biudžetas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „biudžetas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „biudžetas“.

„Rytas“ ir „Wolves“ draskysis iki paskutinio atodūsio: kovoje dėl Vilniaus – horizonte matomi dideli pinigai

Šiuo metu Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pusfinalyje vyksta įnirtinga kova tarp dviejų Vilniaus miesto komandų – istorinio „Ryto“ klubo ir pirmąjį sezoną Vilniuje žaidžiančios „Wolves“ ekipos.   Pusfinalio serijoje iki 3 pergalių sprendžiasi ne tik kelialapio į LKL finalą likimas. Seriją laimėjusi komanda mažiausiai iki kito pavasario galės pagrįstai vadintis geriausia Lietuvos sostinės krepšinio komanda. Horizonte – ir Vilniaus miesto savivaldybės finansavimo klausimas.
2024-05-25

Valstybės kontrolė perspėja dėl rizikos augti biudžeto deficitui net radus pajamų gynybai

Numačius papildomus valstybės biudžeto pajamų šaltinius šalies gynybai, dėl įprastai kasmet didinamų ilgalaikių išlaidų viešojo sektoriaus deficitas 2025-2027 metais turėtų augti, trečiadienį pareiškė Valstybės kontrolė (VK). „Atlikę vertinimą nustatėme, kad yra rizika, jog deficitas augs net ir priėmus papildomus šaltinius gynybai dėl kasmet didinamų ilgalaikių išlaidų“, – valdžios sektoriaus finansų padėties pristatyme sakė Valstybės kontrolės Biudžeto stebėsenos departamento vadovė Jurga Ruk...
Aktualijos 2024-05-22

„Ignitis grupė“ į valstybės biudžetą pernai pervedė 554 mln. eurų

„Ignitis grupė“ per praėjusius metus į valstybės biudžetą iš viso pervedė 554,1 mln. eurų mokesčių ir dividendų. Tai – daugiau nei dešimtadaliu daugiau nei per 2022 metus, o nuo tada, kai 2020-ųjų pabaigoje buvo įgyvendintas pirminis viešas akcijų siūlymas, grupės sumokamų mokesčių suma į šalies biudžetą padidėjo daugiau nei du kartus, pastebi bendrovė. „Sėkmingai įgyvendinama bendrovės strategija siekiant sukurti 100 proc.
2024-03-05

Vilniaus paukštynas: per metus į valstybės biudžetą sumokame beveik 14 mln. eurų mokesčių

Rudaminoje veikiantis Vilniaus paukštynas yra didžiausia pagal darbuotojų skaičių gamybinė bendrovė Vilniaus rajone. Bendrovė pastebi, kad ji didelę vertę sukuria ir šalies biudžetui – per metus sumoka apie 13–14 mln. Eur mokesčių. „Dauguma mūsų darbuotojų yra vietos gyventojai. Neretai paukštyne dirba ir keli tos pačios šeimos nariai, kuriems darbas šioje 60 metų veikiančioje įmonėje yra tarsi šeimyninė tradicija.
2024-02-22

Patvirtintas 209 mln. eurų Vilniaus rajono biudžetas: pagrindinis prioritetas – švietimas

Vilniaus rajono savivaldybės taryba ketvirtadienį patvirtino 2024 metų biudžetą, kuriame numatytos didesnės kaip 209 mln. eurų išlaidos. Pasak savivaldybės, tai yra 36 mln. eurų daugiau nei praėjusiais metais. „Džiaugiuosi, kad po ilgų diskusijų rastas sutarimas ir taryba patvirtino biudžetą. Nėra paprasta jį suderinti.

Kauno taryba patvirtino 2024 metų biudžetą – miesto išlaidos augs penktadaliu

Kauno miesto savivaldybės taryba antradienio posėdyje apsisprendė dėl 2024 metų miesto biudžeto – jo pajamos auga 17,8 proc. iki 587,8 mln. eurų, o išlaidos – 19 proc. iki 680,4 mln. eurų. Biudžeto deficitui siekiant 92,6 mln. eurų, didžiąją dalį jo – 82,5 mln. eurų – planuojama padengti iš 2023 metų likučio, o likusius 10 mln. eurų – pasiskolinti, nurodoma biudžeto aiškinamajame rašte.
2024-02-13

Klaipėda patvirtino 330 mln. eurų miesto biudžetą

Klaipėdos taryba antradienį pavirtino 2024 metų miesto biudžetą, kuris siekia 329,5 mln. eurų – 37,3 mln. eurų, arba 12,8 proc. daugiau nei patvirtintas 2023-iaisiais. Už biudžetą balsavo 28 tarybos nariai, prieš ir susilaikiusių nebuvo. Antradienį taryboje pritarta ir strateginiam veiklos planui. Už jį balsavo 19 politikų, susilaikė septyni.  „Noriu padėkoti administracijos darbuotojams, ypatingai rengusiems strateginį planą, biudžetą, valdžių kaitos kontekste, kai nėra labai lengva.
Aktualijos 2024-02-13

Kauno politikai tvirtins deficitinį beveik 588 mln. eurų biudžetą

Kauno miesto taryba antradienio posėdyje turėtų apsispręsti dėl 2024 metų miesto biudžeto – jo pajamos auga 17,8 proc. iki 587,8 mln. eurų, o asignavimai – 19 proc. iki 680,4 mln. eurų. Biudžeto deficitui siekiant 92,6 mln. eurų, didžiąją dalį jo – 82,5 mln. eurų – planuojama padengti iš 2023 metų likučio, o likusius 10 mln. eurų – pasiskolinti, nurodoma savivaldybės tarybai teikiamo biudžeto projekte.
Aktualijos 2024-02-13

Raimondas Kuodis griežtas dėl Seimo narių darbo: „Nieko neveikia ir pasiima pinigus“

Kremliaus režimo kruvinas karas prieš Ukrainą tęsiasi jau beveik 2 metus, o nuo neteisėtos Krymo aneksijos praėjo jau beveik 10 metų. Dėl to Rusijos grėsmės akivaizdoje daugelis sutaria, kad Lietuvai reikia stiprinti gynybą. Tačiau tik dabar, artėjant rinkimams, Vyriausybė susirūpino, iš kur paimti daugiau pinigų tvariam krašto apsaugos finansavimui.

ES pasiekė susitarimą dėl biudžeto taisyklių reformų

Europos Parlamentas ir Europos Sąjungos valstybės narės anksti šeštadienį susitarė dėl biudžeto taisyklių reformų, kuriomis siekiama skatinti investicijas ir kartu kontroliuoti išlaidas. Tekste modernizuojamos dabartinės taisyklės, vadinamos praėjusio amžiaus paskutiniojo dešimtmečio pabaigoje sukurtu Stabilumo ir augimo paktu, pagal kurias šalių skola negali viršyti 60 proc. bendrojo vidaus produkto (BVP), o valstybės biudžeto deficitas – 3 procentų.
2024-02-10
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų