Italijos „Serie A“ lygos rungtynės tarp Turino „Juventus“ ir „Bologna“ futbolininkų baigėsi lygiosiomis 1:1.

Marko Arnautovičius 52-ąją minute puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Bologna“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Alvaro Morata 57-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko.

Adama Soumaoro 84-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir svečiai liko rungtyniauti dešimtyje. Netrukus Gary Medelis užsidirbo antrą geltoną kortelę, kuri virto į raudoną, ir „Bologna“ prarado antrąjį žaidėją.

Dušanas Vlahovičius 95-ąją minutę smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartus ir išplėšė „Juventus“ dramatiškas lygiąsias 1:1.