• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vilniaus miesto savivaldybės narė Nijolė Jagelavičienė pavasarį pasitinka maloniomis grožio permainomis.

14

Vilniaus miesto savivaldybės narė Nijolė Jagelavičienė pavasarį pasitinka maloniomis grožio permainomis.

REKLAMA

Tiesa, joms ryžtis jai prireikė nemažai laiko, mat su išvaizda susijusiems eksperimentams N. Jagelavičienė dažniausiai iškart pasako „ne“, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Mano nuomone, moters savitą stilių kuria trys esminiai elementai – jai tinkanti šukuosena, tinkama avalynė ir aksesuarai. Tad atradus, kas tau tinka, eksperimentai netenka prasmės“. 

Tačiau politikės nuomonę pakeitė pažintis su žinoma plaukų priauginimo meistre Gintare Armale, kurios kėdėje pabuvojo daugybė Lietuvos garsenybių.  „Savo plaukus patikiu tik geriausiems meistrams. Nemėgstu eksperimentuoti, todėl renkuosi klasikinius kirpimus ir dažymus. Aš net pati vengiu plautis plaukus, todėl šį darbą patikiu profesionalams. Aš niekada nebandžiau savo plaukų nei kirptis, ne dažytis pati“, – pasakojo N. Jagelavičienė.

Moteris atvira – atvykti pas grožio studijai „Elitera“ vadovaujančią plaukų priauginimo meistrę nebuvo lengvas sprendimas.

REKLAMA
REKLAMA

„Prisipažinsiu, bijojau. Bet čia nugalėjo smalsumas ir noras pamatyti, kaip aš galiu atrodyti su ilgesniais, tankesniais plaukais. Juolab, kad Gintarė patikino, jog kardinalių pokyčių nebus ir ilgų kasų man neprireiks“, – sakė N. Jagelavičienė. 

REKLAMA

Vos pusvalandį praleidusi kėdėje, Nijolė negalėjo nuslėpti džiaugsmo.

„Aš net nesitikėjau, kad bus toks gražus rezultatas! Visada galvojau, kad man tinka tik papūsti plaukai, ir štai – esu su glotniais, tiesiais ir negaliu praeiti pro veidrodį“!, – džiaugėsi ji.

Po plaukų priauginimo procedūros, pavykusiu eksperimentu džiaugėsi ir pati meistrė.

„Smagu, kad rezultatas pranoko lūkesčius. Aš vis kartoju moterims, kad plaukų priauginimas gali išspręsti daugybę bėdų. Nijolės atveju, mes ne tik užpildėme retesnes plaukų vietas, tačiau ir sukontūravome jos veidą, padarėme jį vizualiai lieknesnį, tarsi lengvesnį“, – sakė G. Armalė. 

REKLAMA
REKLAMA

Plaukų priauginimo meistrė sakė pastebėjusi, kad daugelis moterų net nežino, kad plaukų priauginimas leidžia kontūruoti veidą, žaidžiant su skirtingais ilgiais, tekstūromis, kirpimais.

„Mes galime veidą pailgint, paplatint, akcentuoti tam tikras vietas. Nijolės atveju, kad atsirastų šiek tiek liftingo efektas apatinei veido daliai, pasirinkome ganėtinai trumpą plaukų ilgį. Vertikalios formos, išgautos pridėtinių plaukų pagalba, pamaskavo Nijolės skruostus ir padėjo labiau subalansuoti veido formą. O šiek tiek prakarpyti šoniniai kirpčiai davė šukuosenai lengvumo ir papildomą liftingo efektą. Moteris tapo ne tik vizualiai jaunesnė, tačiau ir griežtesnių formų kirpimas papildė Nijolės ir taip labai gražų ir išraiškingą stilių“, –  pasakojo meistrė, kuri stilizavimo ir mados meno mokėsi mados mokykloje Milane, ir šias žinias nuolat pritaiko padėdama moterims atrasti stilingiausią plaukų įvaizdį ar kirpimą. 

„Tai buvo puikus eksperimentas, kuris mane labai pradžiugino ir, svarbiausia, atjaunino. Neslėpsiu, jaučiuosi bent dešimt metų jaunesnė“, – su šypsena sakė N. Jagelavičienė.

Didžiulis aprašas visuose portaluose apie tetulę iš savivaldybės .
Tai čia atseit mums turėtų labai rūpėti, kaip ta tetulė pašiaušė savo ševeliūrą ?
Mano nuomone įdomu gal tik tokiom pat iš sekančio kabineto, papletkaujant, kai geria kavą darbo metu
Jei neturit ka rasyt neberasykit apie tustybes.
dominuojanti, plastmasinė. Neatjaunėjai, bet dar labiau nukvailėjai. Girkis gerais, dvasiniais darbai, o ne tuštybe. Niekam neįdomu, nes raukšlės tos pačios, tik veidas labiau patinęs ir senatvinis marazmas už durų. Nieko asmeniško.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų