„Juventus“ Italijos čempionate iškovojo nelengvą pergalę

Italijos „Serie A“ čempionate pergalę iškovojo Turino „Juventus“. Turino futbolininkai po nelengvos kovos 2:1 palaužė „Frosinone“ komandą.

Jau 12-ąją rungtynių minutę pasižymėjo progą pasirodyti startinėje sudėtyje gavęs Kenanas Yildizas. 18-metis pirmuoju savo įvarčiu pagrindinėje „Juventus“ komandoje išvedė svečius į priekį.

Visgi, po pertraukos 51-ąją minutę Jaime‘is Baezas Stabile‘as išlygino rezultatą ir „Juventus“ buvo priversta ieškoti dar vieno įvarčio.

Galiausiai 81-ąją minutę pergalę savo komandai išplėšė nuo suolo šį kartą į aikštę žengęs Dušanas Vlahovičius.