vengrijos rinktinė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vengrijos rinktinė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vengrijos rinktinė“.

Paskelbta Vengrijos rinktinės sudėtis mačui su lietuviais – yra ir pažįstamų veidų

Vengrija paskelbė savo sudėtį FIBA pasaulio čempionato atrankos rungtynėms su Lietuvos rinktine. Sudėtyje yra du Lietuvoje rungtyniaujantys krepšininkai – Vilniaus „Ryto“ įžaidėjas Benedekas Varadis ir Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ aukštaūgis Gyorgy Golomanas. Vengrija dar turi šansų patekti į čempionatą, todėl prieš Lietuvą jiems laimėti yra būtina. Rungtynės Klaipėdoje bus žaidžiamos ketvirtadienį.
2023-02-21

UEFA Tautų lyga: vengrai pranoko vokiečius, o italams pralaimėję anglai iškrito į žemesnį divizioną

Italijos rinktinė UEFA Tautų A lygos trečios grupės rungtynėse namuose 1:0 nugalėjo Anglijos futbolininkus, kurie po nesėkmės iškris į žemesnį B divizioną. Gianluca Scamacca 5-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau pastarasis varžovų vartininkui problemų nesukėlė. Federico Dimarco 30-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau Anglijos futbolininkai gynėsi užtikrintai. Jude‘as Bellinghamas 37-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Gianluigi Donnarumma.
2022-09-23

Vokiška puolimo mašina pervažiavo vengrus

Lengvą pergalę Europos čempionato B grupėje iškovojo Vokietijos krepšininkai (4/1), kurie 106:71 (22:19, 32:20, 27:19, ) sutriuškino Vengrijos (0/6) rinktinę. Vengrai prieš oponentus laikėsi kiek daugiau nei kėlinį, tačiau šeimininkai ėmė didinti apsukas ir į ilgąją pertrauką išėjo su dviženkle persvara. Antroje susitikimo dalyje Vengrijos rinktinė niekaip nesugebėjo pristabdyti varžovų, šie su kiekviena minute didino savo persvarą.
2022-09-07

Lietuvos rinktinės varžovai prarado savo lyderį: atsinaujino trauma

Vengrijos rinktinės lyderis Adamas Hanga nebežais likusiose Europos čempionato rungtynėse. 33 metų puolėjui rungtynėse prieš Prancūziją atsinaujino šlaunies trauma. Jis susižeidė paskutinę mačo minutę, kai tritaškiu mažino vengrų deficitą iki dviejų taškų. A. Hanga šiame čempionate renka po 17 taškų, atkovoja 5,5 kamuolio ir atlieka 2,5 perdavimo. Antradienį Vengrija susitiks su Lietuva.
2022-09-05

Europos čempionate startavo lietuvių grupė: pergale džiaugiasi Bosnija ir Hercegovina

Europos čempionate įtempta kova startavo B grupėje, kurioje varžosi ir Lietuvos rinktinė. Bosnija ir Hercegovina (1/0) Kelne 95:85 (17:23, 28:23, 28:17, 19:19) įveikė Vengrijos (0/1) nacionalinę komandą.
2022-09-01

Vengrija pristatė Europos čempionato sudėtį

Vengrijos rinktinė paskelbė galutinę sudėtį artėjančiam Europos čempionatui. Dvyliktuke yra Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ atstovas Gyoygy Golomanas ir Vilniaus „Ryto“ gynėjas Benedekas Varadi. Vengrijos rinktinės sudėtis: Rosco Allenas, Szilardas Benke, Janosas Eilingsfeldas, Csaba Ferenczas, Gyorgy Golomanas, Adamas Hanga, Mikaelis Hopkinsas, Akošas Kelleris, Zoltanas Perlas, Adamas Somogyi, Benedekas Varadi, Davidas Vojvoda.
2022-08-31

Hangos vedami vengrai palaužė Čekijos rinktinę

Prieš lietuvius pralaimėjusi Vengrijos rinktinė (4/4) atsitiesė mače su Čekijos nacionaline komanda (3/5). Vengrai svečiuose 82:79 (23:23, 24:21, 15:21, 20:14) palaužė čekus. Nugalėtojams 20 taškų pelnė Adamas Hanga (12 atk. kam., 5 rez. perd., 25 n. b.). Po 10 pridėjo Mikaelis Hopkinsas ir Zoltanas Perlas. Čekijos rinktinėje rezultatyviausias buvo Vojtechas Hrubanas su 26 taškais, 15 pelnė Ondrejus Balvinas. K grupėje vengrai užima ketvirtą poziciją, o čekai – penkti.
2022-08-28

Prieš šio vakaro rungtynes paskelbtos Lietuvos ir Vengrijos komandų sudėtys

Lietuvos rinktinės treneris išsirinko sudėtį pasaulio čempionato atrankos mačui su Vengrija. Šiandien nežais Eigirdas Žukauskas. Jis yra patyręs kojos traumą ir dėl to paties praleido paskutinius du mačus. Lietuvos rinktinės sudėtis: Ignas Brazdeikis, Arnas Butkevičius, Martynas Echodas, Rokas Giedraitis, Marius Grigonis, Rokas Jokubaitis, Mindaugas Kuzminskas, Lukas Lekavičius, Gytis Masiulis, Domantas Sabonis, Jonas Valančiūnas, Kristupas Žemaitis.
2022-08-24

Draugiškame mače kroatai užtikrintai pranoko vengrus

Pergalę draugiškame mače iškovojo Kroatijos krepšininkai. Jie triuškinančiu rezultatu 84:64 (17:24, 20:11, 22:10, 25:19) patiesė Vengrijos rinktinę. Nugalėtojams 19 taškų įmetė Jaleenas Smithas (5/8 trit.), 13 pelnė Karlo Matkovičius (8 atk. kam.), 12 – Mario Hezonjos sąskaitoje. Vengrijos rinktinėje išsiskyrė Zoltanas Perlas ir Davidas Vojvoda, atitinkamai pelnę 17 ir 14 taškų.
2022-08-19

Lietuviai salės futbolininkai nusileido vengrams, bet dar turi šansų keliauti toliau

Šeštadienį Jonavoje baigėsi 2022 m. UEFA Europos futsalo (salės futbolo) čempionato atrankos pirmojo etapo E grupės kovos. Lyderių rungtynėse lietuviai 1:4 (1:3) nusileido vengrams ir turnyrą baigė antroje vietoje. Grupės favoritai vengrai greitai išsiveržė į priekį. Sužaidus vos 47 sek. po standartinės situacijos įvartį pelnė Richardas Davidas. Netrukus pusiausvyrą galėjo atstatyti Benas Spietinis, bet jis savo progos nerealizavo.