Italijos rinktinė UEFA Tautų A lygos trečios grupės rungtynėse namuose 1:0 nugalėjo Anglijos futbolininkus, kurie po nesėkmės iškris į žemesnį B divizioną.

Gianluca Scamacca 5-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau pastarasis varžovų vartininkui problemų nesukėlė.

Federico Dimarco 30-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau Anglijos futbolininkai gynėsi užtikrintai.

Jude‘as Bellinghamas 37-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Gianluigi Donnarumma.

Harry Kane‘as 60-ąją minutę atliko žemą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau gynėjas sėkmingai nutraukė anglų ataką.

Giacomo Raspadori 68-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė Italijos rinktinę į priekį 1:0.

Federico Dimarco 85-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir rezultatas nepakito.

Tuo tarpu kitame šios grupės susitikime Vokietijos rinktinė 0:1 turėjo pripažinti Vengrijos futbolininkų pranašumą.

Adamas Szalai 17-ąją minutę standartinės situacijos metu smūgiu pirmuoju lietimu nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė Vengrijos rinktinę šiame susitikime į priekį 1:0.

Danielis Gazdagas 27-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė vartininkas Marcas Andre ter Stegenas.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Leroy‘us Sane antrojo kėlinio pradžioje atliko smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

Timo Werneris 53-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Martinas Adamas 72-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau M.Andre ter Stegenas meistriškai atrėmė kamuolį.

Vengrijos rinktinė su 10 taškų rikiuojasi šios grupės viršūnėje. Tuo tarpu Italija turi 8 taškus ir žengia antra, Vokietija – su 6 taškais trečia, o Anglija – su 2 taškais paskutinė, ketvirta ir nebeturi šansų pakilti iš šios pozicijos.

Visoms komandoms lieka sužaisti dar po vienerias rungtynes.

Standings provided by SofaScore

Bilietą į aukščiausią A Tautų lygos divizioną užsitikrino bosniai. Jie namie 1:0 palaužė Juodkalniją ir savo grupėje užsitikrino pirmąją vietą.

Kitame B diviziono mače suomiai ir rumunai sužaidė lygiosiomis 1:1.

Aukštyn į B divizioną kils ir Sakartvelas. Jie 2:0 namuose pranoko Šiaurės Makedoniją ir taip pat užsitikrino pirmąją vietą grupėje.

Kitose šios grupės rungtynėse bulgarai namie 5:1 sutriuškino Gibraltarą, kuris kovos dėl išlikimo C divizione papildomose mačuose ir gali būti lietuvių varžovas.

Kiek anksčiau jau rašėme apie estų pergalę ir pakilimą į C divizioną.