Ispanijos vyrų krepšinio rinktinė Europos čempionato antrajame etape iškovojo pirmąją pergalę. Ispanai nesunkiai rezultatu 76:58 (23:15, 22:9, 11:15, 20:19) įveikė Graikijos rinktinę.

Pradžioje rungtynių abi komandos pasižymėjo puikia gynyba. Nuo susitikimo pradžios prabėgus 3 minutėms nei viena rinktinė dar nebuvo pelniusi taškų. Ispanijos rinktinė jau po pirmojo kėlinuko turėjo susikrovusi 8 taškų persvarą (23:15). Prieš ilgąją pertrauką ispanai padidino persvarą iki 21 taško. Graikijos krepšininkai prastai atrodė gindamiesi bei prastai atakavo iš toli - tuomet graikai buvo pataikę vos 1 tolimą metimą iš 9. Antrojoje rungtynių pusėje ispanai saugojo turimą persvarą ir iškovojo įspūdingą pergalę.

Ispanija: R.Fernandezas 20, P.Gasolis 15, F.Reyesas (8 atk. kam.) 10, C.Jimenezas 8.

Graikija: I.Bourousis 10, T.Papaloukas (5 rez. perd.) 9, V.Spanoulis, D.Diamantidis, N.Chatzivrettas - po 8.