cepelinai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „cepelinai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „cepelinai“.

Cepelinų kaina „Maximoje“ paliko be žado: „To dar turbūt nesu matęs“

Lietuviškais patiekalais pasilepinti panoręs kaunietis „Maxima“ parduotuvėje nustėro – etiketėje nurodyta, kad du virtų tarkuotų bulvių cepelinai su mėsos įdaru ir padažu kainuoja beveik 20 eurų. „Nu tokio kainos ir kiekio santykio dar turbūt nesu matęs.
111 2024-06-19

Prie jūros nevalgykite 2 produktų: įspėja visus

Lietuvą užplūdus karščiams, norisi labiau pasilepinti kuo įvairesniu maistu. Visgi neretai pamirštame apie sveiką mitybą ir leidžiame sau pasmaguriauti, ypač prasidėjus atostogoms. Vertėtų nepamiršti, kad norint apsaugoti savo sveikatą, riebių maisto produktų geriau vengti.   Daugiau apie tai naujienų portalo tv3.lt laidoje „Sveikatos DNR“ pasakoja Lietuvos šeimos gydytojų asociacijos prezidentas, profesorius, habilituotas mokslų daktaras Julius Kalibatas.
2024-06-09

Už šaltibarščius – 12 eurų: kainos Palangoje stebina lankytojus

Vos tik stuktelėjus kalendorinei vasarai, kone kiekvienam iš mūsų į galvas stuktelėjo mintis – kur šiemet atostogausime, kur leisime per metus sunkiai uždirbtus ir kojinėse slėptus eurus? Dalis lietuvių kasmet renkasi mylimą pajūrį. Palangoje apsilankė ir TV3 laidos „Top 3“ žurnalistai. Palangos verslininkai pravėrę savo kavinių, viešbučių duris ir išskėstomis rankomis laukia pinigingų svečių.

Brangiausiai kainuojantys cepelinai – ne pajūryje: dar vienas Lietuvos kurortas muša rekordus

Atėjus vasarai, poilsiautojai Lietuvoje renkasi ne tik aukštomis kainomis besibadančią Palangą ar, tuo labiau, Nidą. Kuo pasigirti turi ir tie Lietuvos miestai, kurie įsikūrę kiek tolėliau nuo jūros. Šio trečiadienio TV3 laidoje „TOP 3“ – pasakojimas apie dar vieną Lietuvos kurortą, kuriame verslininkai, priešingai nei kitur, laukia… blogo oro.  Birštonas – tarp Nemuno kilpų įsikūręs kurortas.
64 2024-06-05

Cepelinų, bulvių ir mėsos kainos skirtinguose miestuose – lyg ne vienoje Lietuvoje

Cepelinai arba didžkukuliai yra vienas iš populiariausių patiekalų, kuriuos maitinimo įstaigose užsisako tiek lietuviai, tiek užsieniečiai, norintys susipažinti su mūsų virtuve. Prasidedant vasarai ir planuojant vasaros keliones, pravartu žinoti, kurių miestų kavinėse cepelinų galima paragauti pigiau, mat ne kiekvienas turi laiko ir įgūdžių jiems gaminti.
2024-05-30

Pietų kaina Palangoje šokiravo poilsiautoją: „Protu nesuvokiama“

Pasakyti, kad aš šokiruotas, tai lyg nieko nepasakyti. Aš dar dabar nesuvokiu, kodėl tokiomis aukštomis kainomis prekiaudami sugeba verslai išsilaikyti Lietuvoje? Gal aš ko nežinau? Gal Lietuva pagal vidutines pajamas vienam asmeniui Pasaulyje jau pakilo į lyderių trejetuką? Gal mūsų senjorų pensijos senai aplenkė vokiečių senjorus? Neatsitiktinai paminėjau senjorus, nes manau tai pagrindinė kurortinių valgyklų klientūra įsimaišanti tarp vidutines pajamas gaunančių tautiečių.
162 2024-05-21

Atrado, kur verda skaniausius cepelinus Lietuvoje: „Tuo įsitikinu ne pirmąkart“

Norėdami pasakyti, kad skaniai pavalgėme kokioje maitinimo įstaigoje daugelis dažniausiai naudojame panašų išsireiškimą – pavalgiau skaniai kaip namie. Ir taip dažniausiai apibūdiname ne pietus prabangiame restorane, o dienos pietus kavinukėje ar valgyklėlėje. Nors kas mėnesį apsilankau keliuose naujuose maitinimo įstaigose, per metus jų skaičius perkopia 50 ir taip eksperimentuoju jau keli metai iš eilės. Pasigirti jog vietų, kurias galėčiau apiberti panašiais išsireiškimais, nėra daug.
2024-05-16

Alytaus gimnazistai nepasiduoda: toliau reikalauja spirgučių ant cepelinų

Neseniai Alytaus Šv. Benedikto gimnazijoje nuskambėjo neįprasta situacija – mokiniai rinko parašus tam, kad mokykloje būtų paliktas spirgučių padažas ant cepelinų. Šiuo metu moksleiviai vis dar siekia valgykloje išlaikyti spirgučius. Alytaus šv. Benedikto gimnazijos vyresniųjų klasių moksleiviai nenuleidžia rankų ir siekia, kad būtų sugrąžinti prieš dvi savaites nuo cepelinų „dingę“ spirgučiai. Parašus surinkti pavyko puikiai Naujienų portalas AlytusPlius.
2024-05-08

Alytaus gimnazistai sukilo: nenori valgyti cepelinų be spirgučių

AlytusPlius.lt redakcija sulaukė neįprasto pagalbos prašymo. Ne vieną laišką atsiuntę Alytaus šv. Benedikto gimnazijos mokiniai tvirtino, kad anksčiau mokyklos valgykloje buvo sudaryta galimybė cepelinus valgyti su spirgučiais, tačiau dabar esą spirgučiai yra uždrausti. Mokinių teigimu, tai yra tarsi pasityčiojimas iš nacionalinio patiekalo ir tvirtino, kad tokia tvarka daugeliui nepriimtina. Atsiuntė laišką „Alytaus šv.
74 2024-05-03

Taip gaminti cepelinus išmokė mama: skonis niekada nenuvilia

„Iš mamos išmokau gaminti ir pačius skaniausius cepelinus ir jais pavaišinti noriu ir Jus. Man atrodo verdant cepelinus svarbiausia gerai paruošta bulvių masė, kad jie būtų minkšti ir lipnūs, o ne kieti, kaip akmuo. Visada cepelinus gaminu proporcija viena dalis tarkuotų ir nusunktų bulvių ir 1/3 dalies virtų ir sumaltų bulvių.
2024-02-16
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų