Graikijoje pasibaigė rungtynės dėl paskutinio kelialapio į olimpinį krepšinio turnyrą tarp Vokietijos ir Puerto Riko komandų. Pergalę rezultatu 96:82 (22:23, 26:16, 26:19, 22:24)iškovojo komanda iš Europos. Puerto Riko ekipoje dėl traumos nerungtyniavo lyderis Carlosas Arroyo.

Rungtynės geriau pradėjo Lotynų Amerikos ekipa, kuri pirmavo didžiąją pirmojo kėlinuko dalį. Po Larry Ayuso tritaškio komandas skyrė 5 taškai (14:9), tačiau vokiečiai po kelių atakų priartėjo, o ketvirčiui įpusėjus išlygino rezultatą – 16:16. Po Dirko Nowitzki dvitaškio europiečiai įgijo minimalią persvarą (22:21), tačiau po pirmojo kėlinuko vieno taško skirtumu pirmavo puertorikiečiai – 23:22.

Antrame kėlinuke pirmaujančios komandos nuolat keitėsi. Ketvirčiui įpusėjus amerikiečiai dar pirmavo 33:31, tačiau vokiečiai pelnė 7 taškus iš eilės ir išsiveržė į priekį – 38:33. Puerto Rikas sušvelnino deficitą iki dviejų (39:41), tačiau D.Nowitzki metimai ir dar du Chriso Kamano taškai padidino europiečių atotrūkį jau iki devynių – 48:39.

Po didžiosios pertraukos Puerto Rikas perėmė iniciatyvą ir sumažino deficitą iki keturių – 54:58. Vokietijos rinktinė atsakė įspūdinga atkarpa – 12:0. Vieną tritaškį pataikė Steffenas Hamannas, o dar tris tolimus metimus pridėjo D.Greene’as – 70:54. Po trijų kėlinukų vokiečiai pirmavo 74:58.

Sužaidus keletą ketvirtojo kėlinuko minučių Vokietija ir toliau didino pranašumą, o komandas skyrė jau 21 taškas – 79:58. Puerto Rikas pelnė septynis taškus iš eilės ir sumažino deficitą iki 14 – 65:79. Likus rungtyniauti apie tris minutes Puerto Rikas priartėjo iki 12 taškų, o netrukus komandas teskyrė jau 9 taškai – 77:86. Nepaisant amerikiečių pastangų, Vokietijos pranašumas buvo pernelyg didelis – D.Nowitzki sumetė baudas, S.Hamannas pridėjo dvitaškį ir europiečiai įtvirtino savo pergalę rezultatu 96:82.

Vokietija: D.Nowitzki 32 (9 atk. kam.), S.Hamann 19, D.Greene 15, Ch.Kaman 10 (12 atk. kam.), R.Garrett 8.

Puerto Rikas: J.Barea 18 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), P.Ramos 16 (9 atk. kam.), L.Ayuso 15, R.Sanchez ir F.Rivero – po 12.