automobilizmas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „automobilizmas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „automobilizmas“.

B. Vanagas Dakaro ralyje liko 64-as

Šeštadienį Santjage (Čilė) finišavusio 34-ojo Dakaro ralio automobilių klasės galutinėje įskaitoje Lietuvos atstovų Benedikto Vanago ir Sauliaus Jurgelėno ekipažas užėmė 64-ąją vietą.
2013-01-20

Dakaro ralyje per 9 vietas pakilęs B. Vanagas: kai nėra dulkių – vienas malonumas

Pietų Amerikoje vykstančio 34-ojo Dakaro ralio 12-ajame etape trečiadienį automobilių klasėje Lietuvos atstovų Benedikto Vanago ir Sauliaus Jurgelėno ekipažas užėmė 37-ąją vietą. Nugalėjo ispanas Nanis Roma (Nani Roma, "Mini"). Jis 319 km greičio ruožą įveikė per 3 val. 36 min. 34 sek. Lietuviai nuo nugalėtojo atsiliko 2 val. 2 min. 55 sek. Bendrojoje įskaitoje tvirtai pirmauja nugalėtojo titulą ginantis prancūzas Stephane Peterhanselis"(Mini"). Jis ketvirtadienį finišavo ketvirtas.
2013-01-18

B. Vanago ir S. Jurgelėno ekipažas susidūrė su techninėmis problemomis

Pietų Amerikoje vykstančio 34-ojo Dakaro ralio šeštajame etape ketvirtadienį automobilių klasėje lietuvių Benedikto Vanago ir Sauliaus Jurgelėno ekipažas susidūrė su techninėmis problemomis, tačiau pasiekė varžybų dalyvių stovyklą. B. Vanagas praneša, kad šeštąją varžybų dieną lūžo abu jų "Oscar" automobilio vieno rato amortizatoriai, teko remontuoti stabdžių ir aušinimo sistemas. Beje, pats lenktynininkas po nusileidimo per dviejų metrų gylio griovį labai stipriai susimušė alkūnę.
2013-01-11

Motociklininkas G. Igaris po trečio etapo: savijauta – kaip pagiringo žmogaus

Pietų Amerikoje vykstančio 34-ojo Dakaro ralio trečiajame etape pirmadienį motociklų klasėje lietuvis Gintautas Igaris ("Yamaha") užėmė 120-ąją vietą. Nugalėjo čilietis Fransiskas Lopesas (Francisco Lopez, KTM) - 2 val. 37 min. 54 sek. Lietuvis nuo jo atsiliko 1 val. 45 min. 6 sek. Peru vykusiame trečiajame etape ralio dalyviai turėjo įveikti 343 km, iš kurių greičio ruožą sudarė 242 km. Lyderiu tapo prancūzas Cyrilas Despres (KTM). Jis pirmadienį finišavo trečias.
2013-01-08

Lietuvoje viešintys FIA vadovai: svarbiausia – saugumas keliuose

Pirmadienio popietę su darbo vizitu į Lietuvą atvyko Tarptautinės automobilių federacijos (FIA) pirmojo regiono vadovai - prezidentas Wernerus Krausas ir generalinis direktorius Jacobas Bangsgardas. Svečiai apsilankė Lietuvos automobilininkų sąjungoje (LAS), kur susitiko su jos prezidentu Rimvydu Anusausku, sąjungos direktoriumi Kęstučiu Kesteniu ir prezidiumo nariais.
2012-10-30

„Formulės-1“ varžybose – ketvirtoji iš eilės vokiečio S. Vettelio pergalė

Pasaulio „Formulės-1“ automobilių lenktynių čempionato 17-ąjį etapą - Indijos „Grand Prix“ lenktynes - sekmadienį laimėjo sezono lyderis „Red Bull-Renault“ komandos pilotas vokietis Sebastianas Fetelis (Sebastian Vettel). Tai buvo ketvirtoji iš eilės 25-erių metų Vokietijos lenktynininko pergalė.
2012-10-28

J. Gelžinis Didžiosios Britanijos „Porsche Carrera“ taurės varžybose išlieka ketvirtas

Lietuvos autolenktynininkas Jonas Gelžinis Didžiosios Britanijos žiedinių lenktynių „Porsche Carrera“ taurės varžybų bendrojoje įskaitoje po 18 etapų užima ketvirtąją vietą. Trečią sezoną „Porsche Carrera“ taurės varžybose dalyvaujantis 24-erių metų lietuvis turi 235 taškus. Pirmauja pernai šiose varžybose antrąją vietą užėmęs britas Maiklas Medousas (Michael Meadows). Jis turi 306 taškus ir užsitikrino nugalėtojo titulą. Antrąją vietą užima britas Benas Barkeris (252 tšk.
2012-10-08

Prancūzas S. Loebas devintą kartą iš eilės tapo pasaulio čempionu

Prancūzas Sebastianas Loebas („Citroen Total DS3“) sekmadienį laimėjo pasaulio automobilių ralio čempionato (WRC) 11-ąjį etapą - Prancūzijos ralį - ir užsitikrino čempiono titulą. Devintąjį kartą iš eilės planetos čempionu tapęs 38-erių metų Prancūzijos lenktynininkas, likus dviem etapams iki varžybų pabaigos, turi 244 taškus ir antrąją vietą užimantį suomį Mikko Hirvoneną („Citroen Total DS3“, 173 tšk.) lenkia 71 tašku.
2012-10-08

Legendinis M. Schumacheris po šio sezono paliks „Formulę-1“

Vokietijos autolenktynininkas Michaelis Schumacheris ketvirtadienį savo interneto tinklapyje paskelbė, kad po šio sezono pasitrauks iš „Formulės-1“ varžybų. Septyniskart pasaulio „Formulės-1“ čempioną „Mercedes GP“ komandoje pakeis britas Lewisas Hamiltonas, kuris šiuo metu atstovauja „McLaren-Mercedes“ komandai. „Nusprendžiau po šio sezono pasitraukti iš “Formulės-1„, nors dar galiu kovoti su geriausiais pasaulio lenktynininkais“, - teigė 43-ejų metų sportininkas.
2012-10-04

J. Gelžinis Didžiosios Britanijos „Porsche Carrera“ taurės varžybose – ketvirtas

Lietuvos autolenktynininkas Jonas Gelžinis Didžiosios Britanijos žiedinių lenktynių „Porsche Carrera“ taurės varžybų bendrojoje įskaitoje po 16 etapų nukrito į ketvirtąją vietą. Trečią sezoną „Porsche Carrera“ taurės varžybose dalyvaujantis 24-erių metų lietuvis turi 210 taškų. Pirmauja pernai šiose varžybose antrąją vietą užėmęs britas Maiklas Medousas (Michael Meadows). Jis turi 271 tašką. Į antrąją vietą pakilo britas Benas Barkeris (217 tšk.