• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ Silvester Belt skyrė sau jautrų laišką, kuriame padėkojo jaunesnei savo versijai už kantrybę.

Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ Silvester Belt skyrė sau jautrų laišką, kuriame padėkojo jaunesnei savo versijai už kantrybę.

REKLAMA

„Labas mažasis Silvester, aš esu tu, bet iš 2024-ųjų. Tai yra patys ypatingiausi tavo gyvenimo metai. Tu išliejai daug laimės ašarų.

Nes tu taip didžiuojiesi savimi, esi toks dėkingas už visus žmones, kurie tave supa, skambinai savo mamai ir pasakei, kad myli ją ir jūs abu verkėte geras 15 minučių.

Visą gyvenimą jauteisi nepakankamas, vidutinybė visame, ką darei. Norėčiau tau padėkoti už buvimą kantriu, noriu apkabinti tave ir pasakyti, kad geriausi dalykai dar prieš akis ir tavo mažos ir didelės svajonės išsipildys.

Nenustok šokti tamsoje“, – rašė Silvester Belt.

Jau porą savaičių laiką Malmėje, Švedijoje leidžiantis „Eurovizijai“ šiemet Lietuvai atstovausiantis Silvester Belt gegužės 5-ąją buvo šiltai sutiktas lietuvių bendruomenės Lietuvos Respublikos Garbės konsulate. 

REKLAMA
REKLAMA

Dainininką priėmė ambasadoriai, sutiko lietuvių bendruomenė.

„Luktelk“ Malmėje skambėjo švedų kalba – dainos priedainį simboliškai sudainavo susirinkusieji.

REKLAMA

Po nuotaikingo susitikimo S. Belt atskleidė, kokiomis nuotaikomis dabar gyvena.

„Visada susitikus su lietuviais apima tokia šilumėlė. Labai džiaugiuosi, kad turime tokį stiprų palaikymą šiemet. Jis labai padeda nenuvargti ir atrasti papildomos energijos, kurios šiuo metu labai reikia. Man labai labai smagu“, – naujienų portalui tv3.lt šypsojosi vyras. 

Pirmajame pusfinalyje S. Belt ant scenos lips trečias. Nors kai kuriems žmonėms tai gali kelti nerimą, Lietuvos atstovas šypsosi ir tame problemos nemato. 

REKLAMA
REKLAMA

„Finale nenorėčiau būti priekyje, o pusfinalyje tai kaip tik gerai – galėsiu tiesiog ramiai stebėti kitus žiūrovus. Žmonės balsuoja už dainą, o ne tavo pasirodymo vietą, tad pasirodymas pradžioje tikrai man nepakiš kojos“, – kalbėjo jis. 

Šiemet „Eurovizijos“ data sutampa ir su rinkimų datomis. Pats S. Belt neslepia, kad palaiko dvigubos pilietybės idėją.

„Jau seniai turėjo būti įvesta dviguba pilietybė, tad tikiuosi, kad šiemet visi vieningai prabalsuos ir ją turėsime“, – kalbėjo atlikėjas. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Po susitikimo su lietuvių bendruomene Silvesteris keliaus tiesiai ant turkio spalvos kilimo, kur pasirodys ir kitų šalių atstovai. 

„Atvykau dar be makiažo, be rūbų, greitai bėgsime ruoštis į ceremoniją. Labai labai laukiu, vos ne taip pat, kaip ir paties pasirodymo. Esame paruošę ir savo aprangą, pasiderinę ir su šokėjais, delegacija“, – kalbėjo pašnekovas. 

Sulaukia daug palaikymo

Malmėje S. Belt kartu su Lietuvos delegacija jau dvi savaites. Jis neslepia, kad miestas jam paliko gan dviprasmišką įspūdį.

REKLAMA

„Man tai primena didelę Klaipėdą – labai vėjuota, visi susirgome, peršalome. Nėra gal mėgstamiausias miestas, bet žmonės labai šiltai priima, visi yra užsikrėtę „Eurovizijos“ virusu, tad nuotaika tikrai gera visų.

Labai džiaugiuosi, kad turiu daug žmonių, kurie siunčia man stiprybės, mane prižiūri ir komanda. Esu gerose rankose. Svarbiausia atrasti laiko pailsėti, pakankamai pamiegoti, atrasti ramybės, nes tenka bendrauti su daugybe žmonių, kas labai sekina“, – šyptelėjo jis. 

REKLAMA

„Prieš kelis mėnesius susipažinau su beveik visais, yra keli dalyviai dar iki galo nepažįstami. Daugelis labai draugiški, tikiuosi, kad susiformavusios draugystės išliks“, – neslėpė jis. 

Nors savo favoritų vyras neatskleidžia, tikina, kad su kiitais scenos draugais pavyksta šiltai pabendrauti. 

„Arogancijos iš dalyvių visai nepastebėjau, jei tai kažkokia kaukė, tai apsimesti visiems tikrai puikiai pavyksta. Tikiu, kad tikrai nuoširdūs visų jausmai ir nėra kažkokios varžybų nuotaikos, kad visi atėjo tik laimėti. Visi draugiškai priima mus. Džiugu, kad nėra įtampos, o tik teigiama energija. Turbūt tik dalyviai vienas kitą gali geriausiai suprasti visoje šitoje migloje, džiugu, kad galime pasikalbėti ir vienas kitą suprasti“, – šypteli jis.  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

O užriesti nosies ir nepamesti savęs padeda įvairūs dalykai. Kaip teigia jis pats, motyvuoja ne tik palaikymas iš kitų, bet ir laikas su savimi.

„Nežinau, aš esu paprastas, kaip ir visi žmonės aš jaučiu ir negatyvias, ir teigiamas emocijas. Bet iš esmės viskas tik teigiama. Stengiuosi neskaityti jokių komentarų, kad jie manęs neišmuštų iš vėžių. Labai daug matau, kad žmonės šoka, dainuoja pagal mano dainą ir siunčia labai daug linkėjimų iš visų pasaulio kampų. Jaučiu palaikymą, o viduje stengiuosi išlaikyti ramybę“, – sako Silvester Belt.

Bet sis fruktas konkretus kukariekas!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų