Arūnas Valinskas 57 gimtadienį švenčia Egipte: nustebino žmonos Ingos staigmena

Laidų prodiuseris Arūnas Valinskas paminėjo 57-ąjį gimtadienį. Tiesa, šiemet – kiek kitaip – Egipte. Ten su žmona Inga Valinskiene jie praleis dešimt dienų. Gimtadienį švenčiantis Arūnas Valinskas su naujienų portalu tv3.lt pasidalijo mintimis apie savo šventę, prisiminė originaliausias dovanas bei prabilo apie ateities planus.

Kaltu dėl nepilnametės tvirkinimo pripažintas „Eurovizijos“ atrankų dalyvis Janušas apskundė teismo sprendimą

Nepilnametės tvirkinimu apkaltintas ir teisme kaltu pripažintas „Eurovizijos“ atrankų dalyvis Gaudentas Janušas net ir po teismo sprendimo nenuleidžia rankų. Vyras sprendimą apskundė apeliacine tvarka. „Gautas skundas vakar vakare. Lapkričio pradžioje buvo priimtas jam nepalankus sprendimas, jis turėjo 20 dienų skundui pateikti ir tai padarė“, – naujienų portalui tv3.lt patvirtino Vilniaus miesto apylinkės teismo atstovas spaudai Giedrius Janonis.

Vytautas Grubliauskas pasitinka 67-metį: prabilo apie emocines „skolas“ šeimai

Gruodžio 1-ąją ilgametis Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas pasitinka 67-ąjį gimtadienį. Norisi pakalbinti kokiomis mintimis šią datą pasitinka charizmatiškasis klaipėdietis, besiruošiantis naujam muzikiniam projektui, kuriame dalyvaus su visa savo muzikalia šeima.

Iš viešumos dingusi Vaida Klizaitė-Jasaitienė pasirodė restorano atidaryme: atvyko ne viena

16-ame viešbučio „Vilnius Park Plaza Hotel“ aukšte, atveriančio kvapą gniaužiančius vaizdus į naktinį Vilnių, antradienio vakarą susirinko gausus būrys kviestinių svečių. Tarp jų – iš viešumos dingusi buvusi krepšininko Simo Jasaičio žmona Vaida Klizaitė-Jasaitienė (44 m.). Pasveikinti restorano šeimininkų Ernesto ir Jurgitos Butrimų bei pasigrožėti įspūdinga panorama buvęs modelis atvyko ne viena.

Garsenybės plūdo į atsinaujinusio legendinio restorano atidarymą: gėrėjosi įspūdinga panorama

16-ame viešbučio „Vilnius Park Plaza Hotel“ aukšte, atveriančio kvapą gniaužiančius vaizdus į naktinį Vilnių, antradienio vakarą susirinko gausus būrys kviestinių svečių. Naujai atgimęs  restoranas „Horizontas“ po atsinaujinimo atvėrė savo duris, leisdamas svečiams prisiminti geriausius vakarus legendinėje vietoje.

Gintaras Einikis išlošė: teismas patenkino vyro skundą

Praeityje garsus krepšinininkas Gintaras Einikis dar šių metų vasarą sulaukė nemalonumų – Klaipėdos miesto apylinkės teisme buvo pradėta byla dėl jo padaryto administracinio nusižengimo. Prieš žmoną Jurgitą ranką kėlusiam ir orderio prie jos nesiartinti nesilaikęs vyras skirtą administracinę nuobaudą apskundęs išlošė – jo skundas buvo patenkintas.

Paviešintas grupės YVA pasirodymas prieš 17 metų: suskambo tikras hitas

Vos tik susikūrusi grupė YVA tapo tikra legenda – jų hitai skambėjo radijuje, o pasirodymai scenoje sulaukdavo daugybės dėmesio.  Kone prieš dešimtmetį TV3 televizijos eteryje buvo rodoma pramoginė laida „Penktadienio muzikos šou“.  Kiekvieną penktadienio vakarą laida į žaidimą sukviesdavo ne tik paprastus žmones, bet ir didžiausias Lietuvos muzikos žvaigždes.

Pirmoji šalies pora Prezidentūroje įžiebė Kalėdų eglę: ją papuošė rankų darbo žaisliukai

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ir pirmoji ponia Diana Nausėdienė antradienį įžiebė pagrindinę Prezidentūros šv. Kalėdų eglę, papuoštą žmonių iš visos Lietuvos kurtais kalėdiniais žaisliukais. Taip pat šventiniam laikotarpiui lankytojams atvertas Prezidentūros kiemas, kuriame pirmą kartą įžiebta Kalėdų eglė.

Renginyje apsilankiusi Stumbrienė atskleidė grožio paslaptis: „Ant mano naktinio stalelio stovi kokie 15 buteliukų“

Pietų Korėjos prekės ženklas „NanoAsia“ pakvietė paminėti penktąjį gimtadienį. Vakaro nepraleido grožiui neabejingos žinomos moterys. Šventėje jos pasakojo, kaip rūpinasi oda šaltuoju metų laiku, kokias procedūras atlieka ir kam skiria daugiausia dėmesio. Kalėdine dvasia alsuojančioje šventėje pristatytos grožį ir jaunystę be adatų puoselėjančios procedūros kosmetologams ir nanotechnologijomis paremta kosmetika.

Vudis – apie vaikus, populiarumo kainą ir šlovės laikus: „Buvau jaunas ir durnas“

Kompozitorius, dainų autorius bei atlikėjas Arvydas Martinėnas-Vudis lapkričio 27-ąją mini apvalią sukaktį – žinomam vyrui suėjo 40 metų. Jis neslepia nejaučiantis pasikeitusių skaičių naštos, o amžių mato tik pasižiūrėjęs į savo atvaizdą. „Džiaugiuosi savo karjera, gyvenimu ir tuo, ką darau“, – sako jis.

Aktorė Aurelija Tamulytė atšventė gimtadienį: „Pradedu naują, šviesesnį gyvenimą“

Pirmadienio vakarą šventiniame „Krispo“ renginyje, kuris buvo skirtas naujam, nišiniam prancūzų prekių ženklui pristatyti, žinoma aktorė Aurelija Tamulytė susijaudino iki ašarų. „Dievas tikrai yra. Po viso to, ką man teko išgyventi, čia, apsupta nuostabių žmonių, atšvenčiau gražiausią savo gimtadienį“, – renginiui pasibaigus džiaugsmo ir susijaudinimo neslėpė aktorė.

Andrius Rimiškis su sese pristato naują dainą: pažadėkime vienas kitam tikėti, dėkoti, mylėti, svajoti

195
Atlikėjas Andrius Rimiškis su sese Raminta gerbėjams turi džiugią žinią – jie pristato naują dainą „Stebuklai neklydo“. „Praėjo vieneri metai nuo mūsų su Raminta pirmosios dainos „Tave matau“ debiuto. Simboliška, tikslingai neplanuota ir gal net patiems kiek netikėta, kad būtent dabar pristatome dar vieną naujieną! „Stebuklai neklydo“ – apie buvimą, kuris būna visoks – kupinas lūkesčių, užsispyrimo, abejonių... Apie šalia esančius žmones. Apie prisiminimus.

Mirė Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras Eugenijus Petrovas: šeima turi 1 prašymą

Lapkričio 28 d. mirė Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras Eugenijus Petrovas.   Eugenijus Petrovas gimė 1936 m. balandžio 26 d. Leningrade (dab. Peterburgas, Rusija) tarnautojų Petro Petrovo (g. 1907 m., žuvo Antrajame pasauliniame kare, tiksli data nežinoma) ir Katerinos Lupanovos-Petrovos (1909–1995) šeimoje. 1942 m. rudenį šeima vokiečių buvo evakuota į Lietuvą.

Juozas Statkevičius už balkono remontą sulaukė keturženklės sumos: „Špyga taukuota jiems, nemokėsime!“

54
Dizaineris Juozas Statkevičius įžvelgė neteisybę. Daugiabučio, kuriame gyvena, vienas iš balkonų – avarinės būklės. Tačiau už nedidelio ploto tvarkymą gyventojams buvo atsiųsta nemenka sąskaita – iš pradžių 12 227,85 eur., o vėliau – 9 258,96 eur. J. Statkevičius pasiruošęs kovoti už tiesą iki galo. Situaciją naujienų portalui tv3.lt pakomentavo ir už renovaciją atsakingos įmonės „Mano būstas“ atstovas spaudai.

Skiriasi Justė Kraujelytė ir Vytautas Šiaudinis: amžiną meilę prieš Dievą prisiekė prieš metus

107
Byra dainininkės Justės Kraujelytės-Šiaudinienės ir jos sutuoktinio Vytauto Šiaudinio santuoka. „Pasukom skirtingais keliais, deja, bet nepavyko išsaugoti santykių, todėl priėmėm tokį sprendimą. Labai plėstis tikrai nenorėčiau, manau, kad ir vyras nenorės komentuoti daug.  Santykius nutraukiame bendru sutarimu, taikiai“, – patvirtinusi žinią apie skyrybas naujienų portalui tv3.lt sakė J. Kraujelytė-Šiaudinienė.

Buvusioje Merkinės skalbykloje atidarytas restoranas: Vytaras Radzevičius pasitiko autobusą svečių iš Vilniaus

53
„Šį pastatą tikrai prikėlėme iš numirusių. Tai, kad šiandien čia šilta, šviesu ir jauku, tik dar sustiprina mūsų viziją apie Merkinės dvarvietę – kultūros, kelionių, gero maisto, lėtų pramogų ir poilsio vietą“, – tokiais žodžiais svečius praėjusį savaitgalį pasitiko vienas iš Merkinės fabriko įkūrėjų, žurnalistas ir keliautojas Vytaras Radzevičius.  Merkinės patriotu ir didžiausiu gerbėju tapusio žurnalisto, keliautojo, gastronomo ir romantiko svajonės tampa realybe.

Skaudi žinia: mirė vyno ekspertas Jurgis Šliogeris

Lapkričio 26-ąją vyno mėgėjų ir ekspertų bendruomenė neteko vieno pirmųjų Lietuvos vyno ekspertų ir edukatorių – Jurgio Šliogerio (1935-2023). Liūdna žinia socialiniame tinkle Facebook pasidalino „Vyno klubo“ savininkai Arūnas ir Rasa Starkai. Įrašą komentavo kone visi Lietuvos vyno ekspertai, someljė čempionai, restoranų ir barų bendruomenės atstovai, vyno mėgėjai ir entuziastai – visi, kuriuos J. Šliogeris palietė ir įkvėpė per savo gyvenimą.  Dr.

Ryšio su buvusiąja Fausta nenutraukęs Andrius Užkalnis: „Daugeliui būtų linksmiau, jei bendrautume per advokatus“

Andrius Užkalnis savaitgalį smagiai atšventė gimtadienį. Žinomo vyro šventėje apsilankė ir jo buvusioji Fausta Marija Leščiauskaitė, o tai sukėlė daugelį klausimų. Apie judviejų bičiulystę pasisakė ir pats vyras.  Rėžė kritikams Socialiniuose tinkluose A. Užkalnis išplatino žinutę, kurioje tikina, kad ir išsiskyrę žmonės gali gražiai bendrauti.  „Atsakysiu viską, ir atsakysiu už viską.

Vaida Poderytė-Bernatavičė atšventė gimtadienį: „Kai buvau 20-ies, 33 atrodė kaip pensija“

Lapkričio mėnuo žinomai prodiuserei Vaidai Poderytei-Bernatavičei ypatingas – lapkričio 18-ąją ji švenčia savo gimtadienį. Nors per tikrąją gimimo dieną moteris su vyru buvo išvykusi romantiškų atostogų į Ispanijoje esančia Marbeją, šventės su geriausiomis draugės ji neatsisakė – grįžusi į Lietuvą 33-iąčiąją sukaktį Vaida paminėjo kaip reikiant smagiai.

Paaiškėjo, kur vyks atsisveikinimas su mirusia Dalia Teišerskyte

101
Po sunkios ligos, lapkričio 27-ąją, mirė poetė, ilgametė Seimo narė Dalia Teišerskytė (1944-2023). Paaiškėjo, kur bus galima atsisveikinti su velione. Šermenys suplanuoti gruodžio 1-ąją nuo 14 val. Kaune, laidojimo namuose „Rekviem“. Velionės urna išnešama šeštadienį, D. Teišerskytė bus palaidota Petrašiūnų kapinių panteone. Seimo narės pareigas ji ėjo 2000-2016 metais, nuo 1999-ųjų buvo Lietuvos liberalų sąjungos, nuo 2005-ųjų – Liberalų sąjūdžio narė.
Į viršų