007-09-11

Eurobasket 2007: Ispanija nesunkiai įveikė graikus

Ispanijos vyrų krepšinio rinktinė Europos čempionato antrajame etape iškovojo pirmąją pergalę. Ispanai nesunkiai rezultatu 76:58 (23:15, 22:9, 11:15, 20:19) įveikė Graikijos rinktinę.Pradžioje rungtynių abi komandos pasižymėjo puikia gynyba. Nuo susitikimo pradžios prabėgus 3 minutėms nei viena rinktinė dar nebuvo pelniusi taškų. Ispanijos rinktinė jau po pirmojo kėlinuko turėjo susikrovusi 8 taškų persvarą (23:15). Prieš ilgąją pertrauką ispanai padidino persvarą iki 21 taško.
2007-09-08

Eurobasket 2007: Izraelis įveikė Kroatiją

Europos čempionato antrąjį etapą sensacinga pergale pradėjo Izraelio vyrų krepšinio rinktinė. Žydai po atkaklios kovos rezultatu 80:75 (14:17, 19:18, 20:16, 27:24) palaužė Kroatijos rinktinės pasipriešinimą.Pirmajame kėlinuke visą laiką priekyje buvo kroatai. Kiek vėliau žydai išlygino rezultatą ir kartais išsiverždavo į priekį. Vis dėlto rungtynių nugalėtojas paaiškėjo tik susitikimo pabaigoje.
2007-09-07

Lietuviai laimėjo prieš vokiečius 84-80

Trečiosios Europos čempionato C grupės rungtynėse Maljorkoje Lietuvos krepšininkai po itin atkaklaus ketvirtojo kėlinuko rezultatu 84:80 (30:17, 19:15, 19:28, 16:20) nugalėjo Vokietijos rinktinę ir užėmė pirmąją vietą pogrupyje.Rungtynes Lietuvos rinktinė pradėjo klaida, o Steffenas Hamannas atsakė dvitašku su Rimo Kaukėno pražanga. Gynėjas neliko skolingas – kitoje atakoje atkovojo atšokusį ir pelnė du taškus per Ademolą Okulają.