Eurolygos TOP-16 varžybų F grupės rungtynėse Berlyno „Alba“ (0 pergalių ir 4 pralaimėjimai) ekipa namuose 57:75 (10:18, 9:22, 13:15, 25:20) nusileido Barselonos „Regal Barcelona“ (3 ir 1) krepšininkams.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie sužaidus 6 minutes pirmavo 11:4. Aikštelės šeimininkai sugebėjo atsitiesti ir priartėti – 10:11, tačiau kėlinuką „Barcelona“ ekipa užbaigė 7 taškais be atsako ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių pirmavo – 18:10.

Ispanijos klubas antrajame ketvirtyje pratęsė atkarpą iki 14:0 bei grėsmingai nutolo – 25:10. Per likusį laiką „Barcelona“ komanda dar šiek tiek padidino savo pranašumą, kuris įpusėjus rungtynėms siekė 21 tašką – 40:19.

Po didžiosios pertraukos „Alba“ krepšininkams nepavyko priartėti prie varžovų ir atkurti intrigos. Užtikrintai rungtyniavę svečiai išlaikė savo pranašumą ir šventė lengvą pergalę.

„Alba“: Immanuelis Mcelroy'us 11, Rashadas Wrightas 11, Steffenas Hamannas 8 taškai.

„Regal Barcelona“: Juanas Carlosas Navarro 18 (4/5 tritaškiai), Davidas Andersenas 10, Franas Vazquezas 9 taškai.