Palangoje vykusias 13-ąsias 1000 km automobilių žiedines lenktynes šeštadienį laimėjo Lietuvos komanda „Oktanas Racing“, kuriai atstovavo Pietų Afrikos Respublikos lenktynininkai - Sanas Mūdlis (Sun Moodley), Endrius Kalbertas (Andrew Culbert) ir Manogas Maharadžas (Manogh Maharaj). Jie su „Porsche 911 GT3 Cup“ automobiliu pirmieji kirto finišo liniją, greičiausiai nuvažiavę 1000 km distanciją sudarančius 334 ratus (8:57.43,195).

Nugalėtojams įteiktas pagrindinis šių varžybų trofėjus - pereinamoji taurė, ant kurios bus išgraviruoti jų vardai.

Antrąją vietą užėmė Belgijos komanda „RESpublika by JR Motorsport“(Steve Vanbelingen, Ward Sluys ir Marco Poland, „BMW Silhouette“). Ji nuo nugalėtojų atsiliko beveik 18 sek.

Trečioje vietoje - „Lexus IS F“ vairavę Lietuvos komandos „Artas Racing“ nariai - Darius Baltramiejūnas, Dainius Kablys ir Artūras Mrazauskas. Jie nuo nugalėtojų atsiliko 16 ratų.

Ketvirtąją vietą užėmė „ElekroBig-Žaibelio“ komanda - Mantas Gasiūnas, Ignas Palaima ir Ignas Brusokas („Honda Integra Type-R“, atsiliko 20 ratų).

Penktoje vietoje - „BMW 330 D“ vairavę „Rimo“ komandos lenktynininkai - Rimantas Blažulionis ir Saulius Vitkauskas (atsiliko 23 ratais), o šeštąją vietą užėmė „Scaent Baltic Racing Team 2“ atstovai - ŠarūnasVaškelis ir Linas Šukys („BMW M3“, atsiliko 24 ratais).

Iš 39 lenktynes pradėjusių komandų klasifikuotos 33.