mercedes-benz

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mercedes-benz“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mercedes-benz“.

„Mercedes-Benz“ pristatė Formulės 1 bolido įkvėptą koncepciją

„Mercedes-AMG“ padalinys pristatė pirmąjį, naujos modelių gamos šeimos atstovą – „PureSpeed“. „Mercedes-Benz SL“ pagrindu sukurtas modelis taps pirmuoju projektu, su kuriuo gamintojas pradės naują „Mythos“ prekės ženklo gyvavimo etapą. Pagal gamintojo sumanymą, „Mythos“ vardas bus naudojamas ženklinant ribotos laidos, itin brangius „Mercedes-Benz“ automobilius, kurie dažniau bus slepiami tamsiuose ir šaltuose garažuose, o ne naudojami bendro naudojimo keliuose.
2024-05-23

Švelnieji hibridai mokosi važiuoti elektra: ar juos galima laikyti tikrais hibridais?

Yra trys hibridinių galios sistemų automobiliuose rūšys: įkraunamieji hibridai, tikrieji hibridai ir vadinamieji švelnieji arba daliniai hibridai (angl. Mild Hybrid). Pastaruosius, turinčius labai mažą bateriją ir starterį-generatorių, dažnas ekspertas nuvertina kaip netikrus hibridus, mat jie, priešingai nei kiti, negali važiuoti naudodami tik elektros energiją.
2024-05-14

Legendinis „Mercedes-Benz“ G klasės visureigis tapo elektromobiliu

Nuo 1979 metų gaminama legendinė „Mercedes-Benz“ G klasė tapo elektromobiliu. Nors šiam modeliui jau keturiasdešimt penkeri, tačiau įdiegus naujausias technologijas legendinis dizainas yra pasiruošęs įrodyti, jog neprarado savo išskirtinio pravažumo, milžiniškos galios rezervo ir patikimo vairavimo bet kokiomis aplinkybėmis. Neprilygstamą pravažumą „Mercedes Benz G 580 EQ“ užtikrina keturi,(kiekvienam ratui po vieną), elektros varikliai.
2024-05-05

„Mercedes-Benz 450 SEL“: Aukščiausios klasės europietiškas sedanas

Šiandien vargu ar kas nors ryžtųsi kvestionuoti „Mercedes-Benz“ S klasės statuso autentiškumu. Ištaiginga, technologiškai pažangi ir daugelyje sričių įspūdinga S klasė yra tiesiog prabangių sedanų sinonimas, kurio autoritetą nuolatos stengiasi sumenkinti konkurentai.
2024-05-05

Majamio trasos sprinte čempionas neturėjo sau lygių

Šeštadienį Majamyje (JAV) tęsiasi vienas iš ilgųjų šio „Formulės 1“ sezono etapų. Sprinto lenktynes, kurių startą paženklino masinė avarija, laimėjo olandas Maxas Verstappenas su „Red Bull“ bolidu. Lenktynių startą paženklino masinė avarija.
2024-05-04

„Mercedes-Benz“ pirmojo metų ketvirčio pelnas sunyko ketvirtadaliu

Vokietijos prabangių automobilių gamintoja „Mercedes-Benz AG“ pranešė per pirmąjį šių metų ketvirtį uždirbusi 3,03 mlrd. eurų grynojo pelno – 24,6 proc. mažiau nei prieš metus. Pardavimų pajamos sumenko 4,4 proc. iki 35,87 mlrd. eurų, pelnas iki mokesčių, palūkanų (EBIT) – 29 proc. iki 3,9 mlrd. eurų. Automobilių pardavimai pasaulyje mažėjo 8 proc. iki 463 tūkst., o vien tik elektrinių – smuko apytikriai tiek pat iki 47,5 tūkstančio.
2024-05-02

Incidentais pažymėtose Kinijos „Formulės 1“ lenktynėse – čempiono pergalė ir puikus „McLaren“ brito pasiekimas

Sekmadienį Kinijoje vyko penktosios 2024 m. sezono „Formulės 1“ lenktynės. Incidentais pažymėtame etape pergalę pasiekė dominuojantis „RedBull“ pilotas Maxas Verstappenas.  Olandui lenktynėse netrukdė už jo vykę incidentai. Nors dėl saugos automobilių sutirpdavo jo triuškinantis pranašumas, tačiau pratęsus lenktynes M. Verstappenas greitai nutoldavo nuo varžovų ir šventė nesunkią pergalę. Puikias lenktynes sekmadienį turėjo „McLaren“ pilotas Lando Norisas.
2024-04-21

Kinijos GP – chaotiška sprinto kvalifikacija: lietus buvo nepalankus lyderiams

„McLaren“ komandos pilotas Lando Norrisas iškovojo netikėtą pergalę. Penktadienio rytą vykusioje sprinto stiliaus kvalifikacijoje, jis po dramatiškos kovos iškovojo pirmąją vietą.  Netikėtus rezultatus išprovokavo prasidėjęs lietus, kuris trasą merkė iki pat kvalifikacijos pabaigos.  Važiavimo sąlygos trasoje akivaizdžiai buvo ne pačios geriausios, nes nemaža dalis vairuotojų nesugebėjo išlaikyti važiavimo trajektorijos.
2024-04-19

Vilniuje pristatytas atnaujintas „Merceces-Benz“ V klasės furgonas

Naujos kartos „Mercedes-Benz V klasės“ mikroautobusai jau atvyko į Lietuvą ir kilstelėjo komercinių automobilių rinkos kartelę dar aukščiau. Vertinami dėl išskirtinio dizaino, prabangos ir komforto pojūčio, antradienį – balandžio 16 d. – jie karaliavo „Mercedes-Benz“ salone Vilniuje, kuris šia proga tapo naujienų kupinu komercinių automobilių salonu.
2024-04-18

Svarbu, jei turite šiuos „Mercedes-Benz“ modelius: visame pasaulyje atšaukiama apie 261 tūkst. visureigių

Vokietijos automobilių gamintojas „Mercedes-Benz“ dėl su programine įranga susijusios problemos visame pasaulyje atšaukė apie 261 tūkst. transporto priemonių. Remiantis informacija, kuri trečiadienį buvo paskelbta Vokietijos federalinės motorinių transporto priemonių tarnybos (KBA) duomenų bazėje, paveikti 2018-2023 m. GLE ir GLS modeliai. Teigiama, kad dėl programinės įrangos klaidos transmisijos valdymo bloke gali įvykti variklio gedimas, o tai padidina avarijų riziką.
2024-04-17
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų