honda

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „honda“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „honda“.

Variklio pagalvė: Kas tai ir kokie yra gedimo simptomai?

Variklio pagalvė – komponentas, turintis veikti įvairiausiomis oro sąlygomis, todėl anksčiau ar vėliau ji susidėvi. Prognozuoti kada variklio pagalvė nusidėvės yra be galo sunku, nes visa tai priklauso nuo vairavimo stiliaus ir pačios variklio pagalvės kokybės. Vis dėlto, nereikia baimintis, kad variklio pagalvės gedimas įvyks staiga ir dėl gedimo automobilis liks imobilizuotas.
2024-03-20

Žiniasklaida: „Nissan“ ir „Honda“ planuoja pristatyti numatomą partnerystę gaminant elektromobilius

Japonijos automobilių gamybos milžinės „Nissan“ ir „Honda“ penktadienį planuoja paskelbti bendradarbiausiančios kuriant ir gaminant elektromobilius, kad galėtų sėkmingai konkuruoti su pagrindinėmis tokių automobilių gamintojomis iš Kinijos, pranešė vietos žiniasklaida. Ketinimų protokole gali būti numatyta bendradarbiauti kuriant bendrą elektromobilių transmisiją ir perkant akumuliatorius ir kitokias dalis, teigiama pranešimuose. Bendrovės paskelbė, kad 15.30 val. Tokijo laiku (6.30 val.
2024-03-15

„Honda“ Lietuvoje pristatė naujos kartos „Honda Civic Type R“: šaliai skirtų modelių kvota – ribota

Į Lietuvą atvyko pirmasis vienuoliktosios kartos „Honda Civic Type R“ modelis. Lietuvos rinkai praėjusiais metais buvo skirtas tik vienas automobilis, kuris buvo iš karto parduotas. Po vieną automobilį galėjo įsigyti ir pirkėjai Latvijoje bei Estijoje. Planuojama, kad šiemet Lietuvos rinkai bus skirti tik du „Type R“ vienetai. Vienuoliktosios kartos „Civic Type R“ pristatytas 2022 metais, kartu su naujojo „Honda Civic“ karta.
2024-03-05

Estijoje paskelbtas „Metų automobilis“ konkurso nugalėtojas: pranoko „Mercedes-Benz“ E klasę ir „Toyota Prius“

Itin konkurencingame „Estijos metų automobilio 2024“ konkurse pagrindinis apdovanojimas atiteko „Peugeot 408“ modeliui. Tokį verdiktą sausio 13 dieną per kasmetinę Estijos automobilių sporto sąjungos šventę, vykusią šios šalies nacionaliniame muziejuje Tartu, paskelbė renginio organizatoriai. 24-ą kartą surengtame konkurse konkurencija buvo tokia arši, kad į finalinį etapą pateko septyni automobiliai vietoje tradicinių šešių.
2024-01-16

Į Lietuvos naujų automobilių rinką žengia vienas didžiausių Kinijos automobilių gamintojų

Į Baltijos šalių rinką žengia vienas didžiausių Kinijos automobilių gamintojų – „Great Wall Motors“. Pamažu Europoje veiklą plečiantis gamintojas Baltijos šalyse iš pradžių siūlys įsigyti kompaktišką elektromobilį „GWM Ora“, o vėliau, šiais metais, modelių gamą praplės su „GWM WEY“ – iš tinklo įkraunamu hibridu. „GWM ORA“ į Europos rinką įžengė dar 2022 m., pradėjusi savo kelionę Švedijoje ir išsiplėtusi į Jungtinę Karalystę, Airiją, Islandiją bei Vokietiją.
2024-01-16

#iGo2Dakar. Dar viena diena Saudo Arabijoje arba ketvirtojo greičio ruožo apžvalga

Išmiegoję palapinėse bivake Al Salamijos mieste, sportininkai pajudėjo link Al Hofuf miesto, esančio šalia vienos didžiausių šalies oazių, kurioje auga trys milijonai datulių palmių. Bendras per dieną įveiktas atstumas siekė beveik 700 km, tačiau lenktynininkai sportavo „tik“ per 299 iš jų. Saudo Arabijoje labai sunku įveikti tokį atstumą nesutinkant jokių kopų, tačiau antradienį jų kiekis buvo nereikšmingas. Šiame etape sportininkai dažnai važiavo net maksimaliu įmanomu greičiu.
73
2024-01-10

Dakaro čempiono titulą ginantis argentinietis susikomplikavo padėtį: „Pridariau klaidų“

Dukart Dakaro ralio čempionas argentinietis Kevinas Benavidesas („KTM“) sekmadienį antrąjį greičio ruožą baigė vos 19-as ir prarado 19 min. 29 sek. laiko. „Man tai buvo sunki diena. Nebuvo lengva naviguoti, padariau keletą klaidų... Toks jau tas Dakaras. Kartais čia viskas klostosi ne taip, kaip norisi. Dabar stengsiuosi koncentruotis į kitą etapą“, – sakė K.Benavidesas. Argentinietis bendroje įskaitoje nukrito į 11-ą vietą ir turi 23 min. 50 sek. deficitą.
2024-01-07

Mažų variklių gidas: Ar turėtumėte vengti kavamalės dydžio variklių?

Juokingai mažo darbinio tūrio benzininiai varikliai šiandien yra neatsiejama modernių automobilių dalimi. Vis naudotų automobilių į Lietuvą atkeliauja turėdami mažo darbinio tūrio variklius, kuriems dažniausiai lipdoma viena ir ta pati etiketė.
2023-12-27

#iGo2Dakar: kada Dakare neliks iškastiniais degalais varomų automobilių?

„Dakar Future“ programa, skirta automobilių sportą paversti tvaresniu, jau nuėjo ilgą kelią nuo tada, kai buvo pristatyta 2021 metais. Tokie gamintojai kaip „Audi“ kovoja dėl aukščiausių Dakaro ralio pozicijų hibridiniais automobiliais, o kiti, pavyzdžiui BRX, „ASTARA“ ar „X-RAID MINI“ ir toliau plečia sintetinių degalų naudojimą. Kadangi daugybė vystomų projektų demonstruoja progresą, 2030 išlieka tikslinė data, kuomet siekiama Dakare varžytis naudojant alternatyvius energijos šaltinius.
2023-12-27

Griežtas „Euro NCAP“ verdiktas: elektromobilius vadina nesaugiais ir neekologiškais

„Euro NCAP“ paskelbė paskutinius šių metų automobilių saugumo bandymus. Jame dalyvavo vienuolika skirtingų modelių, tarp kurių – keletas automobilių iš Kinijos gamintojų.  „Euro NCAP“ bandymų poligonas kone yra ideali vieta, kurioje Kinijos gamintojai gali europiečiams įrodyti kokią technologinę pažangą jie padarė. Visgi, nemaža dalis automobilių pirkėjai tiesiog pažvelgia į bendrą saugumo įvertinimą, kuris leidžia susidaryti galutinę išvadą.
2023-12-14
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų