itf

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „itf“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „itf“.

Apmaudus pralaimėjimas: Vilius Gaubas finale pralaimėjo daug klydusiam varžovui

Antalijoje (Turkija) sekmadienį baigėsi ITF serijos vyrų teniso turnyras, kurio vienetų varžybų finale 19-metis Vilius Gaubas (ATP-372) po 3 valandų 6 minučių dramos 6:1, 6:7 (1:7), 5:7 krito prieš 22-ejų ispaną Carlosą Gimeno Valero (ATP-644), kuris dar 2021 m. ATP vienetų reitinge rikiavosi 259-as, o 2019 m. ITF jaunių (iki 18 metų) reitinge buvo 12-as ir pasiekė Vimbldono jaunių turnyro finalą.
2024-02-25

Justina Mikulskytė kartu su porininke žengė į Didžiojoje Britanijoje vykstančio turnyro pusfinalį

Didžiojoje Britanijoje vykstančiame ITF serijos moterų teniso turnyre geriausia Lietuvos žaidėja Justina Mikulskytė su este Elena Malygina ketvirtadienį dvejetų varžybų ketvirtfinalyje per 57 minutes 6:4, 6:4 nugalėjo brites – Brooke Anną Black ir Ellie Blackford. Lietuvė su este pirmajame sete du kartus išbarstė persvarą, bet po devintajame geime laimėtos varžovių padavimų serijos nebeklydo ir netrukus įtvirtino pergalę sete.
2024-02-08

Istorinė karjeros pergalė: Lukošiūtė pirmą kartą triumfavo ITF moterų vienetų turnyre

Švedijoje surengtas ITF serijos moterų teniso turnyras baigėsi istoriniu lietuvės Andrės Lukošiūtės (WTA-705) triumfu. 22-ejų žaidėja vienetų finale sekmadienį per 1 valandą 36 minutes 6:1, 6:4 nugalėjo ukrainietę Dariją Lopatecką (WTA-746), kuri 2018 m. žaidė „US Open“ jaunių turnyro pusfinalyje ir tąkart ketvirtfinalyje įveikė būsimąją žvaigždę Cori Gauff.
2023-11-05

Ispanijoje dominavęs Gaubas įveikė antrąją turnyro raketę ir žengė į finalą

Ispanijoje vykstančio ITF serijos vyrų teniso turnyro vienetų varžybų pusfinalyje šeštadienį 18-metis Vilius Gaubas (ATP-480) per 75 minutes 6:2, 6:1 sutriuškino antrąją turnyro raketę ispaną Alvaro Lopezą San Martiną (ATP-351). Lietuvis taip atsirevanšavo varžovui už pernai pralaimėtą pirmąjį tarpusavio mačą (4:6, 6:7). Pirmojo seto pradžioje tenisininkai apsikeitė laimėtomis varžovo padavimų serijomis, o V.Gaubas iniciatyvą perėmė nuo trečiojo geimo.
2023-09-30

Po 10 metų pertraukos vėl plazdės Lietuvos trispalvė: Paulikienė ir Raupelytė – pasaulio paplūdimio tinklinio čempionate

Spalio 6-15 dienomis Meksikoje vyksiančiame pasaulio paplūdimio tinklinio čempionate plazdės Lietuvos trispalvė. Antrą sykį istorijoje planetos pirmenybėse bus galima išvysti Lietuvos komandą. Vietą tarp 48 stipriausių pasaulio moterų komandų pelnė Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė. Tik pernai kartu pradėjusios žaisti lietuvės šiuo čempionatu pratęs gana įspūdingą sezoną, kuriame jau spėjo užimti penktą vietą Europos pirmenybėse.
2023-08-26

Gaubas Ispanijoje susitvarkė jau su antruoju varžovu

Santandere (Ispanija) vykstančiame ITF serijos vyrų teniso turnyre šią savaitę dalyvauja antroji Lietuvos raketė 18-metis Vilius Gaubas (ATP-507). Trečiadienį aštuntfinalyje jis per 74 minutes 6:2, 6:4 nugalėjo argentinietį Julio Cesarą Porrą (ATP-990). V.Gaubas iniciatyvą perėmė po pirmojo seto trečiojo geimo, kai laimėjo varžovo padavimų seriją.
2023-08-23

Gaubas pateko į Ispanijoje vykstančio turnyro finalą

Ispanijoje vykstančiame ITF serijos vyrų teniso turnyre 18-metis Lietuvos tenisininkas Vilius Gaubas (ATP-609) pateko į finalą. Lietuvis pusfinalyje 6:4, 6:2 nugalėjo turnyro šeimininką Diegą Augustą Barreto Sanchezą (ATP-609). Tenisininkų kova truko 1 val. 37 min. V. Gaubas dėl trofėjaus susikaus su jau ketvirtuoju ispanu Carlosu Lopezu Montagudu (ATP-526). Turnyro prizinį fondą sudaro 15 tūkst. JAV dolerių.
2023-08-05

Gaubas palaužė buvusį savo porininką ir pateko į ketvirtfinalį

Ispanijoje vykstančiame ITF serijos vyrų teniso turnyre sėkmingai vienetų varžybas tęsia 18-metis Vilius Gaubas (ATP-604), kuris ketvirtadienį aštuntfinalyje per 2 valandas 36 minutes 1:6, 7:6 (7:4), 6:3 palaužė bendraamžio ispano Danielio Meridos (ATP-462) pasipriešinimą. Pirmajame sete lietuvis „break pointų“ neturėjo ir pralaimėjo net tris savo padavimų serijas. Antrojo seto pradžioje lietuvis neutralizavo „break pointus“, o trečiajame geime pirmą kartą laimėjo varžovo padavimų seriją.
2023-07-27

Bubelytė Latvijoje laimėjo tris kartus paeiliui ir susikaus su buvusia 23-iąja pasaulio rakete

Liepojoje (Latvija) vykstančiame ITF serijos moterų teniso turnyre sėkmingai žaidžia 20-metė Klaudija Bubelytė (WTA-675). Kvalifikacijoje du mačus laimėjusi lietuvė antradienį pagrindinio etapo starte per 81 minutę 6:1, 6:3 nugalėjo vardinį kvietimą gavusią latvę Patriciją Spaką. Lietuvė atitrūko po to, kai pirmojo seto ketvirtajame geime laimėjo varžovės padavimų seriją.
2023-07-04

Pergale Ispanijoje startavo trijų valandų trilerį išgyvenęs Gaubas

Ispanijoje vykstančiame ITF serijos vyrų teniso turnyre sunkia pergale startavo 18-metis Vilius Gaubas (ATP-539), antradienį per 2 valandas 59 minutes 4:6, 7:6 (7:4), 6:4 įveikęs vardinį kvietimą gavusį ispaną Alejandro Garcią (ATP-2003). Jau pirmajame mačo geime V. Gaubas pralaimėjo savo padavimų seriją ir „break pointų“ neturėjo iki pat antrojo seto aštuntojo geimo.