grigelis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „grigelis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „grigelis“.

Grigelis su nekantrumu laukia ATP serijos turnyro Vilniuje: „Tai bus išskirtinė šventė Lietuvos teniso gerbėjams“

Vienas geriausių visų laikų Lietuvos tenisininkų ir ilgametis šalies rinktinės narys Laurynas Grigelis yra tikras – spalio viduryje Vilniaus SEB arenoje vyksiantis ATP Challenger serijos turnyras „Vilnius Open by kevin.“ taps ypatinga švente visiems Lietuvos teniso gerbėjams. Ne vienoje dešimtyje šios serijos turnyrų per karjerą žaidęs klaipėdietis 2011 m. tapo Aptoso mieste (JAV) vykusio ATP Challenger serijos turnyro vienetų varžybų čempionu.
2022-09-27

Lietuvos teniso čempionu dar kartą tapo Grigelis

Laurynas Grigelis apgynė Lietuvos teniso čempiono vardą. Šiandien Bernardinų sodo teniso aikštyne vykusiame Lietuvos čempionato finale klaipėdietis 6:1, 7:5 įveikė Ainių Sabaliauską. Užtikrintai susitikimą pradėjęs L. Grigelis pirmame sete nesulaukė gerokai jaunesnio varžovo pasipriešinimo. Antroje susitikimo dalyje A. Sabaliauskui pavyko perimti iniciatyvą. Visgi seto pabaigą tiksliau sužaidė gerokai labiau patyręs L. Grigelis.
2021-07-17

Lietuvos teniso čempionato finaluose – patirtis prieš jaunystę

Rytoj, ketvirtadienį, Lietuvos teniso čempionato finale 28 metų amžiaus Laurynas Grigelis stos į kovą prieš bene dvigubai jaunesnį varžovą. Penkiolikmetis Villius Gaubas tapo vienu iš didžiausių šių metų čempionato netikėtumų, o šiandien Bernardinų parko teniso aikštyne vykusiame vyrų vienetų turnyro pusfinalyje jis 6:3, 6:4 įveikė Tadą Tarasevičių. L. Grigelio kelias finalo link buvo mažiau įtemptas.
2020-07-15

Grigelis Daviso taurės starte pralaimėjo varžovui

Penktadienį Šiaulių teniso akademijoje prasidėjo Daviso taurės pasaulio grupės pirmojo diviziono atkrintamųjų varžybų mačas tarp Lietuvos ir Portugalijos rinktinių. Pirmoje vienetų dvikovoje 28-erių metų Laurynas Grigelis (ATP-497) po 2 valandų 23 minučių kovos 7:6 (8:6), 3:6, 0:6 nusileido 24-erių metų Frederico Ferreirai Silvai (ATP-190). Lietuvis antrajame sete pirmavo 3:1, bet nuo tada pralaimėjo visus 11 geimų. Mačo pradžia L.Grigeliui buvo daug žadanti.
2020-03-06

Laurynas Grigelis po atkaklios kovos prasibrovė į pusfinalį Italijoje

Antroji Lietuvos raketė Laurynas Grigelis iškovojo nelengvą pergalę Italijoje vykstančiame „Futures“ serijos turnyre. Lietuvis laimėjo pirmąjį setą, kuriam laikui buvo praradęs iniciatyvą, tačiau sugebėjo nugalėti vokietį Matthiasą Bachingerį (ATP-409) 6:3, 5:7, 7:6 (7:5). Šiame mače lietuvis laimėjo 70 proc. savo pirmųjų padavimų ir 59 proc. antrųjų kirčių. L.Grigelis varžovą palaužė 4 kartus iš dešimties „break point'o“ galimybių. Jis taip pat atliko 9 neliečiamus padavimus.
2017-03-03

Laurynas Grigelis Didžiojoje Britanijoje startavo užtikrinta pergale

Pirmas pagal skirstymą Laurynas Grigelis užtikrinta pergale pradėjo „Futures“ serijos turnyrą Didžiojoje Britanijoje. 270-oji pasaulio raketė antradienį per valandą ir 18 minučių 6:4, 6:2 patiesė prancūzą Rayane’ą Roumane. L.Grigeliui dalią antradienį palengvino netikslūs R.Roumane padavimai – šis per du setus padarė aštuonias dvigubas klaidas. Pergale „Futures“ serijos turnyrą pradėjęs L.Grigelis užsitikrino 1 ATP reitingo tašką ir 258 JAV dolerius.
2017-02-08

Nemaloni staigmena: Laurynas Grigelis Vokietijoje patyrė skaudų pralaimėjimą

Antroji Lietuvos raketė Laurynas Grigelis baigė pasirodymą Vokietijoje vykstančiame „Futures“ serijos turnyre. Antrą skirstymą varžybose turėjusi 265-oji pasaulio raketė ketvirtadienį aštuntfinalyje 4:6, 6:7 (5:7) nusileido 20-mečiui vokiečiui Janui Choinskiui. Antrame sete L.Grigelis pirmavo 5:3, bet nesugebėjo išsaugoti persvaros, pralaimėjo keturis geimus iš eilės ir patyrė apmaudžią nesėkmę.
2017-01-26

ATP reitinge – galingas Lauryno Grigelio šuolis ir eilinis Luko Mugevičiaus rekordas

Pirmadienį atnaujintame Profesionalų teniso asociacijos (ATP) reitinge geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis su 630 taškų išsaugojo turėtą 94-ą vietą. Įspūdingą šuolį reitinge atliko Laurynas Grigelis. Kaip laimingasis pralaimėjusysis iki „Challenger“ turnyro finalo praeitą savaitę Italijoje nukeliavęs 25-erių Lietuvos tenisininkas užsidirbo 55 reitingo taškus, kurie jam leido pakilti iš 355-os į 276-ą poziciją. Taip aukštai Laurynas nebuvo daugiau nei metus.
2016-11-21

ATP reitinge – Ričardo Berankio smuktelėjimas ir kitų lietuvių šuoliai

Pirmadienį atnaujintame ATP reitinge geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis, sąskaitoje turintis 675 taškus, iš 76-os vietos smuktelėjo į 84-ą. Šią savaitę 26-erių R.Berankis savo reitingą pagerinti bandys Maskvoje vyksiančiame „VTB Kremlin Cup“ turnyre, kurio nugalėtojui atiteks 250 taškų. Pirmame varžybų etape lietuvis susikaus su 50-ąja pasaulio rakete italu Fabio Fogniniu.
2016-10-17

Toliau smaginasi: Laurynas Grigelis iškovojo aštuntą pergalę iš eilės

Antroji Lietuvos raketė Laurynas Grigelis iškovojo pergalę Tunise vykstančiame „Futures“ serijos turnyre ir pateko į vienetų varžybų pusfinalį. Lietuvis vos per 51 minutę nugalėjo antrojo tūkstantuko tenisininką Mubaraką Shannaną Zayidą rezultatu 6:0, 6:1. Tai buvo aštuntoji lietuvio pergalė iš eilės, nes praėjusią savaitę Tunise jis iškovojo savo 17-ą „Futures“ karjeros titulą.