„Juventus“ Italijos „Serie A“ lygos paskutinėse rungtynėse 4:1 sutriuškino „Bologna“ futbolininkus bei sulaukę dovanos iš „Napoli“, kuri 1:1 sužaidė lygiosiomis su „Verona“, su 78 taškais finišavo ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje ir išplėšė teisę kitą sezoną varžytis UEFA Čempionų lygoje.

Šiame susitikime Turini klubas nepasinaudojo Cristiano Ronaldo paslaugomis, kuris rungtynes stebėjo nuo atsarginių žaidėjų suoliuko.

„C.Ronaldo nėra traumuotas. Per keletą dienų žaidėme daug rungtynių, turėjome labai sunkų mačą trečiadienį. Šiandien su Pirlo nusprendėme, kad jis nepradės rungtynių, tačiau galės žengti į aikštę po keitimo“, – prieš rungtynes kalbėjo „Juventus“ direktorius Paratici.

Federico Chiesa 6-ąją minutę pirmasis atsidūrė prie atšokusio kamuolio ir nukreipęs jį į vartus išvedė „Juventus“ į priekį 1:0.

Alvaro Morata 29-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per varžovų vartininką ir padvigubino pranašumą 2:0.

Adrienas Rabiotas pasižymėjo 45-ąją minutę ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

A.Morata 47-ąją minutę pelnė antrą įvartį, o Turino klubas dar labiau padidino pranašumą 4:0.

Riccardo Orsolini 86-ąją minutę nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:4.