italijos rinktinė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „italijos rinktinė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „italijos rinktinė“.

Europos čempionato atrankoje pergales iškovojo Italijos ir Slovėnijos rinktinės

Europos čempionato atrankoje pergales įsirašė Italijos (2/0) ir Slovėnijos (2/0) rinktinės. Italai svečiuose 83:62 (17:15, 19:22, 28:9, 19:16) nugalėjo Vengrijos (0/1) krepšininkus. Šiose rungtynėse žaidė ir buvęs žalgirietis Achille Polonara, kuris per 17 minučių pelnė 10 taškų, atkovojo 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, bet suklydo 1 sykį. Italai pabėgo į priekį, kai pelnė 14 taškų be atsako. Tai ir lėmė, kad jie pasiekė pergalę.
2024-02-25

Italų pasipriešinimą paskutinę minutę suvaldžiusi Slovėnija pasaulio pirmenybes užbaigė pergale

2023 pasaulio krepšinio čempionato kovoje dėl 7-osios vietos šeštadienį susitiko NBA žvaigždės Luka Dončičiaus vedama Slovėnija ir pastarąsias dvi rungtynes nesėkmes patyrusi Italijos rinktinė. Po ilgosios pertraukos į priekį išsiveržę slovėnai sugebėjo suvaldyti varžovų pasipriešinimą paskutinėmis minutėmis ir 89:85 (15:18; 27:23; 28:19; 19:25) įveikė Italijos krepšininkus taip užsitikrindami 7-ąją vietą pasaulio pirmenybėse.
2023-09-09

Lemiama diena mūsų šaliai: lietuviai Pasaulio taurėje stos į brolišką kovą su latviais, o slovėnai sieks įveikti italus

FIBA pasaulio krepšinio čempionatas artėja prie pabaigos. Jau šį šeštadienį išvysime dvi lemiamas kovas – Slovėnija su Luka Dončičiumi priešakyje kovos dėl 7-8 vietos su italais, o mūsų šalies krepšininkų laukia broliška kova. Simboliška, kad rungtynėse dėl 5-6 vietos susitiksime su latviais. Paskutiniame mače savo rinktinę palaikykime kartu – rungtynes stebėkite per TV3, naujienų portale tv3.lt ir naujos kartos televizijoje Go3. Rugsėjo 9-ąją (šeštadienį) stebėkite: 11.45 val.
2023-09-09

Antroje mačo pusėje atsigavę latviai nukovė Italijos rinktinę ir varžysis dėl penktos vietos

Po vakar patirto skaudaus pralaimėjimo ketvirtfinalyje latviai nuotaiką sau pakėlė išplėšdami pergalę kovoje dėl 5–8 vietų. Rezultatu 82:87 įveikę Italijos rinktinę jie šeštadienį kovos dėl penktos vietos pasaulio čempionate.  Pirmuosius taškus italams pelnė Achille Polonara, o Arturas Kurucas prametė abi baudas. Vėliau Luigi Datome taikliai smeigė iš toli ir išvedė Italijos rinktinę į priekį (5:0).  Latviams įsibėgėti buvo gan sunku.
347 2023-09-07

Jokios intrigos: beveik 40 taškų pranašumą susikrovę amerikiečiai ketvirtfinalyje pervažiavo Italijos rinktinę

Antradienį į dar vieną kovą dėl pusfinalio stojo Jungtinių Amerikos Valstijų ir Italijos rinktinės. Po apmaudaus pralaimėjimo lietuviams atsigavę amerikiečiai sutrypė italų viltis ir ketvirtfinalyje nugalėjo rezultatu 63:100.  Pirmuosius mačo taškus tik iš trečio karto pelnė Mikalas Bridgesas, o tuo pačiu atsakyti nepavyko buvusiam žalgiriečiui Achille Polonara.
2023-09-05

Su Serbija vargę italai žengė pirmąjį žingsnį link ketvirtfinalio

Penktadienį pasaulio taurės turnyre startavo antrojo grupių etapo kovos. Dėl patekimo į ketvirtfinalį kovas pradėjusi Italija sunkiai, tačiau palaužė Serbijos rinktinę rezultatu 76:68.  Pirmąjį tašką mače Nikola Melli pelnė tik baudos metimu prabėgus pusantros minutės, o kiek vėliau jis pridėjo ir dar du taškus (2:3). Komandoms sunkiai sekėsi su metimais, o prabėgus pusei kėlinio priekyje buvo italai (2:7).   Likus trims minutėms Italija susikrovė ir dviženklę persvarą (10:20), ...
2023-09-01

Šeimininkus be pergalių palikusi Italija žengė į kitą etapą

Pergalę Pasaulio taurės rungtynėse iškovojo Italijos (2/1) rinktinė. Gianmarco Pozzecco auklėtiniai A grupės rungtynėse Maniloje 90:83 (20:23, 28:16, 25:21, 17:23) įveikė Filipinų (0/3) komandą.  Italija po šios pergalės A grupėje užsitikrino antrąją vietą ir kovas tęs antrajame etape. Tuo tarpu Filipinai kovos dėl 17-32 vietų. Nugalėtojų gretose penki krepšininkai įmetė bent 10 taškų, o rezultatyviausias buvo 18 surinkęs Simone Fontecchio.
2023-08-29

Be trenerio likę italai subyrėjo ir nusileido Dominikos Respublikai

Sekmadienį Italijos (1/1) ir Dominikos Respublikos (2/0) rinktinės stojo į antrąjį A grupės mūšį. Po permainingos kovos pergalę rezultatu 82:87 įsirašė Andreso Felizo vedama Dominikos Respublika.  Tiesa, Italijos rinktinė dar pirmojoje mačo pusėje liko be vyr. trenerio Gianmarco Pozzecco.  Italai mačą pradėjo spurtu 12:0, tačiau vėliau Dominikos krepšininkai su Karlu-Anthony Townsu priešakyje pradėjo artėti.
2023-08-27

Sunkiai Angolą pasiviję italai pasaulio čempionate įsirašė pirmąją pergalę

Pergalę Pasaulio taurės rungtynėse iškovojo Italijos (1/0) rinktinė. Gianmarco Pozzecco auklėtiniai A grupės rungtynėse Maniloje 81:67 (23:17, 20:23, 18:17, 20:10) pranoko Angolos (0/1) komandą. Kova prasidėjo Angolos bėgimu, tačiau netrukus italai pradėjo vyktis ir kova vyko apylygiai.
2023-08-25

Italijos rinktinė pristatė savo dvyliktuką

Italijos rinktinės treneris Gianmarco Pozzecco išsirinko galutinį dvyliktuką artėjančiam Pasaulio taurės turnyrui. Paskutiniai rinktinę paliko Tomasas Woldentensae ir Guglielmo Caruso. Pasaulio taurėje italai varžysis A grupėje su Angola, Dominikos Respublika ir Filipinais.