italijos serie a

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „italijos serie a“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „italijos serie a“.

„Juventus“ Italijos lygoje sutriuškino „Leece“ futbolininkus

Turino „Juventus“ klubas Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse 3:0 sutriuškino „Lecce“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus. Tikslaus perdavimo sulaukęs Nikola Krstovičus jau 5-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.  Nors pirmajame kėlinyje Turino futbolininkai dar susikūrė kelias pavojingas progas, tačiau pasižymėti nepavyko.
2024-01-22

Kantrybė baigėsi: „AS Roma“ atleido Jose Mourinho

„AS Roma“ oficialiai paskelbė, kad Jose Mourinho nedelsdamas palieka komandą. Oficialiame pareiškime klubas pranešė, kad „AS Roma“ gali patvirtinti, kad José Mourinho ir jo trenerių štabas nedelsiant palieka klubą.“ J. Mourinho buvo pristatytas kaip 60-asis Romos komandos treneris 2021 m. gegužės mėn.  Jis atvedė komandą iki 2022 m. gegužės 25 d. Tiranoje laimėtos Konferencijų lygos ir praėjusį sezoną Budapešte vykusio Europos lygos finalo.
2024-01-16

„Juventus“ Italijos čempionate iškovojo nelengvą pergalę

Italijos „Serie A“ čempionate pergalę iškovojo Turino „Juventus“. Turino futbolininkai po nelengvos kovos 2:1 palaužė „Frosinone“ komandą. Jau 12-ąją rungtynių minutę pasižymėjo progą pasirodyti startinėje sudėtyje gavęs Kenanas Yildizas. 18-metis pirmuoju savo įvarčiu pagrindinėje „Juventus“ komandoje išvedė svečius į priekį. Visgi, po pertraukos 51-ąją minutę Jaime‘is Baezas Stabile‘as išlygino rezultatą ir „Juventus“ buvo priversta ieškoti dar vieno įvarčio.
2023-12-23

„Inter“ pareiškimas: išvykoje sutriuškino Italijos čempionus

Sekmadienį Italijos „Serie A“ pirmenybėse svarbią pergalę iškovojo Milano „Inter“ komanda. Milano futbolininkai išvykoje 3:0 sutriuškino dabartinius šalies čempionus „Napoli“ futbolininkus. Pergalė leido „Inter“ sugrįžti į pirmąją poziciją pirmenybėse. Pirmajame kėlinyje tikslą pasiekė Hakanas Calhanoglu (44 min.), o antrajame įvarčius pridėjo Nicolo Barella (61 min.) ir Marcusas Thuramas (85 min.). Pergalę sekmadienį šventė ir „Roma“, kuri 2:1 palaužė „Sassuolo“ ekipą.
2023-12-04

„Serie A“ turi naują lyderį: dešimtyje likęs „Milan“ nusileido „Juventus“

„Serie A“ pirmenybėse sekmadienį įvyko intriguojanti akistata tarp „Milan“ ir „Juventus“ komandų. Namuose žaidę „Milan“ esugebėjo pratęsti keturių pergalių serijos – minimalią pergalę 1:0 šventė Turino ekipa. Situacija „Milan“ komandai komplikavosi pirmojo kėlinio pabaigoje. Nesugaudęs Moiseso Keano, Malickas Thiaw pargriovė jį iš nugaros, o teisėjas už paskutinės vilties pražangą skyrė raudoną kortelę.
2023-10-23

33 metus lauktas triumfas: lygiosios su „Udinese“ leido „Napoli" užsitikrinti „Serie A“ čempionų titulą

„Napoli“ Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynes su „Udinese“ baigė lygiosiomis 1:1, tačiau šis vienas iškovotas taškas leido užsitikrinti čempionų titulą. Sandi Lovričius 13-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išvedė „Udinese“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0. Victoras Osimhenas 32-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir rezultatas nepakito.
2023-05-05

Italijos futbolo taurės pusfinalio pirmajame susitikime – „Juventus“ ir „Inter“ lygiosios

Italijos futbolo taurės pusfinalio pirmasis susitikimas tarp Turino „Juventus“ ir Milano „Inter“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1. Angelis Di Maria 4-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko. Henrikho Mkhitaryano 64-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų ir rungtynių rezultatas išliko nepakitęs. Arkadiušas Milikas 78-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau nukreipti kamuolio į vartų tinklą nepavyko.
2023-04-05

Du kartus rungtynėse atsilikęs „Juventus“ galiausiai nugalėjo „Torino“

Turino „Juventus“ klubas Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose 4:2 nugalėjo „Torino“ futbolininkus. Yannas Karamohas jau 2-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir išvedė „Torino“ į priekį 1:0. Juanas Cuadrado 16-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1. Antonio Sanabria 43-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir persvėrė rezultatą „Torino“ naudai 2:1. Danilo per pridėtą pirmojo kėlinio laiką puikiu...
2023-03-01

Šešių pergalių seriją turinti „Napoli“ užtikrintai žengia „Serie A“ trofėjaus link

„Napoli“ įsirašė šeštąją pergalę iš eilės namuose 3:0 įveikdamas paskutinę vietą lygoje užimančią „Cremonese“ ekipą. Įsirašę šią pergalę „Napoli“ futbolininkai žengė dar užtikrintesnį žingsnį link „Serie A“ čempionų titulo. Nugalėtojams įvarčius pelnė Chviča Kvaracchelia, Victoras Osimhenas ir Eljifas Elmasas. Tai buvo jau 19-oji „Napoli“ pergalė per 22 sužaistas rungtynes.
2023-02-13

Griežta bausmė: iš „Juventus“ klubo Italijos lygoje bus atimta 15 taškų

ESPN praneša, jog Italijos futbolo teismas, tiriantis perėjimų sandorius, iš Turino „Juventus“ klubo šiame sezone Italijos „Serie A“ lygos pirmenybėse atėmė 15 taškų. Likus sužaisti 20 rungtynių šiame sezone, „Juventus“ rikiavosi trečioje vietinio čempionato turnyrinės lentelės vietoje ir 10 taškų atsiliko nuo lyderio „Napoli“. Visgi šis taškų atėmimas turėtų juos nustumti į turnyrinės lentelės vidurį.