maisto kelias

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „maisto kelias“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „maisto kelias“.

Jurijus Smoriginas susigraudino prisiminęs mamą ir vaikystę: suprato vieną dalyką

Kulinarinių kelionių ir atradimų laida „Maisto kelias“ įgauna pagreitį! O šį šeštadienį TV3 žiūrovai kartu su laidos vedėjais bus pakviesti apsilankyti piliakalniais nusėtame ir ežerais išpuoštame Prienų krašte. Ypač ypatinga ši kelionė taps Jurijui Smoriginui – iškilę prisiminimai vyrą net sugraudins. „Laida keliauti ir išbandyti naujus potyrius bei mėgautis atradimų džiaugsmu ragina visų kartų atstovus.
2024-07-12

Jurijui Smoriginui – netikėtumas Plungėje: teko skubiai jį gelbėti

Vasara jau įsibėgėjo, o kulinarinių kelionių po Lietuvą laida „Maisto kelias“ – kartu su ja! Projekto herojais tapę skirtingų kartų atstovai Jurijus Smoriginas, Darius Petkevičius ir Laurynas Suodaitis šįkart leisis į dar vieną naujų atradimų, nuotykių ir neragautų skonių kupiną kelionę. Šeštadienį jie aplankys Žemaitijos perlą – Plungę.
2024-07-05

Šios gaivios salotos taps vasaros hitu: apsilaižysite pirštelius

Kulinarinių atradimų ir kelionių po Lietuvą projektas „Maisto kelias“ tęsia savo nuotykius. Šį šeštadienį TV3 laidos vedėjai Jurijus Smoriginas, Darius Petkevičius ir Laurynas Suodaitis apsilankė Birštone. O kad savaitgalis būtų dar gardesnis, išbandykite gaivių salotų receptą – skoniai nustebins net didžiausius gurmanus. Gaivios salotos su keptais persikais, braškėmis ir graikiniu sūriu Ingredientai: Graikinis sūris „Hochland“ aliejuje su alyvuogėmis ir paprikomis; 2 pak.
2024-06-29

Netikėta intriga: „Suodaitis įsimylėjo, o Petkevičius viską išplepėjo?“

Kulinarinių atradimų ir kelionių po Lietuvą projektas „Maisto kelias“ tęsia savo nuotykius. Jau šį šeštadienį TV3 laidos vedėjai, skirtingų kartų atstovai Jurijus Smoriginas, Darius Petkevičius ir Laurynas Suodaitis leisis į ketvirtąją kelionę. Šį kartą jie pakvies žiūrovus susipažinti su lietuvių itin mėgstamu kurortu – Birštonu.
78 2024-06-28

Laurynas Suodaitis pasijuokė iš Jurijaus Smorigino: „Nenuostabu su tokiomis mankštomis“

Kelionių ir atradimų laida „Maisto kelias“ įsibėgėja! Laidos herojai, trys muškietininkai Jurijus Smoriginas, Darius Petkevičius ir Laurynas Suodaitis tęsia savo nuotykius keliaudami po Lietuvą. O šio šeštadienio TV3 laidoje žiūrovai išvys, ką įspūdingo jie pamatė Kauno regione.
2024-06-21

Laurynas Suodaitis apsilankė ką tik į „Michelin“ gidą įtrauktame restorane: „Atvykimo čia labai laukiau“

TV3 gastronominių atradimų ir kelionių po Lietuvą laida „Maisto kelias“ tęsia savo įspūdingas vasaros keliones po Lietuvą. Šį šeštadienį trys muškietininkai – Jurijus Smoriginas, Darius Petkevičius ir Laurynas Suodaitis aplankys dar vieną žavų ir unikalų šalies miestą – Ukmergę.
59 2024-06-14

68-erių Jurijus Smoriginas: „Peržengus baimes ir kompleksus, atjaunėji 10 metų“

Į TV3 eterį sugrįžusi kelionių ir gastronominių atradimų laida „Maisto kelias“ šiemet žada ir dar daugiau nepamirštamų kelionių, skanių atradimų bei įdomių istorijų. Vienas iš trijų laidos vedėjų, garsus choreografas ir baleto artistas Jurijus Smoriginas atvirauja, kad kelionės jam yra ne tik malonumas, bet ir gyvenimo būdas.
2024-06-12

Lauryno Suodaičio debiutas televizijoje – jau rytoj: sulaukė netikėto kolegų krikšto

Jau šį šeštadienį į TV3 eterį sugrįš ilgametis kelionių po Lietuvą projektas „Maisto kelias“. Septintojo sezono herojais tapo skirtingų kartų atstovai: baleto šokėjas Jurijus Smoriginas (68 m.), aktorius ir renginių vedėjas Darius Petkevičius (50 m.) bei jaunasis verslininkas ir nuomonės formuotojas Laurynas Suodaitis (33 m.). Kartu jie visą vasarą ne tik keliaus po Lietuvą, ieškos naujų skonių ir beprotiškai linksmų nuotykių, bet pateiks ir daugybę naudingų rekomendacijų žiūrovams.
108 2024-06-07

Aktorius Darius Petkevičius – apie naują šeimos narį: „Dar neišmokome į užsienį keliauti kartu“

Jau šį šeštadienį į TV3 eterį sugrįš ilgametė kelionių ir gastronominių atradimų laida „Maisto kelias“. Trijų skirtingų kartų vedėjai – aktorius Darius Petkevičius, choreografas Jurijus Smoriginas ir verslininkas Laurynas Suodaitis – nuo šiol kiekvieną šeštadienį su žiūrovais dalinsis savo įspūdžiais apie dar neatrastą ir neragautą Lietuvą. O kartu atskleis tokius mūsų šalies kampelius, kurie patrauktų įvairaus amžiaus žmonių dėmesį.
2024-06-04

Laurynas Suodaitis jau netrukus debiutuos televizijoje: „Priimu tai kaip iššūkį“

Žinomo verslininko ir nuomonės formuotojo Lauryno Suodaičio gyvenime netrūksta dinamikos, netikėtų pasiūlymų ir iššūkių. Tačiau juos Laurynas pasiruošęs išlukštenti kaip riešutėlius! Būtent todėl jau šią vasarą jis debiutuos kaip naujasis TV3 laidos „Maisto kelias“ vedėjas. Jau ne pirmą sezoną žiūrovus džiuginančioje vasaros laidoje skirtingų kartų vedėjų komanda keliaus po Lietuvą ir ieškos įdomiausių mūsų šalies kampelių, kurie būtų aktualūs įvairaus amžiaus žmonėms.
2024-05-23
REKLAMA
REKLAMA

Atskleidė skaniausią mėsainių receptą: vienas, du ir yra

TV3 televizijos laidos „Maisto kelias“ vedėjai Jurijus Smoriginas, Darius Petkevičius ir Dominykas Kupčinskas lankėsi Panevėžyje. Įkvėpti šio miesto laidos vedėjai žiūrovus nustebino pagaminę panevėžietiškus mėsainius.
2023-09-02

Aktorius Darius Petkevičius apsilankė gimtajame Panevėžyje: „Mano širdis džiaugiasi“

Šį šeštadienį nuotaikingo kelionių projekto „Maisto kelias“ herojai Jurijus Smoriginas, Darius Petkevičius ir Dominykas Kupčinskas su TV3 televizijos žiūrovais sveikinsis jau paskutinįkart. Aplankę tiek daug įvairiausių Lietuvos miestų, laidos trijulė vasarą užbaigs Dariaus gimtajame krašte – Panevėžyje! Kokių įdomių vietų čia atras trys muškietininkai? Panevėžys – miestas abipus Nevėžio, pasižymintis turtingu kultūriniu paveldu.
2023-09-01

Atskleidė superinį salotų receptą: vienas, du ir yra

TV3 televizijos laidos „Maisto kelias“ vedėjai Jurijus Smoriginas, Darius Petkevičius ir Dominykas Kupčinskas lankėsi Ukmergėje. Įkvėpti šio miesto laidos vedėjai žiūrovus nustebino pagaminę smulkintos mėsos iešmelius su persiku ir buratos salotomis.
2023-08-26

Smoriginas sulaukė pastabos iš „Maisto kelio“ vedėjo Dominyko senelio: „Norėjau jus išbarti“

Gastronominių atradimų ir kelionių laida „Maisto kelias“ artėja prie finišo tiesiosios, tačiau trijų muškietininkų – Jurijaus Smorigino, Dariaus Petkevičiaus ir Dominyko Kupčinsko – nuotykiai vis kitame Lietuvos mieste nesiliauja stebinę TV3 žiūrovų. O jau šį šeštadienį visi jie nusitaikys į Ukmergę. Kokių įdomybių ir staigmenų trijulė atras šiame mieste?  Ukmergė – Lietuvos miestas, turintis gilią istorinę praeitį.
2023-08-25

Atskleidė superinį vištienos sparnelių receptą: vienas, du ir yra

TV3 televizijos laidos „Maisto kelias“ vedėjai Jurijus Smoriginas, Darius Petkevičius ir Dominykas Kupčinskas lankėsi Marijampolėje. Įkvėpti šio miesto laidos vedėjai žiūrovus nustebino pasidalinę rūkytų vištienos sparnelių receptu.
2023-08-19

Jurijus Smoriginas rėžė: „Geriau būsiu žvaigžde Marijampolės turguje nei Niujorke“

Nors vasara ritasi link pabaigos, kulinarinių atradimų ir kelionių po Lietuvą laidos „Maisto kelias“ herojai – J. Smoriginas, D. Petkevičius ir D. Kupčinskas – sustoti dar tikrai nežada! Jau šį šeštadienį trijulė iškeliaus į dar vieną ypatingą Lietuvos miestą – Suvalkijos sostinę Marijampolę. Ką TV3 laidos herojai atras šiame mieste? Suvalkijos lygumų krašte gyvuojantis Marijampolės miestas – vienas iš seniausių ir kultūriškai turtingiausių miestų Lietuvoje.
2023-08-18

Taip ruošta antiena taps rugpjūčio hitu: visi klaus recepto

TV3 televizijos laidos „Maisto kelias“ vedėjai Jurijus Smoriginas, Darius Petkevičius ir Dominykas Kupčinskas lankėsi Kaune. Įkvėpti šio miesto apylinkių vedėjai žiūrovus nustebino paruošę antienos krūtinėlę su trumų risotto.
2023-08-12

Apsilankęs gimtajame Kaune, Jurijus Smoriginas nesutramdė ašarų: „Čia buvo mano visi draugai“

Dešimtojoje TV3 kulinarinių atradimų ir kelionių po Lietuvą laidoje „Maisto kelias“ projekto herojai, trijų skirtingų kartų atstovai – Jurijus Smoriginas, Darius Petkevičius ir Dominykas Kupčinskas – leisis pažinti sparčiai augančio, gražėjančio bei tobulėjančio Kauno. Čia gimusiam J. Smoriginui, šis miestas turi ypatingą reikšmę, todėl šio šeštadienio laidos žiūrovų laukia ne tik įvairūs nuotykiai, bet ir jautrūs sentimentai.
2023-08-11

Šis kiaulienos sprandinės receptas sužavės visus: skonis vertas 10 balų

TV3 televizijos laidos „Maisto kelias“ vedėjai Jurijus Smoriginas, Darius Petkevičius ir Dominykas Kupčinskas lankėsi Birštone. Įkvėpti šio miesto apylinkių vedėjai žiūrovus nustebino paruošę pitą su kiaulienos sprandine ir tzatziki padažu.
2023-08-05

Smoriginas rėžė kolegai Petkevičiui: „Mes, kauniečiai, ne tokie godūs kaip jūs, panevėžiečiai“

Paskutinį vasaros mėnesį laidos „Maisto kelias“ herojai Jurijus Smoriginas, Dominykas Kupčinskas ir Darius Petkevičius ir toliau tęsia savo misiją – TV3 žiūrovams ne tik siūlo unikalių maršrutų po Lietuvą rekomendacijas, leidžiančias geriau pažinti gimtąjį kraštą, bet ir pateikia gausų gastronominių vietų sąrašą. O kokie atradimai laidos vedėjų lauks ramybės ir poilsio mieste Birštone, išvysime jau šį šeštadienį.
2023-08-04

Taip kepti bulviniai blynai sužavės visus: kartosite ne kartą

TV3 televizijos laidos „Maisto kelias“ vedėjai Jurijus Smoriginas, Darius Petkevičius ir Dominykas Kupčinskas lankėsi Žemaitijos regione. Įkvėpti žemaičių ir šio regionio apylinkių vedėjai žiūrovus nustebino paruošę bulvinius blynus su šonkauliais.
2023-07-29

Telšiuose apsilankęs Smoriginas kreipėsi į Jušką: „Nesuprantu, kodėl jis iš čia išvažiavo?“

TV3 kelionių projekto „Maisto kelias“ vedliai Jurijus Smoriginas, Darius Petkevičius ir Dominykas Kupčinkas kiekvienoje šeštadienio laidoje siekia ne tik pristatyti įdomiausius kelionių maršrutus po Lietuvą, bet ir įkvėpti žiūrovus pažinti mūsų šalies miestų ir miestelių istoriją, atrasti neeilines gastronomines vietas, veiklas bei pramogas ir nepakartojamai praleisti likusią vasarą. O šįkart jie nusitaikė į Žemaitijos sostinę – Telšius.
2023-07-28

Smoriginas kolegai suorganizavo nevykusį aklą pasimatymą: „Rūpinkitės savo asmeniniu gyvenimu, o ne mano“

TV3 laidoje „Maisto kelias“ nuotykių netrūksta – šį kartą laidos vedėjai Jurijus Smoriginas ir Darius Petkevičius virtuvės šefui Dominykui Kupčinskui užsimojo surasti antrą pusę.  „Man taip graudu. Aš žiūriu į tą gražų vyrą, nu, vienas ir vienas. Nei panos, nei žmonos, nei vaikų...“, – kolegoms, su kuriais keliavo po Kauno rajoną, sakė J. Smoriginas. Taip laidos vedėjai nusprendė D. Kupčinskui sukurti profilį pažinčių programėlėje „Tinder“ ,kur ieškojo tinkamos antrosios pusės.
2023-07-22

Šakių įkvėpti beigeliai su pikanija: skonis tirps burnoje

TV3 televizijos laidos „Maisto kelias“ vedėjai Jurijus Smoriginas, Darius Petkevičius ir Dominykas Kupčinskas šį šeštadienį aplankė Šakius. Įkvėpti šio miesto vedėjai žiūrovams paruošė beigelius su pikanja.
2023-07-22

„Maisto kelio“ herojai keliauja į Šakius: Kupčinsko talentas, Smorigino šokių žingsneliai ir gurmanų svajonės

Neįprasta TV3 gastronominių kelionių laida „Maisto kelias“ kiekvieną kartą žiūrovus pakviečia į vis kitą, ne visuomet atrastą Lietuvos vietą. Jau šį šeštadienį trijų skirtingų kartų atstovų – Jurijaus Smorigino, Dominyko Kupčinsko ir Dariaus Petkevičiaus – dėmesį patrauks Šakiai.
2023-07-21

Kauno regiono įkvėptas kiaulienos pjausnio ir raugintų kopūstų receptas: nustebinkite juo šeimą

TV3 televizijos laidos „Maisto kelias“ vedėjai Jurijus Smoriginas, Darius Petkevičius ir Dominykas Kupčinskas šį šeštadienį aplankė Kauno regioną. Įkvėpti šio krašto vedėjai žiūrovams paruošė kiaulienos pjausnio su kaulu ir raugintais kopūstais patiekalo receptą.
2023-07-15

„Maisto kelias“ vedėjai virtuvės šefui Dominykui Kupčinskui užsimojo rasti antrą pusę: idėja patiko ne visiems

  Kiekvieną šeštadienio rytą TV3 laida „Maisto kelias“ kviečia pasisemti naujų idėjų savo savaitgalio kelionėms po Lietuvą. O šįkart trijų skirtingų kartų atstovai – Jurijus Smoriginas, Darius Petkevičius ir Dominykas Kupčinskas – leisis į kelionę po Kauno regioną. Trijulė lankysis Raseiniuose, Jonavoje, Kauno rajone esančiuose Ringauduose, Žasliuose ir Krakėse.
2023-07-14

Pajūrio įkvėptas jautienos kepsnio su krevetėmis receptas: ištirps burnoje

TV3 televizijos laidos „Maisto kelias“ vedėjai Jurijus Smoriginas, Darius Petkevičius ir Dominykas Kupčinskas šį šeštadienį aplankė Lietuvos pajurį. Įkvėpti šio krašto pramogų vedėjai žiūrovams paruošė burnoje tirpstančio jautienos kepsnio su krevetėmis patiekalo receptą.
2023-07-08

Kurorte – ne vien malonumai: su bičiuliais Šventojoje apsilankęs Jurijus Smoriginas pralaimėjo lažybas

Vasara jau beveik įpusėjo, tačiau TV3 laida „Maisto kelias“ ir trys jos vedėjai žiūrovams dar turi paruošę daugybę malonių kulinarinių kelionių. Projekto herojais tapę skirtingų kartų atstovai – Jurijus Smoriginas, Darius Petkevičius ir Dominykas Kupčinskas – kas kartą renkasi vis kitą maršrutą, o šįkart jų dėmesį patrauks pajūris.
2023-07-07

Šiaulių įkvėptas jautienos išpjovos kepsnys: skonį praturtins išskirtinis padažas

TV3 televizijos laidos „Maisto kelias“ vedėjai Jurijus Smoriginas, Darius Petkevičius ir Dominykas Kupčinskas šį šeštadienį aplankė Saulės miestą Šiaulius. Įkvėpti šio miesto įspūdingų vaizdų vedėjai žiūrovams paruošė skonių kupiną jautienos išpjovą su šokolado padažu.
2023-07-01

Kelionėje į Šiaulius – netikėtas Jurijaus Smorigino emocijų proveržis

TV3 kulinarinių kelionių ir atradimų laidos „Maisto kelias“ herojai, trijų skirtingų kartų atstovai – Jurijus Smoriginas, Darius Petkevičius ir Dominykas Kupčinskas – toliau keliauja po Lietuvą ieškodami geriausių vietų atostogoms ir laisvalaikiui. O šį šeštadienio rytą jie pakvies apsilankyti saulės mieste – Šiauliuose. Kiekvienoje laidoje Jurijus, Darius ir Dominykas žiūrovams ne tik atskleidžia geriausius kelionių maršrutus, bet ir padeda geriau pažinti savo gimtąjį kraštą.
2023-06-30

Molėtų įkvėptas takų su jautiena ir krevetėmis receptas: nustebinkite jais šeimą

TV3 televizijos laidos „Maisto kelias“ vedėjai Jurijus Smoriginas, Darius Petkevičius ir Dominykas Kupčinskas šį šeštadienį aplankė ežerais garsėjančius Molėtus. Įkvėpti šio miesto įspūdingų vandens telkinių vedėjai žiūrovams paruošė skonių kupiną takų su jautiena ir krevetėmis receptą.
2023-06-24

Jurijus Smoriginas išbandė naują pramogą: „Niekas nepasakytų, kad man tiek metų“

Kulinarinių kelionių ir atradimų laidos „Maisto kelias“ herojai, trys muškietininkai – Jurijus Smoriginas, Darius Petkevičius ir Dominykas Kupčinskas – tęsia savo nuotykius. Jau šį šeštadienio rytą TV3 žiūrovai išvys trijulės įspūdžius iš žvaigždžių ir ežerų krašto – Molėtų.
2023-06-23

Druskininkų kurorto įkvėptas ėrienos nugarinės receptas: išbandę nenusivilsite

TV3 televizijos laidos „Maisto kelias“ vedėjai Jurijus Smoriginas, Darius Petkevičius ir Dominykas Kupčinskas šį šeštadienį pradėjo savo kulinarinę kelionę po įvairius Lietuvos regionus. Antroje laidoje vedėjai aplankė Druskininkų miestą. Sužinokite, kokį receptą jie paruošė laidos žiūrovams įkvėpti šio kurorto gamtos ir ramybės.
2023-06-17

Pas Gordoną Ramzį mokęsis Darius Endrius mėgaujasi Lietuva: čia grįžo dėl mylimosios

Profesionalus virtuvės šefas Darius Endrius virtuvės paslapčių mokėsi pas vieną garsiausių pasaulio šefų. Dabar D. Endrius gyvena Lietuvoje, tačiau pasaulinio lygio maisto gaminimo kultūrą gimtinėje kuriantis šefas neslepia – čia sugrįžo ne dėl maisto. Straipsnis paruoštas pagal TV3 laidą „Maisto kelias“. Kaip tikina D. Endrius, 26 metus gyvenimą kūręs Londone, Lietuvoje pasiliko dėl meilės. Iš užsienio šefą parviliojo jo sužadėtinė.
2023-06-16

Jurijus Smoriginas – apie vienintelį Druskininkų trūkumą: „Kiekvienas miestas verktų iš džiaugsmo, jei gautų mane!“

Kulinarinių atradimų bei kelionių po Lietuvą TV3 projektas „Maisto kelias“ įsibėgėja! Charizmatiškieji laidos vedėjai Jurijus Smoriginas, Darius Petkevičius ir Dominykas Kupčinskas šį šeštadienį kvies pažinti ir patyrinėti Druskininkų miestą bei susidaryti šio kurorto kulinarinį žemėlapį.
2023-06-16

Šefo Dominyko Kupčinsko gyvenime – pokyčiai vienas po kito: atidarė restoraną, tapo TV laidos vedėju

Gyvenimiška patirtis prieš jaunatvišką entuziazmą, išmintis prieš maksimalizmą. Kas nugalės? Žinoma, kad draugystė! Tuo įsitikinę kelionių po Lietuvą ir kulinarinių atradimų projekto „Maisto kelias“ kūrėjai, šįmet pristatantys visiškai naują laidos koncepciją – prie laidos vairo stojo net trijų skirtingų kartų vedėjai, iš kurių kiekvienas pasiruošęs pristatyti Lietuvą savo akimis.
2023-06-06

Aktorius Darius Petkevičius ryžosi neeilinei avantiūrai: vasarą žada apkeliauti visą Lietuvą

Vasaros pradžioje į TV3 televizijos eterį sugrįš šeštąjį sezoną skaičiuojanti kelionių ir gastronominių atradimų laida „Maisto kelias“. Šiemet projektas bus itin atsinaujinęs – ne tik su nauja koncepcija, bet ir naujais vedėjais. Vienu iš jų taps gerai žinomas teatro ir televizijos aktorius bei renginių vedėjas Darius Petkevičius.
2023-05-22

Jurijus Smoriginas grįžta į televiziją: taps žinomos kelionių laidos vedėju

Ši vasara taps ypatinga – 30-ąjį gimtadienį mininti žiūrimiausia Lietuvos televizija TV3 savo žiūrovus pakvies nesibaigiančiai žiūrėjimo šventei! Kaip padėką už kartu praleistus metus, televizijos gerbėjai išvys tiek daugybę dar nematyto, tiek ir jau pamėgto turinio.
50 2023-05-11

Norvilai netoli Marijampolės atrado netikėtą vietą: ko dar lietuviai nėra matę savo šalyje?

Jau šį šeštadienį žiūrovai išvys dar vieną, staigmenų kupiną TV3 laidą „Maisto kelias“ su Norvilų šeima priešakyje. Šįkart laida kelsis į Birštoną ir Marijampolę – ką kelionių šou herojai siūlo pamatyti šiuose miestuose? Kaip ir pridera kiekvienam keliautojui, savo kelionės maršrutą reikia pradėti nuo tinkamo pasiruošimo ilgoms valandoms kelyje. Laidos herojai šį kartą nusprendė išbandyti šį tą naujo.
2022-08-18

TOP vietos, kurias būtina aplankyti pajūryje: Norvilai dalijasi savo rekomendacijomis

Aštuntoji kelionių ir kulinarinių receptų laida „Maisto kelias“ atkeliauja į televizijos ekranus. Šį kartą TV3 projekto herojais tapusi Norvilų šeimyna pramogaus ir keliaus po Palangą, Klaipėdą ir Telšius. Daugelis iš mūsų sunkiai įsivaizduotų vasarą be nuostabaus Lietuvos pajūrio, o ypač tam pritartų iš čia kilęs Deivis. Akivaizdu, kad čia apsilankyti yra tiesiog būtina! „Gimiau ir užaugau Klaipėdoje. Čia praleidau labai daug laiko, visko patyriau, tobulėjau, svajojau.
2022-08-12

Kelionės Lietuvoje: TOP vietos Šakiuose ir Prienuose, kurias būtina aplankyti su vaikais

Išskirtinė gastronominių kelionių laida „Maisto kelias“ kas kartą žiūrovams pristato dar neatrastas, tačiau aplankyti būtinas, vis kitas Lietuvos vietas. Šįkart TV3 projekto herojais tapusi Norvilų šeima savo nuotykius tęs Šakiuose ir Prienuose. Čia jų lauks išskirtinės pramogos visai šeimai!  Renata, Deivis bei jų vaikai nenustoja stebinti žiūrovų. Vienos kelionės keičia kitas, o įspūdžių tik daugėja. „Esame be galo laimingi ir visuomet po dienos kelionių grįžtame kupini įspūdžių.
2022-08-05

Maršrutai Lietuvoje su vaikais: kokios pramogos Norvilų laukia Molėtuose ir Vilniuje?

Kulinarinio turizmo gido „Maisto kelias“ herojais tapusi Norvilų šeimyna tęsia savo nuotykius po Lietuvą. Netikėti istoriniai atradimai ir nepamainomos gastronominės patirtys šį šeštadienį jų ir visų TV3 žiūrovų lauks Molėtuose ir Vilniaus mieste. Televizinis projektas „Maisto kelias“ jau gerokai įsibėgėjo, tačiau tai nereiškia, kad Lietuvoje lieka vis mažiau lankytinų, žadą atimančių vietų.
2022-07-29

Savaitgalio išvykos Lietuvoje: Deivio Norvilo gimtojoje Klaipėdoje – net 9 pamatyti būtinos vietos

TV3 laida „Maisto kelias“ su Deiviu ir Renata Norvilais bei jų sūnumis Emiliu ir Rėjumi priešakyje įsibėgėja! Šį šeštadienį šeima leisis jau į trečiąją kelionę, kurios metu pažins didingąjį Klaipėdos miestą.
2022-07-08

Norvilų šeima pradeda keliones po Lietuvą: ką su vaikais nuveikti Druskininkuose?

Jau rytoj, šeštadienį, prasideda kulinarinių kelionių po Lietuvą projektas „Maisto kelias“! Penktojo TV3 laidos sezono herojais tapusi viena gražiausių pramogų pasaulio porų, dainininkai Deivis ir Renata Norvilai, kartu su sūnumis Emiliu ir Rėjumi drąsiai pasiners į naujų skonių bei nuotykių paieškas.
58
2022-06-24

Planuojantiems atostogas Klaipėdos krašte – patarimai, ką būtina aplankyti

TV3 laidoje „Maisto kelias“ ir vėl netruko naujų lietuviškų atradimų. Kadangi dėl korona viruso pandemijos keliauti į užsienį yra pavojinga, ši vasara yra pats laikas aplankyti kuo daugiau įspūdingų Lietuvos kampelių. Vienas jų – Klaipėdos apskritis. Tad vasaros rezidencijos restorane papusryčiavusi laidos „Maisto kelias“ vedėjų trijulė leidosi į ilgą kelionę prie jūros, kur jų laukė pažintis su žuvies keliu – nuo žvejybos amato subtilybių iki kulinarinių šedevrų.
2020-07-18

„Maisto kelio“ prodiuserė Skaisgirė atskleidė įspūdingus faktus: aplankyta virš 40 objektų, įveikta per 6000 kilometrų

Paskutinį vasaros šeštadienio rytą TV3 televizijos žiūrovus iš lovų kels kulinarinių kelionių laida „Maisto kelias“. Aplankę kone visą Lietuvą, Ilona Juciūtė, Gidonas Šapiro-Bilas ir Dilanas Dampella Gamage leisis į paskutinę savo kelionę – po Panevėžio apskritį. Besibaigiant antrajam laidos sezonui, kūrybinė komanda atskleidė įdomius faktus apie keliones, kuriozines situacijas filmavimo metu bei įspūdingą nuvažiuotų kilometrų skaičių.
2019-08-30

Dzūkiškomis bandomis garsėjantis dvaras nustebins ne vieną

Antrą sezoną startavusi kulinarinių kelionių laida „Maisto kelias“ ir vėl žiūrovus kviečia atsikelti nuo sofos, susiruošti kelionei ir kartu su kompanija vykti į gražiausias šalies vietas. Šįkart laidos kūrybinė grupė aplankė vaizdingoje vietoje šalia Nemuno, Dzūkijos miškų bei žaismingų kalvų įsikūrusį „Dzūkijos dvarą“. Dvaro virtuvėje stovi malkomis kūrenama duonkepė-krosnis bei grilis, tad maistas čia toks, koks ir turi būti provincijos dvare – šviežias iš apylinkių produktų.
2019-08-15

Pasakė, kokių itin naudingų savybių turi pievagrybiai

TV3 kulinarinių kelionių laida „Maisto kelias“ aplanko ne tik jaukius restoranus ar ilgaamžius dvarus, bet ir išskirtinius maisto pramonės taškus. Vienas jų – Šiaulių apskrityje įsikūręs „Baltic Champignons“ pievagrybių ūkis. Susipažinę su šių grybų auginimo paslaptimis laidos vedėjų trijulė kartu su grilio šefu Robertu Svetlausku kepsninėje išsivirė gardžią trintą pievagrybių sriubą. Trintą pievagrybių sriubą virtuvės šefas paskanino mėlynuoju pelėsiniu sūriu ir šonine.
2019-08-04

Prodiuserė V. Skaisgirė atskleidė įspūdingus faktus: nukeliauta virš 5000 km, aplankyta per 40 šalies objektų

Smagia ir įtraukiančia šeštadienio ryto tradicija tapusi TV3 kulinarinių kelionių laida „Maisto kelias“, kurioje kas kartą pristatoma vis kita Lietuvos apskritis ir geriausi jos kulinariniai kampeliai, įsibėgėjo. Žiūrovai jau išvydo ekspedicijas į Kauno, Alytaus, Tauragės, Telšių ir Klaipėdos apskritis. Šį šeštadienį laukia kelionė po šiaurės rytų Lietuvoje esančią Utenos apskritį.
2018-08-10
Į viršų