Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gana“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gana“.

Nuo Turkiją ir Siriją sukrėtusio žemės drebėjimo dingusiu be žinios laikyto Ganos futbolininko Christiano Atsu artimieji gerų žinių nesulaukė. Gelbėtojai namo, kuriame gyveno žaidėjas, griuvėsiuose surado 31 metų futbolininko kūną. Šią žinią patvirtino C.Atsu agentas.

Ganoje – milžiniški išmestų drabužių kalnai: ieško lobių, kuriuos galėtų parduoti

15 milijonų drabužių – tiek kas savaitę atkeliauja į Ganą iš Vakarų valstybių ir Kinijos. Drabužiai Afrikos šalyje jau virtę tikrais šiukšlių kalnais, tad du jauni vyrukai sugalvojo, kaip juos bent kiek apmažinti. Šie kiekvieną savaitę neria į drabužių kalnus ir ieško lobių, kuriuos vėliau parduoda socialiniuose tinkluose ir turguje. Milžiniški išmestų drabužių kalnai stūkso Ganoje, Vakarų Afrikoje.
2022-12-30

Fernandesas pelnė dublį, o portugalai užsitikrino kelialapį į aštuntfinalį

Portugalijos rinktinė pasaulio futbolo čempionate iškovojo antrąją pergalę, kai H grupėje 2:0 (0:0) pranoko Urugvajaus rinktinę. Pirmoji mačo pusė buvo dvejopa. Iš pradžių portugalai buvo perėmę iniciatyą, bet antroje pirmojo kėlinio pusėje jau Urugvajus įjungė aukštesnę pavarą. Urugvajiečiai sukūrė ir pavojingą progą, kai R. Bentancuras solo prasiveržimu vos nepelnė įvarčio, bet portugalus išgelbėjo vartininkas.
2022-11-28

Pasivyti nepavyko: įtemptose rungtynėse Gana palaužė Pietų Korėjos rinktinę

Po intensyvios kovos Ganos rinktinė gali džiaugtis – antrose H grupės rungtynėse jiems pavyko įveikti Pietų Korėjos futbolininkus (3:2). 24-ą rungtynių minutę pirmąjį įvartį pelnė Mohammedas Salisu. Praėjus dešimčiai minučių antrą tikslų smūgį į korėjiečių vartus paleido Mohammedas Kudusas, tačiau po pirmojo kėlinio pirmavusiems Ganos atstovams dėl pergalės dar teko paprakaituoti. Antrajame kėlinyje nuostabų pasirodymą surengė Pietų Korėjos futbolininkas Cho Gue-sungas – 58 ir 61 min.
2022-11-28

Po rungtynių kritiką liejęs Ganos treneris: „Portugalų įvartis buvo teisėjo dovana“

Ketvirtadienį Gana skaudžiai nusileido portugalų rinktinei rezultatu 3:2. Po rungtynių „juodųjų žvaigždžių“ treneris Otto Addo teigė, kad vienas iš portugalų įvarčių buvo „ypatinga teisėjo dovana“. O. Addo sukritikavo amerikiečių teisėją Ismailą Elfathą, kurio suteikta pražanga leido portugalų žvaigždei Cristiano Ronaldo mušti 11 metrų baudinį. 65 rungtynių minutę įmuštas įvartis portugalui buvo rekordinis – jis tapo pirmuoju žaidėju pelniusiu įvarčius penkiuose pasaulio čempionatuose.
2022-11-25

Ronaldo įsirašė į pasaulio čempionatų istoriją, o portugalai palaužė Ganą

Pergalę H grupėje pasaulio futbolo čempionate iškovojo Portugalijos rinktinė, kuri 3:1 (0:0) pranoko Ganos futbolininkus. Portugalai sužaidus 10 minučių turėjo puikų šansą išsiveržti į priekį, tačiau vienas prieš vartininką atsidūręs Cristiano Ronaldo pasižymėti nesugebėjo. Vėliau portugalų lyderis visgi įmušė įvartį, bet jis nebuvo įskaitytas dėl jo paties pražangos. Gana pavojingą momentą sukūrė tik po pertraukos, bet po Mohammedo Kuduso smūgio kamuolys praskriejo visai šalia vartų.