Rungtynes Lietuvos rinktinė pradėjo klaida, o Steffenas Hamannas atsakė dvitašku su Rimo Kaukėno pražanga. Gynėjas neliko skolingas – kitoje atakoje atkovojo atšokusį ir pelnė du taškus per Ademolą Okulają. Kitoje atakoje Darius Songaila apsigynė prieš Dirką Nowitzkį, o vėliau užbaigė greitą ataką – 4:2. Praėjus trims minutėms pirmus taškus tolimu metimu pelnė D.Nowitzki, o kitoje atakoje tritaškį pridėjo A.Okulaja – 4:9.
Čia pat Kšištofas Lavrinovičius pelno du taškus su D.Nowitzki pražanga – 7:9. Tačiau vokietis kitoje atakoje grąžino skolas ir kėlinukui įpusėjus lietuviai atsilieka 7:13. D.Songaila iš eilės užbaigia dvi atakas su varžovų pražangomis ir rezultatas jau lygus – 13:13. Kitoje atakoje po Darjušo Lavrinovičiaus metimo Lietuva jau priekyje – 16:15., o vokiečių treneris Dirkas Bauermannas užsidirbo techninę pražangą. Po R.Kaukėno tritaškio – 20:15, o kitoje atakoje Ramūnas Šiškauskas priverčia D.Nowitzkį antrąkart pažeisti taisykles. Vokiečių tritaškiai skriejo pro šalį, o po Šarūno Jasikevičiaus metimo jau 24:15, o Linas Kleiza su Ramūnu Šiškausku padidino skirtumą iki dviženklio – 30:17 po pirmojo kėlinuko.
Antrojo kėlinuko pradžioje Stephenas Arigbabu pajuto brolių Lavrinovičių gynybą, o R.Šiškauskas pelnė du taškus su varžovų pražanga ir padidino skirtumą iki 16 taškų – 33:17, o kitoje atakoje Šaras pridėjo dar du taškus. D.Nowitzki ir A.Okulaja pastangomis vokiečiai kiek sumažino skirtumą – 35:21. Perimti iniciatyvos varžovams neleido Š.Jasikevičius ir L.Kleiza – 42:23 įpusėjus kėlinukui. S.Hamannas vėl pelnė du taškus, o kitoje atakoje privertė R.Šiškauską pažeisti 8 sekundžių taisyklę. Po Roberto Garretto tritaškio skirtumas sumažėjo iki 14, tačiau R.Kaukėnas ir K.Lavrinovičius vėl sugrąžina buvusią persvarą – 48:30. Paskutinėmis kėlinuko sekundėmis R.Šiškauskas pelnė 49-ą tašką – tiek turkai vokiečiams įmetė per visas rungtynes. Rungtynėms įpusėjus – 49:32.
Trečią kėlinuką pradėjo R.Šiškausko dvitaškis, į kurį Demondas Greene‘as atsakė tolimu metimu. Čia pat Šaras apvogia D.Nowitzkį ir pelno lengvus du taškus iš po krepšio – 53:35. Kitoje atakoje K.Lavrinovičius kala kamuolį į krepšį per Patricką Femerlingą, o kitoje atakoje vokietis atsilygina tuo pačiu – 56:39. L.Kleiza ir D.Lavrinovičius padidino skirtumą iki 60:39, tačiau D.Nowitzki dvitaškiu su pražanga ir dar vienu taikliu metimu kiek sumažino varžovų deficitą 60:44. Po R.Garretto metimo vokiečiai priartėjo iki 13 taškų, bet L.Kleiza sumeta baudas – 62:47. Į Pascalio Rollerio metimą iš toli atsako ir Simas Jasaitis, taip vėl neleisdamas varžovams perimti iniciatyvos.
Iki kėlinuko pabaigos likus dviem minutėm A.Okulaja vėl sumažino skirtumą iki 12, bet šįkart jam tuo pačiu atsako jau D.Lavrinovičius. Paskutinę minutę dviem taikliais metimais vokiečiams pavyko sumažinti Lietuvos rinktinės pranašumą iki 11 – 68:57 po trijų ketvirčių.
Ketvirtą kėlinuką įspūdingai pradėjo Vokietija, kuri daugiau nei dvi minutes buvo nesustabdoma puolime ir skirtumas ištirpo iki dviejų taškų – 72:68. Kitoje atakoje P.Rollerio metimas išsisuko iš lanko, o kėlinukui įpusėjus rezultatas buvo 74:70.
Dvi minutes ekipos rungtyniavo labai nervingai ir nė viena nesugebėjo pelnyti taškų. Likus žaisti 3 su puse minutės Š.Jasikevičius pakabino kamuolį ore, o D.Lavrinovičius nenusileisdamas ant žemės pelnė dvitaškį su pražanga (77:70). Lietuviai apisgynė ir kitos atakos metu pakartojo Š.Jasikevičiaus bei D.Lavrinovičiaus derinuką (79:70).
Dar sykį emocijos aikštelėje sukilo likus žaisti mažiau nei dvi minutes, kai vokiečiai pelnė 5 taškus iš eilės ir sumažino atsilikimą iki 4 taškų (75:79). Likus žaisti 10 sekundžių D.Nowitzki pataikė abu baudos metimus bei sumažino atsilikimą iki minimumo (80:81). Likus žaisti 9 sekundes D.Songaila pataikė vieną baudos metimą, bet puldamas krepšį prasižengė A.Okulaja, o likus žaisti 2 sekundes R.Kaukėnas sumetė abu baudos metimus ir Lietuva iškovojo pergalę 84:80.
Lietuva: D.Lavrinovičius 18, Š.Jasikevičius 15 (10 rez.perd.), R.Šiškauskas 13 (6 atk.kam.), D.Songaila 11, L.Kleiza 10, R.Kaukėnas 9 (9 atk.kam.).
Vokietija: D.Nowitzki 28 (9 atk.kam.), A.Okulaja 12 (7 atk.kam.), R.Garrettas 10, S.Hamannas 8.