Didžiojoje Britanijoje vykstančiame ITF serijos moterų teniso turnyre geriausia Lietuvos žaidėja Justina Mikulskytė su este Elena Malygina ketvirtadienį dvejetų varžybų ketvirtfinalyje per 57 minutes 6:4, 6:4 nugalėjo brites – Brooke Anną Black ir Ellie Blackford.

Lietuvė su este pirmajame sete du kartus išbarstė persvarą, bet po devintajame geime laimėtos varžovių padavimų serijos nebeklydo ir netrukus įtvirtino pergalę sete. Antrajame sete lūžis įvyko septintajame geime, kai J.Mikulskytė su E.Malygina laimėjo varžovių padavimų seriją. Britės šiame sete susikūrė 4 „break pointus“, bet nerealizavo nė vieno iš jų.

Lietuvė su este pelnė 557,34 JAV dolerio ir po 20 WTA dvejetų reitingo taškų. Jų varžovės pusfinalyje paaiškės kiek vėliau.

Iš vienetų varžybų 28-erių J.Mikulskytė (WTA-238) pasitraukė po pirmojo rato, kuriame per 1 valandą 45 minutes 4:6, 4:6 pralaimėjo vardinį kvietimą gavusiai 23-ejų britei Eliz Maloney (WTA-735). Turnyre žaidė ir vardinį kvietimą gavusi lietuvių kilmės britė Gabia Paskauskas (ITF jaunių-81, ITF-1758). 18-metė tenisininkė pirmajame rate per 72 minutes 2:6, 1:6 pralaimėjo 21-erių ispanei Leyrei Romero Gormaz (WTA-292).

J.Mikulskytei ir G.Paskauskas atiteko po 1 WTA vienetų reitingo tašką ir po 370 JAV dolerių.

ITF serijos moterų teniso turnyro Didžiojoje Britanijoje prizų fondą sudaro 50 tūkst. JAV dolerių.