Trečiosiose Europos čempionato E grupės rungtynėse Kroatijos rinktinė be traumuoto Marko Popovičiaus patyrė trečiąjį pralaimėjimą, rezultatu 70:83 (21:19, 21:22, 14:19, 14:23) nusileidusi Rusijos ekipai.

Nuo pat pirmojo kėlinio aikštėje užvirė atkakli kova. Nė viena komanda nesugebėjo atitolti daugiau nei kelių taškų persvara. Pirmasis kėlinys baigėsi pirmaujant kroatams 21:19.

Antrajame rungtynių ketvirtyje kroatai laikinai susikrovė 6 taškų pranašumą, kurį kėlinio pabaigoje Rusijos krepšininkai greitai panaikino. Daugiausia A.Kirilenkos pastangomis šį kėlinį rusai laimėjo vienu tašku (42:41).

Situacija gerokai pasikeitė antroje susitikimo dalyje, kuomet rusai perėmė iniciatyvą ir įgijo dviženklę persvarą. Iki pat rungtynių pabaigos Rusijos krepšininkai nemanė mažinti spurto ir laimėjo kėlinį rezultatu 14:23. Tai buvo jau penktoji rusų pergalė šiame Europos čempionate.