Po pergalės penktadienio vakarą UEFA Tautų lygoje Estijos rinktinė užstikrino vietą lygos C divizione. Estijai kelialapį garantavo pergalė namuose 2:1 prieš Maltą.

Estus per jau pridėtą pirmojo kėlinio laiką į priekį išvedė Rauno Sappinenas (45+6 min.), įmušęs 11 metrų baudinį. Prieš šį epizodą vienas iš Maltos žaidėjų prieš save dar išvydo raudoną kortelę.

Iškart po pertraukos Malta rezultatą dar išlygino, bet 86-ąją minutę estams pergalę atnešė tikslus Henri Anieras smūgis.

D divizione estai šventė tris pergales iš tiek pat galimų ir už nugaros paliko minėtą Maltą ir San Mariną. Likęs vienas mačas estams turnyrine prasme reikšmės jau nebeturi.