Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Ale kap Lietuvoj smalsu ir be galo svarbu kokis Stumbrienės vaiko vardas . Jai pačiai siūlau pasikeisti vardą : Fekalija...
Rašo spauda.apsitvėrė mišką valstybinį tvora prie savo pilių...Ko nerašot?
nusižiūrėjo nuo Šekspyro,juk menkų asabų ambicijos aukštos
kevinas
Tiesiog gyvenimas grazus pasidare,kai suzinojau naujagimio varda.Tai dabar galesiu ramiai miegot.Galejo pries gimdydama atskleist varda.
Jei pati persivadins Kate, Diana. Gal Elizabet...
Gal per daug Froido skaičiau, bet ji traukia visą dėmesį į save "nuimdama"negatyvų visuomenės dėmesį nuo tėvo. Ji yra tėvo reputacijos gelbėtoja, net nesąmoningai. Jai tėvo populiarumas ir nuopolis buvo didžiulė trauma. Buvo paauglė, matavosi prezidento dukrelės vaidmenį, o paskui užklupo tokia gėda... Jai pas psichiatrą reikėtų, kuris pasakytų, tu neatsakai už savo tėvų elgesį. O dabar kiti iš jos gerai uždirba lyties pristatymo vakarėlius darydami ir palaikydami jos kaip klounės įvaizdį. Viskas ratu, pamatysit, tuoj jos dukra darys tą patį, nuiminės dėmesį nuo idiotės motinos.
O Zosės Grėbliauskienės naujagimio vardo neatskleisite
@Q Pakastuvas fon Lopata
Taip ir žinojau, kad normalaus neduos
Hana senos džiūsnos populiarumui, be dažų yra šlakuota, rankos kaip senės 80 metų, visur naudoja fotošopą – ar sveika moteris taip atrodytų, ačiū tv3 – kuo daugiau rašysit, tuo daugiau mes ir,, pasigrožėsim,, komentaruose.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų