Europos čempionato antrąjį etapą sensacinga pergale pradėjo Izraelio vyrų krepšinio rinktinė. Žydai po atkaklios kovos rezultatu 80:75 (14:17, 19:18, 20:16, 27:24) palaužė Kroatijos rinktinės pasipriešinimą.

Pirmajame kėlinuke visą laiką priekyje buvo kroatai. Kiek vėliau žydai išlygino rezultatą ir kartais išsiverždavo į priekį. Vis dėlto rungtynių nugalėtojas paaiškėjo tik susitikimo pabaigoje. Iki mačo pabaigos likus 3 minutėms Yanivo Greeno vedami Izraelio krepšininkai persvėrė rezultatą ir saugų atstumą išlaikė iki rungtynių pabaigos.

Izraelis: Y.Greenas (16 atk. kam., 3 blok.) 17, J.Robertsas 15, A.Tamiras ir M.Tapiro (7 rez. perd.) - po 11.

Kroatija: M.Kasunas (7 atk. kam.) 18, R.Ukičius 10, M.Popovičius ir Z.Planiničius - po 9.