steffenas hamannas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „steffenas hamannas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „steffenas hamannas“.

Vokietijos rinktinė – be NBA žvaigždžių

Vokietijos rinktinės vyr. treneris Dirkas Bauermannas paskelbė 21 žaidėją, kurie pakviesti į pirmąją rinktinės treniruočių stovyklą. Komandos sudėtyje nėra ryškiausių žvaigždžių – Dirko Nowitzkio ir Chriso Kamano. Visgi treneris teigė, jog krepšininkai dar nepasakė savo galutinio sprendimo, todėl išlieka viltis, kad bent vienas iš jų rungtyniaus Europos čempionate Lenkijoje. Į rinktinės kandidatų sudėtį vėl įtrauktas kovą su sunkia liga laimėjęs 33 metų puolėjas Ademola Okulaja.
2009-07-02

„Alba“ nepasipriešino „Regal Barcelonai“

Eurolygos TOP-16 varžybų F grupės rungtynėse Berlyno „Alba“ (0 pergalių ir 4 pralaimėjimai) ekipa namuose 57:75 (10:18, 9:22, 13:15, 25:20) nusileido Barselonos „Regal Barcelona“ (3 ir 1) krepšininkams.
2009-02-27

Vokietija iškovojo paskutinį kelialapį į olimpines žaidynes

Graikijoje pasibaigė rungtynės dėl paskutinio kelialapio į olimpinį krepšinio turnyrą tarp Vokietijos ir Puerto Riko komandų. Pergalę rezultatu 96:82 (22:23, 26:16, 26:19, 22:24)iškovojo komanda iš Europos. Puerto Riko ekipoje dėl traumos nerungtyniavo lyderis Carlosas Arroyo. Rungtynės geriau pradėjo Lotynų Amerikos ekipa, kuri pirmavo didžiąją pirmojo kėlinuko dalį.
2008-07-21

Tarp Vokietijos krepšinio žvaigždžių – lietuvis

Vokietijos krepšinio lygos "Žvaigždžių dienos" mače šeštadienį Šiaurės komanda, kurioje rungtyniavo ir Brėmerhafeno "Eisbaren" puolėjas Žygimantas Jonušas, 104:88 (31:27, 18:21, 28:22, 27:18) nugalėjo Pietų rinktinę. Lietuvis per 12 su puse žaidimo minutės dukart suklydo bei prametė abu tritaškius bei abu dvitaškius metimus. 22 taškus nugalėtojams pelnė naudingiausiu žaidėju pripažintas Juliusas Jenkinsas, 16 - Timas Blackas, 14 - Bobby Brownas.
2008-01-20

Lietuviai laimėjo prieš vokiečius 84-80

Trečiosios Europos čempionato C grupės rungtynėse Maljorkoje Lietuvos krepšininkai po itin atkaklaus ketvirtojo kėlinuko rezultatu 84:80 (30:17, 19:15, 19:28, 16:20) nugalėjo Vokietijos rinktinę ir užėmė pirmąją vietą pogrupyje.Rungtynes Lietuvos rinktinė pradėjo klaida, o Steffenas Hamannas atsakė dvitašku su Rimo Kaukėno pražanga. Gynėjas neliko skolingas – kitoje atakoje atkovojo atšokusį ir pelnė du taškus per Ademolą Okulają.
2007-09-05

Antroji P. Čukino klubo nesėkmė Vokietijos krepšinio lygos pusfinalio serijoje

Antrosiose Vokietijos krepšinio lygos pusfinalio rungtynėse Pavelo Čukino Liudvigsburgo "EnBW" ekipa ketvirtadienį svečiuose 51:67 (14:19, 20:12, 11:19, 6:17) pralaimėjo Bambergo "Brose Baskets" penketukui, kuris serijoje iki trijų pergalių pirmauja jau 2:0.Pirmąjį susitikimą namuose "EnBW" krepšininkai pralaimėjo po pratęsimo 83:85.P. Čukinas ketvirtadienį į aikštės šeimininkų krepšį įmetė 4 taškus, po krepšiais atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko rezultatyvų perdavimą.
2007-06-08

Vokietijos vyrų krepšinio lygos finalo seriją čempionai pradėjo pergale

Pirmosiose Vokietijos vyrų krepšinio pirmenybių finalo serijos rungtynėse čempiono titulą ginantis Berlyno "Alba" klubas sekmadienį svečiuose 73:69 nugalėjo Bambergo "TSK Universa" krepšininkus ir pirmauja serijoje iki trijų pergalių 1:0. 18 taškų nugalėtojams pelnė Jovo Stanojevičius, 17 - DeJuanas Collinsas, 16 - Vladimiras Petrovičius, 10 - Marko Pesičius. Aikštelės šeimininkų gretose sėkmingiausiai žaidė Jasonas Sasseras (18 tšk.