Daviso taurės teniso turnyro Europos-Afrikos zonos antros grupės mače Sarajeve tarp Bosnijos ir Hercegovinos bei Lietuvos rinktinių po antrosios dienos lietuviai išsiveržė į priekį - 2:1.

Antrąjį tašką Lietuvos komandai šeštadienį iškovojo Lauryno Grigelio ir Ričardo Berankio duetas per 1 valandą ir 55 minutes trijų setų kovoje 6:3, 6:3, 7:6 (7:4) nugalėjo šeimininkų porą Mirzą Bašičių ir Tomislavą Brkičių.

Penktadienį pirmojoje mačo dvikovoje 124-ąją vietą ATP reitinge užimantis pajėgiausias Lietuvos tenisininkas penktadienį po 3 valandas ir 1 minutę trukusios penkių setų kovos 5:7, 3:6, 6:4, 6:4, 6:4 palaužė Mirzos Bašičiaus, kuris pajėgiausių planetos tenisininkų klasifikacijoje yra 304-as, pasipriešinimą, tačiau Šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą po to, kai antrojoje penktadienį vykusioje vienetų dvikovoje Laurynas Grigelis (ATP-236) nebaigė susitikimo dėl skausmų nugaroje su varžovų rinktinės lyderiu Damiru Džumhuru (ATP-113) ir pergalė po daugiau nei dviejų valandų kovos buvo įskaityta bosniui rezultatu 6:7 (5:7), 6:1, 6:1, 1:0.

Sekmadienį bus žaidžiami vienetų susitikimai: R.Berankis turėtų žaisti su D.Džumhuru, o L.Grigelis turėtų išmėginti jėgas su M.Bašičiumi.