Tik per pirmąsias penkias minutes keliais taškais pirmavo "Lietuvos Rytas" - 4:0, 6:2, 8:4, 11:8. Vėliau "Žalgirio" krepšininkai pelnė šešis taškus iš eilės ir, persvėrę rezultatą savo naudai - 14:11.
Sostinės ekipai pirmajame kėlinyje dar buvo pavykę du kartus išlyginti rezultatą - 14:14, 16:16, tačiau žalgiriečiai paskutinių dviejų kėlinio minučių atkarpą laimėjo 11:6 ir įgijo penkių taškų persvarą.
Įpusėjus antrajam kėliniui komandas dar skyrė 3 taškai - 31:28, tačiau vėl sekė "Žalgirio" spurtas ir kauniečiai iki didžiosios pertraukos susikrovė dviženklį taškų skirtumą - 44:32.
Lemiamos buvo penkios pirmosios trečiojo kėlinio minutės, kurias laikinosios sostinės krepšininkai laimėjo 13:1 ir įgijo didžiausią šiose rungtynėse - 24 taškų persvarą - 57:33.
Vėliau "Lietuvos Ryto" komandai kelis kartus pavyko sumažinti skirtumą iki 17-os taškų, tačiau "Žalgirio" krepšininkai jau nebeišleido iniciatyvos ir išsaugojo solidų pranašumą iki susitikimo pabaigos.
21 tašką nugalėtojams pelnė Tanoka Beardas, 13 - Jonas Mačiulis, po 12 - Marcelo Machado ir Paulius Jankūnas, 11 - De Juanas Collinsas.
"Lietuvos Ryto" komandoje sėkmingiausiai žaidė J.P. Batista (21 tšk.), Kareemas Rushas (14 tšk.) ir Andrius Šležas (10 taškų).
Trečią vietą LKF taurės turnyre užėmė Kėdainių "Nevėžis", trečiadienį mažajame finale 80:78 įveikęs "Šiaulių" klubą.