karaliaus mindaugo taurė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „karaliaus mindaugo taurė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „karaliaus mindaugo taurė“.

Andrea Trinchieri džiaugėsi iškeltu trofėjumi, tačiau turėjo priekaištų krepšinio šventei: „Galime padaryti geriau“

Kauno Nemuno saloje – šventė. Kauno „Žalgiris“ rezultatu 86:70 nukovė Panevėžio „7bet-Lietkabelį“ ir penktą kartą iš eilės laimėjo Karaliaus Mindaugo taurę. Po rungtynių žalgiriečių vyr. treneris Andrea Trinchieri į spaudos konferenciją atėjo su aukso medaliu ir kalbėjo, kad prabėgęs savaitgalis komandai buvo sėkmingas.  „Tai buvo geras savaitgalis mums. Vienintelis dalykas, ko prašau komandos, kad jie turėtų omenyje, kad svarbiausias dalykas – trofėjaus iškėlimas.
139 2024-02-18

„Lietkabelio“ spaudimo nepabūgęs „Žalgiris“ – Karaliaus Mindaugo taurės laimėtojai penktą kartą iš eilės

Sekmadienio vakarą Kauno Nemuno saloje vyko Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketverto atomazga. Dėl titulo susikovė Kauno „Žalgiris“ ir Panevėžio „7bet-Lietkabelis“, o trofėjų į viršų kels rezultatu 86:70 (23:19, 29:19, 18:18, 16:14) varžovus nugalėję žalgiriečiai Primename, kad panevėžiečiai į finalą pateko dramatiškoje kovoje nugalėję Vilniaus „Ryto“ komandą, o turnyro arenos šeimininkai po nelengvos kovos įveikė „Šiaulius“.  Rungtynių pradžioje ir vėl iniciatyvos iškart ėmė p...
193 2024-02-18

Varžovų pranašumą pripažinęs Žydrūnas Urbonas: „Sūnus paprašė neskriausti „Ryto“

Kauno „Žalgirio“ arenoje sekmadienio krepšinio šventę pradėjo mažasis finalas, kuriame Vilniaus „Rytas“ ir Šiaulių „Šiauliai“ susikovė dėl bronzos medalių.  Nors šiauliečiai davė gerą kovą ir intensyviai vijosi varžovus ketvirtajame kėlinyje, trečiąją vietą išplėšė vilniečiai rezultatu 94:89.  Po rungtynių „Šiaulių“ treneris Žydrūnas Urbonas, nepaisant nesėkmės, neslėpė geros nuotaikos. „Sūnus paprašė neskriausti „Ryto“, nes jis auga „Ryto“ sistemoje. Sako: tėti, ramiau.
2024-02-18

Su „Šiaulių“ šturmu susitvarkęs „Rytas“ pasipuoš KMT bronzos medaliais

Finalines Karaliaus Mindaugo kovas Kaune sekmadienį atidarė rungtynės dėl bronzos medalių, kuriose susitiko Šiaulių „Šiauliai“ ir Vilniaus „Rytas“. Pergalę ir medalius iš Kauno išsiveš vilniečiai, kurie rezultatu 94:89 (29:21, 23:23, 22:21, 20:24) įveikė varžovus.
2024-02-18

Dar vieno titulo kolekcijoje norintis „Žalgiris“ į varžovus žiūri rimtai: „Nuvertinimo jokio negali būti“

Jau šiandien, sekmadienį, paaiškės, kas į viršų kels Karaliaus Mindaugo taurę. Finale jau ne pirmą kartą susitiks ir dėl trofėjaus kovos Kauno „Žalgirio“ ir Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai.  Panevėžiečiai į finalą pateko dramatiškoje kovoje nugalėję Vilniaus „Ryto“ komandą, o turnyro arenos šeimininkai po nelengvos kovos įveikė „Šiaulius“.  Prieš vakaro finalą laimėjusių komandų treneriai ir kapitonai susirinko į spaudos konferenciją, kur aptarė, ko galima tikėtis vakare.
87
2024-02-18

Pratęstu vakarėliu pasidžiaugęs Žydrūnas Urbonas: „Tiek pagarbos iš „Žalgirio“ fanų dar nesam sulaukę“

Į Kauną atvykę „Šiaulių“ krepšininkai „Žalgirio“ arenoje užkūrė tikrą vakarėlį. Tris kėlinius Lietuvos čempionus užlaikę šiauliečiai galiausiai visgi nusileido rezultatu 87:77 ir kausis dėl trečios vietos.  Mažajame finale „Šiauliai“ susitiks su Vilniaus „Rytu“, kuris dramatiškai nusileido Panevėžio „Lietkabeliui“.  Po rungtynių Šiaulių ekipos treneris apmaudo nerodė. Jo veide buvo šypsena, o kalboje – didelis pasididžiavimas auklėtiniais.
2024-02-17

„Šiauliams“ priešnuodį tik mačo pabaigoje suradęs „Žalgiris“ prasibrovė į KMT finalą

Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketverte šeštadienio vakarą tęsėsi kova dėl finalo. Antrame pusfinalyje susitiko Kauno „Žalgiris“ ir Šiaulių „Šiauliai“, o pergalę rezultatu 87:77 (20:25, 21:22, 26:16, 20:14) iškovojo arenos šeimininkai.
134 2024-02-17

Nenadas Čanakas – apie pelnytą pergalę, auklėtinio šou ir aštuntus metus sėkmės

Šeštadienį prasidėjusi Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketverto fiesta nepagailėjo dramos nuo pat pradžios. Pirmajame pusfinalyje kosminio Džordže Gagičiaus šou dėka Panevėžio „Lietkabelis“ rezultatu 94:86 įveikė Vilniaus „Rytą“ ir nugriebė bilietą į finalą.  Vilniaus „Rytas“ į finalą nėra patekęs nuo 2020 m. Nors „Lietkabelis“ pirmąją rungtynių pusę pralaimėjo ir po dviejų kėlinių turėjo 10 taškų deficitą, viskas persivertė po ilgosios pertraukos. Nuo pirmojo kėlinio siautęs Dž.
2024-02-17

Šalto proto pasigedęs Giedrius Žibėnas nusivylė pakartota istorija: „Mums trūksta to nugalėtojo mentaliteto“

Šeštadienį prasidėjusi Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketverto fiesta nepagailėjo dramos nuo pat pradžios. Pirmajame pusfinalyje kosminio Džordže Gagičiaus šou dėka Panevėžio „Lietkabelis“ rezultatu 94:86 įveikė Vilniaus „Rytą“ ir nugriebė bilietą į finalą.  Sostinės ekipa ėmėsi lyderystės nuo pirmųjų mačo minučių, o Martyno Echodo dėjimas leido susikurti dviženklę persvarą prieš ilgąją pertrauką. Visgi viskas apsivertė trečiajame kėlinyje.
2024-02-17

Neįtikėtino Džordže Gagičiaus vedamas „Lietkabelis“ dramatiškoje kovoje nugriebė bilietą į KMT finalą

Kauno „Žalgirio“ arenoje krepšinio šventę – Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketvertą – šeštadienį atidarė pusfinalio kova tarp Vilniaus „Ryto“ ir Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkų. Po itin dramatiškos kovos bilietą į finalą nugriebė panevėžiečiai rezultatu 94:86 (15:23, 16:18, 27:17, 36;28) įveikęs varžovus iš sostinės.