5
Pietų Korėja – Gana (nuotr. SCANPIX)

Po intensyvios kovos Ganos rinktinė gali džiaugtis – antrose H grupės rungtynėse jiems pavyko įveikti Pietų Korėjos futbolininkus (3:2).

5

24-ą rungtynių minutę pirmąjį įvartį pelnė Mohammedas Salisu. Praėjus dešimčiai minučių antrą tikslų smūgį į korėjiečių vartus paleido Mohammedas Kudusas, tačiau po pirmojo kėlinio pirmavusiems Ganos atstovams dėl pergalės dar teko paprakaituoti.

Antrajame kėlinyje nuostabų pasirodymą surengė Pietų Korėjos futbolininkas Cho Gue-sungas – 58 ir 61 min. jis pelnė du įvarčius iš eilės ir savo rinktinę privedė prie lygiųjų.

Visgi, praėjus vos kelioms minutėms korėjiečiai ir vėl atsiliko nuo savo priešininkų. 68 min. Ganos sirgaliai  džiūgavo trečią kartą, nes dar vieną įvartį pelnė M. Kudusas.

Ganos futbolininkai iš viso blokavo net devynis korėjiečių bandymus smūgiuoti, o Pietų Korėjos atstovams Ganos smūgių blokuoti neteko.

Pietų Korėja taip pat kėlė net dvylika kampinių, o Gana – penkis. Pietų Korėja per visą rungtynių laiką prasižengė 13 kartų, o jų priešininkai  – devynis.

Pasibaigus pridėtam laikui Pietų Korėjos rinktinei nebuvo suteikta paskutinė galimybė kelti dar vieno kampinio. Dėl šio teisėjo sprendimo nepasitenkinimą parodė korėjiečių treneris Paulo Bento ir už tai gavo raudoną kortelę.

Pietų Korėja prieš Afrikos komandas iki šiol žaidė trejas rungtynes ir visose pelnė po du įvarčius: 2:1 nugalėjo Togą, 2:2 sužaidė lygiosiomis su Nigerija ir 2:4 pralaimėjo Alžyrui.

H grupėje taip pat žaidžiančios Portugalijos ir Urugvajaus rinktinės susitiks 21 val.

Gana po šios pergalės su 3 taškais yra geroje pozicijoje, o P. Korėja savo šansus sukomplikavo.