kareemas rushas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kareemas rushas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kareemas rushas“.

Ž. Ilgausko indėlis į pergalę - 14 taškų

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) reguliariojo sezono mače dvigubu dubliu pasižymėjo Žydrūnas Ilgauskas - pelnė 14 taškų ir po krepšiu atkovojo 17 kamuolių, o Klivlendo „Cavaliers“ komanda trečiadienį svečiuose 106:97 (34:26, 26:28, 19:27, 27:16) nugalėjo Indianos „Pacers“ krepšininkus.Be to, lietuvis perėmė vieną kamuolį, blokavo 3 varžovų metimus, dukart suklydo bei triskart prasižengė.
2008-02-21

Trečioji iš eilės Dariaus Songailos komandos nesėkmė NBA lygoje

Trečią pralaimėjimą iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio lygos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė Dariaus Songailos Vašingtono "Wizards" ekipa, šeštadienį išvykoje 85:93 (18:22, 16:23, 27:23, 24:25) turėjusi pripažinti Indianos "Pacers" krepšininkų pranašumą. Starto penkete žaidęs lietuvis pelnė 8 taškus, po krepšiais atkovojo 10 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, triskart suklydo bei surinko 4 pražangas.
2007-12-23

LKL finale - trečioji Kauno "Žalgirio" pergalė

Penktosiose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo rungtynėse reguliariojo sezono nugalėtojas bei vicečempionas Kauno "Žalgiris" ketvirtadienį namuose 82:74 (21:13, 25:23, 19:14, 17:24) nugalėjo LKL čempiono titulą ginantį Vilniaus "Lietuvos rytą" bei vėl pirmauja serijoje iki keturių pergalių 3:2. LKL finalo serijoje abi komandos kol kas laimi rungtynes savo aikštelėje.
2007-05-17

M.Gecevičiaus vedamas "Lietuvos rytas" išlygino finalo serijos rezultatą

Ketvirtose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo rungtynėse sudėtingą pergalę iškovojo Vilniaus "Lietuvos ryto" krepšininkai, kurie rezultatu 73:65 įveikė Kauno "Žalgirį" ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 2-2.Rungtynes abi ekipos pradėjo netaikliais antpuoliais – pirmosios dvi abiejų komandų atakos baigdavosi netaikliais metimais arba prarastu kamuoliu, tačiau vėliau kauniečiai sugebėjo šiek tiek nutolti (2:8 - sužaidus penkias pirmojo kėlinuko minutes).Antroje kėlinuko dalyje n...
2007-05-15

„Lietuvos rytas“ – „Žalgiris“: 73:65

Ketvirtose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo rungtynėse sudėtingą pergalę iškovojo Vilniaus "Lietuvos ryto" krepšininkai, kurie rezultatu 73:65 įveikė Kauno "Žalgirį" ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 2-2. Rungtynes abi ekipos pradėjo netaikliais antpuoliais – pirmosios dvi abiejų komandų atakos baigdavosi netaikliais metimais arba prarastu kamuoliu, tačiau vėliau kauniečiai sugebėjo šiek tiek nutolti (2:8 - sužaidus penkias pirmojo kėlinuko minutes). Antroje kėlinuko dal...
2007-05-14

„Lietuvos rytas“ apgynė SEB BBL čempionų titulą

Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) finalo rungtynėse Vilniaus "Lietuvos rytas", po įnirtingos kovos, rezultatu 81:77 nugalėjo Kauno "Žalgirį" bei apgynė čempionų titulą.
2007-04-21

"Žalgiris" ir "Lietuvos rytas" BBL finale

BBL finale rytoj susitiks dvi Lietuvos komandos - "Lietuvos rytas" ir "Žalgiris".Vilniečiai penktadienio vakarą Rygoje užtikrintai įveikė Latvijos "Ventspils" ekipą.
2007-04-20

“Lietuvos rytas” ULEB taurės neiškovojo

Šarlerua (Belgija) baigėsi ULEB taurės finalinės rungtynės tarp Vilniaus “Lietuvos rytas” ir Madrido “Real”. Deja, vilniečiai pralaimėjo 75:87. Rungtynes sėkmingiau pradėjo “Real” ekipa. Alexas Mumbru pelnė dvitaškį per Kareemą Rushą,o Robertas Štelmaheris laisvas prametė iš po krepšio. Nuo pat pirmųjų minučių komandas slėgė įtampa – po kietos pražangos prieš Artūrą Jomantą santykius su A.Mumbru bandė aiškintis Matthew Nielsenas.
2007-04-10

ULEB taurės finalas – visi pasiruošę!

Nedidelis Belgijos miestelis Šarlerua antradienį sulauks didžiulio Europos dėmesio. 200 tūkstančių gyventojų turinčiame mieste neįmanoma rasti laisvo viešbučio kambario, atsirado netikėtos mašinų spūstis, o netrukus pradės rinktis ir autobusais atvykstantys sirgaliai iš Lietuvos ir Ispanijos. Belgijoje šiuo metu puikus oras – dieną sušyla iki beveik 20 laipsnių, žaliuoja medžiai, žydi krūmai ir gėlės, o Briuselio centre, kaip ir kiekvieną pavasarį, sparčiai daugėja turistų.
2007-04-10

LKL čempionas nugalėjo Vilniaus "Sakalų" krepšininkus

Tryliktą pergalę penkioliktose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo antrąją vietą devynių komandų turnyre užimantis čempionas Vilniaus "Lietuvos rytas", antradienį 86:82 (23:20, 26:17, 20:17, 17:28) įveikęs septintojoje pozicijoje esančius Vilniaus "Sakalų" (5 pergalės ir 10 pralaimėjimų) krepšininkus.15 taškų nugalėtojams pelnė Martynas Gecevičius, 13 - Mindaugas Lukauskis, 10 - Kareemas Rushas, 9 - Janis Blūmas, po 8 - Robertas Štelmaheris bei J.P. Batista.