vokietijos rinktinė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vokietijos rinktinė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vokietijos rinktinė“.

Antetokounmpo atkirtis NBA žvaigždėms: „Galbūt čia veikia arogancija“

Prieš 2023 m. pasaulio krepšinio čempionato startą ir po Budapešte vykusiame pasaulio lengvosios atletikos čempionate iškovoto aukso medalio JAV bėgikas Noah Lylesas išreiškė daugelį NBA krepšininkų supykdžiusią nuomonę. N. Lylesas spaudos konferencijos metu viešai pasakė, kad NBA čempionai neturėtų būti vadinami pasaulio čempionais.
2023-09-13

Neregėtas krepšinio populiarumas Vokietijoje – pasaulio pirmenybių rungtynes stebėjo rekordiniai skaičiai žiūrovų

Vokietija nuo senų laikų yra žinoma kaip futbolo šalis, tačiau šios šalies krepšininkai sugebėjo paneigti visus nusistovėjusius faktus ir pasaulio krepšinio čempionate nuskynė aukso medalius. Įspūdingas Vokietijos krepšininkų kelias aukso link, o galbūt prasti pastarieji šalies futbolo rinktinės pasirodymai, Pasaulio krepšinio taurės metu prie ekranų pritraukė rekordinius skaičius žiūrovų.
2023-09-11

Sporto žvaigždžių reakcijos į istorinę vokiečių pergalę – futbolo šalis triumfavo krepšinio aikštelėje

Sekmadienį Manilos „Mall of Asia“ arenoje daugiau nei 12 tūkst. sirgalių akivaizdoje serbus įveikusi ir nei karto pirmenybių metu nesuklupusi Vokietija papildė savo šalies istoriją išskirtiniu titulu. Futbolo šalis pirmą kartą istorijoje tapo pasaulio krepšinio čempionais, o po šios pergalės sulaukė viso pasaulio dėmesio. Pasaulio krepšinio čempionato finale Vokietijos krepšininkai 83:77 įveikė serbus ir pirmą kartą istorijoje pasidabino pirmenybių auksu.
2023-09-11

Pasaulio čempionu tapęs Schroderis: „Mes norime pagarbos Vokietijoje“

Vokietijos rinktinė šiandien pirmą kartą tapo Pasaulio taurės nugalėtoja, o jos lyderis Dennisas Schroderis iš savo gimtosios šalies tikisi daugiau pagarbos. „Vokietijoje televizija transliavo tik finalo rungtynes. Norėčiau, kad būtume labiau gerbiame ir kad būtų transliuojamos visos mūsų olimpinių žaidynių rungtynės. Mes einame į priekį. Seniau žinojo tik Dirką, o dabar mus visus žinojo net Okinavoje ir Filipinuose. Mes norime pagarbos“, – sakė D. Schroderis.
2023-09-10

Po istorinio vokiečių triumfo – trenerio juokai apie vietinį alų ir kanclerio žinutę

Be pralaimėjimų pasaulio čempionate nužygiavusi Vokietijos rinktinė pirmą kartą šalies istorijoje iškovojo aukso medalius. Vokiečiai finale 83:77 pranoko serbus. Prieš tai geriausias jų pasiekimas planetos pirmenybėse buvo bronza 2002 m. čempionate.
2023-09-10

Aukštai pakeltas galvas laikantys ir pasididžiavimo neslepiantys serbai: „Galvoje jau olimpinės žaidynės“

Maniloje (Filipinai) šiandien baigėsi daugiau nei dvi savaitęs besitęsusi krepšinio šventė. Po itin įtempto finalo paaiškėjo, kad pasaulio čempionais pirmąkart istorijoje tapo Vokietijos rinktinė, kuri rezultatu 83:77 įveikė Serbijos krepšininkus.
82 2023-09-10

Naudingiausiu planetos pirmenybių žaidėjų tapo Vokietijos rinktinės lyderis Schroderis

Iškart po įspūdingo ir istorinio vokiečių triumfo pasaulio krepšinio čempionate buvo paskelbtas ir naudingiausias čempionato žaidėjas. Juo tapo Vokietijos rinktinės kapitonas Dennisas Schroderis.  D. Schroderis šiame čempionate vidutiniškai rinkdavo po 17,1 naudingumo balo ir pelnydavo 17,9 taškų. Taip pat jis per rungtynes atlikdavo vidutiniškai 6,7 rezultatyvaus perdavimo.
322 2023-09-10

Istorinis triumfas: nervų karą prieš Serbiją laimėję vokiečiai – pasaulio čempionai

Sekmadienį Maniloje buvo sužaistos paskutinės ir pačios svarbiausios planetos pirmenybių rungtynės. Nervų karą rungtynių pabaigoje laimėję vokiečiai 83:77 palaužė Serbiją ir pirmąkart šalies istorijoje tapo pasaulio čempionais.  Vokietija pirmą kartą šalies istorijoje tapo pasaulio čempionais. Šių istorinių rungtynių naudingiausiu žaidėju tapo Franzas Wagneris, kuris pelnė 19 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir surinko 19 naudingumo balų.
765 2023-09-10

Finalinės Pasaulio taurės kovos: JAV stos prieš Kanadą, o vokiečiai sieks įveikti serbus

Daugiau nei dvi savaites trukusi krepšinio fiesta šiandien, rugsėjo 10-ąją, pasieks savo finišą. Šį sekmadienį žiūrovai kviečiami išvysti lemiamas rungtynes – serbai su vokiečiais kovos dėl 1-2 vietos, o JAV ir Kanada – dėl trečiosios. Paskutiniuosius mačus stebėkite per TV3, naujienų portale tv3.lt ir naujos kartos televizijoje Go3. Rugsėjo 10 -ąją (sekmadienį) stebėkite: 11.30 val. JAV – KANADA 15.40 val.
2023-09-10

Pasaulio čempionato pusfinalių atgarsiai – amerikiečių fiasko, kosminis krepšinis ir varžovus užgniaužę serbai

Po intriguojančių pusfinalio mačų pasaulio čempionate paaiškėjo didžiojo finalo dalyvės, kuriomis tapo Serbijos ir Vokietijos rinktinės.  Jau sekmadienį taps aišku, kuri iš šių Europos rinktinių perims pasaulio čempionų vardą iš ispanų. Didysis čempionato finalas nuo 15.40 val. per TV3 televiziją ir portale tv3.lt. Prieš pusfinalius daugelis ekspertų tikėjosi Kanados ir JAV susitikimo finale. Šios rinktinės susitiks, bet tik dėl kovos dėl bronzos medalių.