Sostinės širdyje – iškilmingas JAV Nepriklausomybės dienos minėjimas: atvyko ir Linas Kojala

Sostinėje vyksta nuotaikingas minėjimas – Rotušės aikštėje Amerikos verslo rūmai Lietuvoje svečius pakvietė dalyvauti 246-osiose JAV Nepriklausomybės dienos metinėse. Renginį sudaro dvi dalys – viešoji dalis Rotušės aikštėje, į kurią buvo kviečiami visi miesto gyventojai ir svečiai, bei uždaroji dalis, kurioje dalyvavo tik kviestinė publika. Joje buvo galima pamatyti verslo, politikos, visuomenės ir diplomatinius atstovus.

Vaikus auginantys garsūs žmonės – apie papildomus laisvadienius tėvams: to seniai reikėjo

Vaikus auginantiems bei dirbantiems tėvams asmeninį ir darbinį gyvenimą suderinti kartais būna tikras iššūkis. Tačiau visai neseniai Seimas pritarė įstatymo pataisoms, kurios leidžia džiaugtis papildomais laisvadieniais nuo darbo net ir vieną vaiką auginantiems tėvams. Tiesa, vieną vaiką iki 12 metų auginantys tėvai tėvadienį ar mamadienį gautų kartą per tris mėnesius. Dirbantys žinomi žmonės tikina, kad tai geras sprendimas tiems, kurie dirba ilgas valandas.

Arūnas Valinskas žengė rimtą žingsnį: prisiminė 6 metų patirtį ligoninėje

Televizijos laidų ir renginių vedėjas Arūnas Valinskas nemažą dalį savo vaikystės praleido tarp ligoninės sienų, kur suprato, kokia trapi yra gyvybė. Būtent ši patirtis tapo viena iš priežasčių, dėl kurios žinomas vyras nė sekundės nesuabejojo prieš įsigydamas Donoro kortelę.  „Donorystė, visų pirma, man yra sąmoningumas. Nežiūrint, ar žmogus yra tikintis, ar ne, tai yra didžiausias gėris, kurį jis gali palikti po savęs išeidamas iš šio pasaulio. Nekalbu apie vaikus ar darbus.

Leo pažėrė patarimų keliaujantiems: daugelis daro šią klaidą

„Jei tinkamai planuosi, tai finansiškai net ir gana brangiose šalyse labai nenukentėsi“, – teigia aktorius ir laidų vedėjas Leonardas Pobedonoscevas. Daug keliaujantis aktorius susikūrė tam tikras taisykles, kurios jam padeda apsaugoti savo pinigus atostogaujant nuo įvairiausių sukčių bei pernelyg neįsijausti išlaidaujant. Tad šįkart aktorius pasidalijo mintimis ne apie vaidmenis, o apie atostogas ir pinigus bei kaip šiuos du svarbius dalykus maksimaliai suderinti.

Neseniai susituokusi Donata Račaitė su mylimuoju kopinėja medų: dalijasi įspūdingais kadrais

112
TV3 žinių vedėja Donata Vaiciekiūtienė su vyru Mantu po vestuvių išvyko medaus mėnesio. Šioms atostogoms pora pasirinko nuostabaus grožio Balio salą.  Akimirkomis iš medaus mėnesio Donata ir Mantas mielai dalijasi socialiniuose tinkluose ir su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais. Birželio 18-oji TV3 žinių vedėjos Donatos Račaitės gyvenime buvo ypatinga diena. Vilniaus šv.

Mantas Stonkus ryžosi iššūkiui: teko suvaidinti bjaurų ir pavojingą personažą

Mantas Stonkus pristato ironišką šaržuotą repo kūrinį „Imperatorius“. Po jo perklausos prieš akis iškils ne vienas personažas, kuris galėtų būti kūrinio pagrindiniu veikėju.  „Imperatorių ir net mažų imperatoriukų šių dienų pasaulyje pakanka“, – sako pseudonimu Stonkidzé naujus kūrinius pristatantis M. Stonkus. „Daugelis turim nuosavą imperatorių. Kažkas savyje, kažkas savo namuose, dar kiti – darbe. O kai kam nepasisekė turėti imperatorių valstybės valdyme.

Įžymybės apsilankė ypatingos kosmetikos pristatyme: akį traukė Monika Kvietkutė

Antradienio vakarą žymiausi Lietuvos vizažo meistrai, svečiai iš užsienio ir garsūs Lietuvos pramogų pasaulio atstovai rinkosi į gamtos ir natūralumo apsuptą organiškos kosmetikos renginį. “Spritz Summer Garden” terasoje buvo pristatyta pirmoji pasaulyje 100% Plastic-Neutral ( aut. pastaba: iš perdirbtų medžiagų gaminamos kosmetikos pakuotės) kosmetika iš Australijos „INIKA Organic“. Renginio nepraleido ir Monika Kvietkutė.

Būrys garsenybių rinkosi į išskirtinį vakarą: renginyje – ir retai matomi veidai

Vilniaus Baltajame tilte įsikūrusi nauja maisto halė sukvietė garsenybes į išskirtinį vakarą. Šventės nepraleido ir retai viešumoje matomi žinomi žmonės. Legendinė, sostinės gyventojų itin mylima bei naujai užgimusi vieta, kaip tvirtino vakaro svečiai, neabejotinai taps viena populiariausių vasaros susibūrimo vietų. Naujam gyvenimui atgimusi ypatinga sostinės vieta – „Baltas tiltas food hall“ – po vienu stogu sujungė dešimtis skirtingų restoranų bei net kelis barus.

Džiugi žinia Paulos Poderytės ir Sezzy namuose: pora laukiasi antrosios atžalos

Dizainerė Paula Poderytė ir reperis Sezeras Saylikas-Sezzy išgyvena džiugų laikotarpį – pora laukiasi antrosios atžalos.  Šią žinią pranešė naujienų portalas „Žmonės“. Pora jau turi dvejų metukų dukrelę Alisą. Pirmagimė poros dukra gimė vasario 28 dieną. Moteris atviravo, kad viso nėštumo metu netrūko ir darbų, tačiau visad jautėsi puikiai: „Jaučiausi visa nėštumą gerai, todėl esu labai laiminga, kad neteko gulėti ligoninėje ar lovos rėžime.

Ši šalis garsius žmones traukia it medus: kainos skiriasi nuo Lietuvos

Vasarai įsibėgėjant, daugybė lietuvių vyksta atostogų į užsienį. Lietuvos įžymybės vis dažniau renkasi vieną poilsio kryptį – Portugalijai priklausančią Madeiros salą.  Viena iš Madeirą pamilusių garsenybių – laidų vedėja Gerda Žemaitė. Naujienų portalui tv3.lt G. Žemaitė papasakojo apie salos grožį, aplankytas vietas bei tai, kodėl į šią kelionę nevyko vyriausias sūnus Markas.

Grupės „Vairas“ lyderis Rolandas Janušas pakliuvo į avariją

126
Grupės „Vairas“ lyderis Rolandas Janušas pirmadienio naktį su dukra ir žmona pateko į avariją. Sumaitotas baltas „Mercedes Benz Glk“ atlikėjo automobilis. Žinią apie avariją vyras pranešė socialiniuose tinkluose pasidalijęs nuotrauka ir po ja brūkštelėjęs: „Kada Lietuvos automagistralėse nebevaikščios briedžiai?“ Pasirodo, pirmadienio naktį automagistralės kelyje pasimaišė briedis. Pats R. Janušas portalui tv3.lt papasakojo apie įvykį.

Žinomi žmonės rinkosi į vasarišką renginį: tarp jų – Giulija su dukra

„Priemonės, apsaugančios nuo saulės spindulių poveikio, teisingas odelės plovimas, tinkamas šampūnas, kondicionierius ir šepetys, ne per karštas džiovintuvas bei galvos apdangalas – vasarą tai svarbiausia norintiesiems išsaugoti sveikus, vešlius ir blizgančius plaukus“, – aktualius akcentus, padedančius tausoti išorinį grožį, vardino viena garsiausių Lietuvos plaukų stilisčių Inga Bagdonaitė.

Ingridos Martinkėnaitės gyvenime – pokyčiai: butą Palangoje keičia į prabangią vilą Gran Kanarijoje

Dainininkė Ingrida Martinkėnaitė ryžosi pokyčiams – pardavė numylėtą butą Palangoje ir šiuo metu yra naujo būsto įsigyjimo procese. Tiesa, naujieji moters namai – ne bet kur, o Gran Kanarijoje.  „Vasaros mums yra ypatingai darbingos. Nežinia, kas bus rudenį, jau dvi žiemas buvome uždaryti, sustabdyti pandemijos. Vasara būna labai užimta, visi nori atšvęsti, daug koncertų. Netenka ilsėtis.  Žiemą dažniausiai išvykstame į užsienį.

Monika Marija nustebino išvaizdos pokyčiais: gerbėjai negaili pagyrų

Atlikėja Monika Marija Paulauskaitė-Laukė dažnai stebina gerbėjus – jei ne kuriama muzika, tai išvaizdos pokyčiais. Moteris anksčiau turėjo ilgus plaukus, paskui nusprendė juos nusikirpti, pasipuošti kirpčiukais. Dabar ji vėl ryžosi pokyčiams. Atlikėja Monika Marija jau ne sykį keitė plaukų atspalvį – šviesius plaukus buvo pakeitusi rožine spalva, paskui keitė ir šukuoseną – nusikirpo kirpčiukus.

Kompozitorius Gediminas Zujus kauniečius pakvietė į nuosavo namo kiemą – stebino idėjomis

Jaukus pavėsis, naminė gira, gardūs skanumynai ir dvi dienas trukusi itin profesionali nemokama kultūrinė programa – taip norinčiuosis pasiklausyti muzikos, stebėti spektaklius ar dalyvauti filmų peržiūrose savo nuosavo namo kieme sutiko vienas garsiausių Lietuvos kompozitorių, pedagogas ir prodiuseris Gediminas Zujus.

Jazzu – apie sunkų laikotarpį, vestuves ir santykius su mylimuoju: laikas naujam etapui

144
Justės Arlauskaitės-Jazzu gyvenimas – nuolatinis kritikų ir spekuliantų taikinys. Moteris juokauja, jog jeigu pasitikėtume internautų gandais, ji jau augintų tris vaikus. Renatos Šakalytės laidoje „Pasikalbėkim“ atlikėja atvėrė širdį apie santykius ir sunkų laikotarpį.  J. Arlauskaitė su mylimuoju Donatu kelis mėnesius praleido ne Lietuvoje.

Renata Norvilė su kolegėmis pristato naujieną: siunčia svarbią žinutę

Populiariosios klasikos atlikėjų grupė „La Forza“ savo gerbėjus kviečia į ypatingą premjerą. Su nauja daina pristatoma ir nauja programa, kuri bus ir nauja stiliaus kryptis grupei, perėjimas prie disko stiliaus. Naujausia scenos deivių daina „Kartu“ įkvėpta pastarųjų metų ir mėnesių įvykių, o svarbiausia jos žinutė – vienybė ir meilė yra ta jėga, kuri padės įveikti išbandymus. Muziką ir tekstą dainai parašė kompozitorius Deivydas Zvonkus, rašoma pranešime spaudai.

Indrė Stonkuvienė pasipiršo mylimajam Vidui Bareikiui: atlikėjas neslėpė nuostabos

400
Atlikėjas Vidas Bareikis savo socialiniame tinkle pasidalijo džiugia žinia – mylimoji Indrė Stonkuvienė jam pasipiršo.  Vyras pasidalijo įrašu ir su naujienų portalas tv3.lt skaitytojais. „Ir jis pasakė TAIP“, – įrašą pradėjo atlikėjas. „Turiu tokį gyvenimo momentą, kuriuo pasidžiaugti, manau, gali tikrai ne kiekvienas, o aš jį prisiminsiu visą savo gyvenimą.

Reta Sabonių nuotrauka drebina internetą: privačiame lėktuve užfiksuotos 3 kartos

224
Kovo mėnesį pirmagimio susilaukęs Domantas Sabonis neseniai su žmona Shashana Rosen viešėjo Lietuvoje, pora dalijosi asmeniniais kadrais, o viena nuotrauka paplito ne vienoje platformoje. Kadre užfiksuotos tris kartos – Arvydas Sabonis, Domantas Sabonis ir mažasis Domanto sūnus. Nuotrauka tapo tokia populiari, kad ja pasidalijo ne vienas krepšinio puslapis.

Pernai susituokę Dalia Belickaitė ir Edvinas Šeškus laukiasi pirmagimio

331
Pernai vestuves atšokusi TV laidų vedėja, nuomonės formuotoja Dalia Belickaitė ir krepšininkas Edvinas Šeškus laukia šeimos pagausėjimo. Džiugią žinią moteris pranešė socialiniuose tinkluose. Primename, kad pora aukso žiedus sumainė Birštono bažnyčioje praėjusių metų liepos 10-ąją. Anksčiau kalbinta D.Belickaitė juokėsi, kad sunkiausia jai bus išsirinkti suknelę.  Anot pašnekovės, pasaulyje paskelbtas karantinas nė kiek nepakenkė jų vestuvių planavimui.
Į viršų