Trečią pergalę ITF serijos "Trofeul Municipiului Iasi" teniso turnyro Rumunijoje vienetų varžybose iškovojo 23-ejų metų Laurynas Grigelis.

280-tą vietą ATP reitinge užimantis ir šio turnyro favoritu laikomas lietuvis ketvirtadienį ketvirtfinalyje 6:3, 6:2 nugalėjo aštuntą pagal reitingą 25-erių rumuną Vasilę Antonescu (ATP-517) ir užsitikrino 8 ATP reitingo taškus bei 753 dolerių čekį.

Lietuvos tenisininko varžovu pusfinalyje bus ketvirtas pagal skirstymą 25-erių italas Roberto Marcora (ATP-359) arba šeštąjį reitingą turintis 22-jų ispanas Carlosas Boluda-Purkissas (ATP485).

Turnyro Jasuose prizų fondą sudaro 15 tūkst. JAV dolerių, o vienetų varžybų nugalėtojui be pagrindinio prizo atiteks 27 ATP reitingo taškai ir 2160 dolerių čekis.