Turino „Juventus“ klubas Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse 3:0 sutriuškino „Lecce“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Nikola Krstovičus jau 5-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

Nors pirmajame kėlinyje Turino futbolininkai dar susikūrė kelias pavojingas progas, tačiau pasižymėti nepavyko.

W. McKennie 50-ąją minutę į vartus atliko smūgį galva, tačiau pastarasis nebuvo pakankamai stiprus ir problemų vartininkui nesukėlė.

Visgi 59-ą minutę Dušanas Vlahovičius smūgiu pirmuoju lietimu nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Juventus“ į priekį 1:0. Pastarasis netrukus antrą kartą nuginklavo vartininką ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Baigiantis pagrindiniam laikui, 85-ą minutę, Bremeris standartinės situacijos metu smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir susitikimo rezultatas tapo 3:0.